Jump to content
ШМИРГЕЛ

Rock & Heavy - Senator 3

Recommended Posts

На Янчо тарамбуката сте я направили на лайноБива ли толкова варварски да се отнасяте с инструментаМисля, че не е удачно в онова малко помещенийце да се разпъват кубета и китариАко мислите да се отделяте като някои хора на предишни сбирки - това е друга работаооо Матьо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сложихте ли зимните гуми? :) Май снежец се очертава да вали. ;) Малейййй,па как убаво се фирка на бял фон! :):unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подивяхте още преди да се съберем. Няма лошо, няма. :cool:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение > Публикувано изображение >> Публикувано изображение

хахахахахаа.браво бе реисър ма си забраил нещо...

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драган потвърди за двама души.В неговата стая има една свободна спалня за двама души.

Ако някой поиска четворка или някаква комбинация да казва.

Публикувано изображение

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, няма лошо , ако забодете едно знаменце в Google Earth горе-долу на мястото на сбирката и го сложите тук.

Аз лично не познавам мястото, ще ме улесните.

Благодаря!

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Проблема е бил в моя телевизор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото е това, което е показал Рацера.Има табели и на двете кръстовища през които може да се мине.Монката се отказва.

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно повикване за самолета! :P:) Датата на купоня идва с бясна сила! :D:):D :D Рибарите да си приготвят стръвта,защото е традиция в 6 часа сабале да се оди за риба. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последни промениМестя Драган в тройната стая за да освободи четворната

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последни промени

 

Имаме малко преподреждане и нещата се променят

 

СВОБОДЕН АПАРТАМЕНТ С ТРИ СПАЛНИ

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу .. целия етаж е за мен и мойта либоф ... Конова стягай са у кръста .. че те газим !! :cool:

 

Аз викам че е време да обсъдим некой дребни нещица ... като закупуването на въглища примерно ...

Я тези , които смятат да домъкнат кюмюр да си казват сега .. да напрайм проста сметка !

 

Ареее не остана .. Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Гената мислим да домъкнем един чувал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз организирах нашта вила да пазаруваме заедно. Предлагам всички да си направите подобни организации. Все пак има по един хладилник във вила. Ако всяка вила донесе по един чувал въглища работата ще се нареди супер. Ще могат да се запалят всички бърбели, та и ще останат въглища. Миналия път имаше газова бутилка с маркуч и горелка за разпалване. Знае ли се на кой бяха и ще носи ли такъма и този път? Ако някой има такъв такъм да не се скатава. Опита показва, че безалкохолното никога не стига и на края всички пият от на Янчо кутийките. За сега друго не се сещам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пътувам в Петък след 16.00ч. Нося безалкохолно, все пас съм с чадото.. :) Ще донеса за всеки случай и една ел.скара за бърза работа. Няма да нося брикети :D Моля за тел. на някой от колегите, ако се наложи, ще пътувам сама и ..за това. Няма да злоупотребявам... :lol: Съвет: От София - през Велинград или през Пазаджик? Кой е по-бързия маршрут?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата маршрута ше ти отнемат около 2 часа +/- 5 мин. Аз лично не съм минавал Костенец-Белово и не знам как е пътя !През Пазарджик е Ок .. Пещера - Батак го ремонтираха миналата година , обаче докъде ся я докарали с ремонта също не знам ! Требе некоя Майна да подскаже ! Моят GSM e : 0899 461 961 / ИвоПо въпроса за въглищата .. некой от вила 4 ше земе ли или да влача аз да го ева ... ?? Димо.. Драгане ?? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам пътя през Пазарджик. Минавах по него преди 20 дни и беше идеален. За другия немога да кажа нищо. Повечето хора са идвали и знаят пътя и мястото, добре е да организират колективни предвижвания. Пещера - Батак е в добро състояние. Ремонта не обхваща цялото разтояние и има на едно място сериозно свлачище, но на мястото видимостта е добра и няма проблеми. Все пак всички да имат в предвид, че пътя Пещера-Батак-Доспат е един от най-натоварените и гадни при зимни условия. Правите участъци са къси и изпреварването на камиони е много рисковано. Телефона ми е 0878110730 и може да ми викате п-пк Костов.

Публикувано изображение

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Народа от 6-та вила, казвайте какво да нося, какво да купувам и друго каквото се сетите, че си нямам и идея. Ще имаме ли скара? Всяка информация ще ми е от полза. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tedeka почти сигурно отпада...,и двамата сме грипозни,аз се боря с всички сили,дано се оправя...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прогнозата е за слънчево и студено време.Идеално за костура,аз лично ще си нося въдиците,а и Гената също. :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вила №6 :)Веси не носи ел. скари. Практиката показва, че там скарите когато се запалят, не гаснат. Поета го е казал: " - Не се гаси туй, що не гасне." Въглища ще взема един чувал от някоя бензиностанция. Така, че това като ангажимент отпада. Ще се отбия през Била за ЖимБИЙМ и меса. Във всяка вила има хладилник, ел. печка с фурна, прибори и всякаква друга домакинска истерия. Не носете никакви прибори - има! Стайте са с парно, което обаче трябва да се поддържа самостоятелно от всяка вила. Аз също ще съм с дете, Деса категорично отказа - така че трябва да държим топло. Ако нещо сме забравили или не стига, на другия ден винаги се ходи до Велинград затова спокойно, няма да умрем от глад. Китарата вече е в колата, дисковете са заредени. п.п-к Шмиргелов имам горелка дано не забравя, ще я донеса. Които не е идвал и няма да пътува с някой идвал предишните пъти е хубаво да си запише някой телефон на хора които ще са рано там. Ще ви се спести едно малко лутане. Аз, Рацера и Шеси ще сме там от ранния следобед. Така, че звънете. 0895477213 Дето са вика, всичко съм обиколил там.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме в отпуск петък и ще се наспим, след което палим нататък. Само че ще подберем някой по-обиколен маршрут вероятно, следобед-привечер сме там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Народа от 6-та вила, казвайте какво да нося, какво да купувам и друго каквото се сетите, че си нямам и идея. Ще имаме ли скара? Всяка информация ще ми е от полза. :)

