Jump to content
MAD DOG

ВЪНШНО тапициране на таван

Recommended Posts

Я споделете някой правил ли е подобна гимнастика и какъв трябва да е материала (предполагам специален вид кожа) за да издържа на метеорологичните условия целогодишно.Пак подчертавам че говорим за ВЪНШНО тапициране на оригиналния ламаринен таван.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега виждал съм форд транзит с така направен капак но май има и друг материал под кожата мек.ако е плътно по тавана залепен най вероятно някакъв материал за гюруци например може да ти свърши работа.Но той е доста твърд за обработка :cool:

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай с кожа от хипопотам!много е дебела, издържа на високи температури до 50 градуса, издържа към 60 години - само трябва да я поливаш с кал редовно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее,чак пък такава любов към колата че да си сваля кожата от гърба.... :lol: .Няма да стане тая.Но инак не съм се отказал от идеята. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеееее,някой нещо???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На един кадилак фабрично беше такъв, има слой дунапрен и отгоре някаква много здрава изкуствена кожа, няма нищо общо с тая на кабриотата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя филм дето си го замислил може да не е много удачен.колите които са с такъв покрив си имат места за скриване на краищата на кожата, а предполагам че твоята няма.другото което е че трябва да се шкури тавана за да хване лепилото.иначе това упражнение става и с кожа за лодки,тя е направена да издържа на мокро и прочие.правил съм и с естествена кожа ама колко е изкарал не знам.клиента се заинати за кожата, пък тя си беше пълен боклук за мебели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих да уточня- кожата за седалки на лодки ти е по-евтиния вариант.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И откъде намирам такава кожа?Има ли черна?Цена?Накрая като ми писне и като му плясна един лист карбон... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега KATANA, миналата година приятел си тапицира с естествена кожа резервоара на мотора. Кожата е телешки бокс, доставиха му я от Плевен на цена 40 лв. квадрат. Мога да го питам как се казва фирмата и някакви координати. Ама като се замисля какви грижи ще имаш по поддръжката май по-добрият вариант е някаква синтетика. На покрива нямаш търкане и износване, а само атмосферни влияния. Изкуствената кожа е по устойчива на температурни колебания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На естествената и знам поддръжката,аз самия съм моторджия,затова не я мисля като вариант.Изкуствена ще е,но въпроса е каква точно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като магнума не се сдържах по повод на един виц,каква кожа ли -ами кожа от п.т.а, скъсване няма колега да знаеш ама много матриал ще отиде :) !!! :censored::newbie::):P !!! Шегичка колега да не се впрегнеш нещо ся !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц, след време ще загуби еластичност и ще провисне. Може и дупки да се появят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И откъде намирам такава кожа?Има ли черна?Цена?Накрая като ми писне и като му плясна един лист карбон... !!!

Аз лично си я купувам от софия ако те интересува пиши на Л.С

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз все още не мога да разбера за какъв ти е тоя тапициран покрив на колата.ама като си се затръшкал толкова може да ти дам малко координати ако ти се ходи в софето. а по въпроса за естествена кожа не те съветвам - трябва да е специално обработена ама е скъпаааааа. в краен случай питай някой колега тапицер от Ст.Загора де - не може да нямат материали такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...