Jump to content
pontiak_84

Здравейте

Recommended Posts

Здравейте на всички във форума :D наскоро се сдобих с това черното бебче. http://www.flickr.com/photos/44225836@N04/?saved=1От 3 седмици съм зад волана на тази кола и направо не мога да й се нарадвам:lol: Всеки път когато се кача в колата и някак си започва отвътре да ми трепва душата :D Искам да се обърна към вас за малко помощ - Дайте идея за антикрило и вежди за фаровете? Някъде из форума гледах линк, към сайт с много евтини части за оптичен тунинг... Специално за веждите не ми се дават много пари, а там бях гледал някакви много евтинки. Много ми се иска да си намеря такива вежди, като на зелената.Опааа, забравих да кажа - Нов съм във форума :P Приятно ми е - Тодор.

Редактирано от pontiak_84

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей фен честита придобивка и добре дошъл във форума, колата ти е уникална само и трябва едно готинко гърне и става приказка :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз много исках такова

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За антикрилото - виждал съм и други Хонди с такъв оптичен пакет и антикрилото е почти същото като това. Само че, на мен ми се иска нещо такова : http://optionracing.com/features/products/...il.jsp?itemID=9 , само не знам дали мога да го намеря на хубава цена?За веждите - мерси на SVE_1986 за съвета :ranting: За гърнето - Е много ми се искаше да не е сток, ама така си я купих... Тепърва ще се влагат пари в тая кола... То и задната броня е преправяна, от оригиналния си "тунинг" вид - може би е била прекомерно ниска?!? Вижда се как е отрязана от долния край - скъсена е с около 20-25 см. и е имала хромирани решетки както спойлера отпред. Това го видях на снимките които придружаваха сервизната книжка на колата от Австрия... За съжаление ми я взеха в КАТ. Защо - не знам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тунинг свестен без пари няма. имам вежди за 5 генерация за 30 кинта. за брони ще ти пусна на лични сайта ми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такова анти-крило пасва на сивик само ако е в комплект с купичка бял ориз. Много известен стил в тунинга - казва се Rice. :P Едва ли би могъл да загрозиш колата толкова с нещо друго, колкото с такова крило. Освен това единствената ти "полза" от него ще е увеличения разход. :)

 

Гледам, че колата е седан. Най-добре ще е да я свалиш с 30 мм и да не се занимаваш с крила, или поне да избереш нещо като от снимката на Еди Ведър. Изчистения стил ще и отива най-много.

 

Ти си знаеш най-добре де...

 

Иначе, ако твърдо си решил да си осираш колата - ето го твоето крило - ТУК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравление за готиното седанче колега, моето мнение е че и без крило колата си изглежда добре но това си е лично мое мнение (може би защото харесвам изчистения стил) разрови се в нета има доста тунинг сайтове вече, все някъде ще си харесаш нещо, а и има доста колеги които се занимават с тунинг тъй че смело напред.Поздрави.пс: може да се разпишеш в темата от подписа ми :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, мерси много на всички... знаете ли, като се замисля май, май наистина ще оставя антикрилото за сега. Днес, като сменях гумите си стоях така отстрани и се "любувах" на тази секси задница, си мислех, че наистина няма нужда от антикрило... Тя и така си е готина, аз си я харесвам. Ще сложа само едни вежди за сега, пък ще видим за натам. За под капака - принципно тя си е със спортен колектор (не знам каква марка е), но си мислех поне за нов филтър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да без крилото ще е по добре, хубаво е, че си се вразумил ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, atoma, точно такива си търсех :unsure: Само че, сега малко "олекнах" покрай зимните гуми... Цената е много добра!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Хонда! Само от любопитство да си питам дали е това колата с двигателя от подписа ти D16Z7. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Хонда! Само от любопитство да си питам дали е това колата с двигателя от подписа ти D16Z7. :P

Да, черната Хонда от снимките! Онази зелената я качих за сравнение за веждите. По между другото, още не съм и сложил такива, но и това ще стане, съвсем скоро...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...