Моето кратко списъче засега:- мръвки свински и пилешки за скара, каймица за кифтетата и др. за шишчета и мезе,- сирене, домати, краставици, лук, чушки - за салатки, гъби,- бира, варианти на ракия, безалкохолно, ...- хлебец , картофи+ фритюрника- сол, олио, оцет, подправки, сосове за мръвката,-... Моля, допълвайте ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във всяка вила има хладилник, ел. печка с фурна, прибори и всякаква друга домакинска истерия. Не носете никакви прибори - има!

Мдам, аз се сещам, че ножовете бяха ужасно тъпи, така че единствените прибори за носене са остри ножове....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ш алоу Подполковника, няма да се таковаш с мойте разходки. За сведение не можах да намеря горелката, отмъкната е в незнайно каква посока.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Френдове! Тука доста са пообсъдиха продоволствията и храните... Аз искам са включа за храната и аз... ма духовната... за душата, дет ший... и дет ний тематична срещичката зарди нея!

 

Първо - за живата музика...

 

...за потенциалния инструментално-вокален хеви-рок-квинто-октет, дет са заформи спонтанно... Не го слушайте Роско Бейби изобщо за тез дет ги разправя... че немало место за тва, за онова, да не сте били луди да носите инструменти и т.н. Роско милият нищо не разбирва от военна музика! И затуй такива ги беше написал... гледам, че нещо все пак му е присветнало и е edit-нАл и съкратил репликата впоследствие.

 

Та - искам да кажа, че си мисла, че много свеж купон можем си заформи с некви живи изпълнения... изпълнения, още изстъпления. Айде секи да донесе, квот има и може... пък да видим какво и кога ше скалъпим...!!? Спокойно можем да си запълним следбеда в събота например с песни и танци на народите в изпълнение на ВИБ "The Power of Dreams"...

 

И в тая връзка ш'са опитам да направя НЕизчерпателен списък ко мой са окаже налично:

 

От мен - усилвател с един вход и 2 колони (сички ги знаят), тарамбука, макрофон средна хубост с дълъг шнуррр.

От Иво - гитара и кубе?

Кокич - некъф бърз мишпулт мойш ли да измислиш?

От Веси - усливател ли? Какво друго викаш?

Русия фтиц, Матикс, Дидек - 3 броя кухарки?

 

ДРУГИ и ДРУГО за допълване на инструментариума и обурудвариума?

 

Ко мислити??!??!?

 

А... и ДрАгане - кАжи на жената - ако Влатко СтефанОвски не е зает тоя викенд - да го земе и него, ве... ше удари едно сериозно рамо с китарите и солата... пък пружолите и пиенето ше са от мен :-) (и неговите, и твойте ;-))!

 

 

И второ - за неживата музика...

 

Нали секи ше донесе туй-онуй... на фалшка, на дикс, на каквото може... за да обменим турбо-хеви-рок-опит?

 

 

Дето са вика, всичко съм обиколил там.

:):):lol: хубаво чувство за хумор, туристе наш! ;):lol::lol:

 

 

Айде не остаааанаааааааааааааааааааа :)

Редактирано от ian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На чужд гръб баница правите. Аз си взех китарката, дискове съм приготвил доволно. Джим Бийм и шамфъстък, Кола и Девин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите приятели

имали още две месута за мен и жената че и ние да се позабавляваме :)

или да ми дадете някакъв актоален номер на който да позване чеимам 1-2 на който никой не отговаря

МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,Моята двойна стая става свободна, така че може да се ползва от желаещите.За съжаление днес кацнах в София и се оказа , че имам спешни задачки в работата през "ликенда" :) (((Нямам никакъв шанс.Пожелавам незабравимо изкарвана на цялата Rock & още по Hard тайфа. ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аз ще съм 2+1. Ако има некаква схема да се ориентираме в ситуацията. Така че да се натъкмим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите приятели

имали още две месута за мен и жената че и ние да се позабавляваме :)

Колеги,

Моята двойна стая става свободна

Колеги, можете ли двамата да се разберете?

Гледам, че и двамата сте от София.

Ако се разберете и си платите един на друг ми се обадете утре до обед да оправя рписъка.

За сега диригента на стаята е Марто1.8

Тел: 0878110730

 

Забележка към всички:

Ако някой стигне преди мен ( а това е преди 3 - 4рм ) да си помни бунгалото за да го настанят хората където му е мястото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичи вече цяло легло ли заема?btw има мераклия с митсубиши за събота вечер. Ако хартиса някоя стая би се разходил, но не е казал, че задължително иска да идва. Може да попълни някоя дупка само ако се наложи. Музика слуша каквато трябва и с мойта кола е вдигал повече от мене...

Редактирано от Big Blonde Wolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...