Jump to content
ШМИРГЕЛ

Rock & Heavy - Senator 3

Recommended Posts

Както се вижда срещата придоби интернационален характер.Приканвам и останалите да си направят преводите.Ако някой се отказва, моля да ми каже.Остана една стая, срамежливичка.

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз съм с най малкото дете.Само аз и Веси сме.А за багажници да не си говориме,защото нямам минаване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз съм с най малкото дете.Само аз и Веси сме.А за багажници да не си говориме,защото нямам минаване.

Срещата няма да е на шофьори от градския транспорт барабар с Икарусите.Може да има сняг, пробвай HRV-то

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

А за багажници да не си говориме,защото нямам минаване.

Кво каза за багажник и минаване?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой ще носи ли скара? Или там има?Вече си мисля за ..."провизиите" :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има няколко барбекюта за пекане.Носете си дървени въглища.Кой е Георги Любомиров Пешев - 32Кой е Димитър Георгиев - 128

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е Георги Любомиров Пешев - 32Кой е Димитър Георгиев - 128

Първият е Jimmy, а вторият - rockdrive

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде бе, остана една свободна стая, няма ли кой да я вземе???Дочувам, че имало сърдити съфорумци...Сърдили се, че не са поканени преди останалитеПод достойнството им било да се записват в обикновенна тема майИма свободна стая със спалня и две единични леглаСъс съквартиранти двама модератори плачещи за "Кралска мамба"

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах предлагам модераторите да ги изнесем докато спят на снега или пък да им омотаем ръцете към възглавницата с тиксо и да подлеем олио на пода :) , както беше на онова видео... :):cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимам свободната стая, 2-ма човека сме, аз и жената. :D При първа възможност превеждам парите по сметката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй кат глеам .. имаш и да черпиш ! Да са подготвиш ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕййййййТрима модератори в една вила ли беТо стана "тури му бензин"Ще си приготвя няколко коктейла по рецепта на един стар приятел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата работа върши и течността за разпалване на барбекюто - с последвало тестване на праховият пожарогасител от Битака ..... :D Интересно ми е надуваемият басеен и шоуто с фоерверките дали са забравени .... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е надуваемият басеен и шоуто с фоерверките дали са забравени .... :D

Е как бе...така хубаво се пие в него:

Публикувано изображение

Редактирано от Д-р Конова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бейби, както предположих по телефона - Димитър Георгиев със 128-тях лева съм аз.

 

Рашън, оня кюллия шурата нема ли да са включи и той, ве? Кажи му, че ше има пак да пийм и да пейм стари грацки до сабале... пък той ценен кадър в таз област... ценен, още култивиран и професионален!

 

Карамфил на купоня ше има (и то ногу свеж и готян) - то е видно от регистрациите тва ;-)... Въпросът е дали ще е само един.

 

На колегите, дет си мерят багажниците... само да вметна, че за да принеса аудио-бубурудването, ше мий необходим сигур транспорт за него... щот живот и здраве цялата свита ше пътуваме натам и съответно багажникът (на...) се очаква да е фул, вкл. с бебешката количка. Та - очаквайте скоро включване по въпроса от мен :thumbs:.

 

Айде не остааанаааааааа :-)!

Редактирано от ian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз поемам багажа,въпреки,че ще съм на жната с жипката.Място има.Сам съм с дятето.В тоя ред на мисли.....детегледачка ще има ли или ще назначим такава на място? :rolleyes:;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата вечер даваха по Господари на ефира един, дето препоръчваше плодовата ракия за деца ;) .Аз ша нося и ако детето е достатъчно голямо няма да трябва детегледачка :rolleyes:;);):D :D :P;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално обявявам конкурс под името "Най-раздал се железар".

Критериите за оценяване се изчерпват със заглавието.

За жури каня няколкото смирени женици на изродите, които ще участват в надпреварата по куфеене (Мичка, Веска, Хелена Даф, МиленаZ и др. хр. ст.).

В журито може да се включи всеки, който няма да учавствува в "Битката на титаните".

Награда за второ място няма;)

Наградата ще бъде изработена от мен, скромна, но всеки металург ще й се зарадва.

За сега ще я запазя в тайна.

 

Тренирайте вратовете :rolleyes: , да няма в неделя - Оххх, немога да се обърна :D

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тогава искам перука че коса нямам,акъл хич и така... ;):D:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като една "скромна " женица на изрод.....си имам фаворит доказал се по партитата!

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради очевадната ти предобеденост те каня да подадеш оставка като член на журито

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради очевадната ти предобеденост те каня да подадеш оставка като член на журито

Че коя от журито няма да е! :rolleyes: Не бой се ..ще съм обективна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много рано почнахте да изкарвате компроматите. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе няма ли вече места ::ranting:) искаме да дойдем откри се възможност. Двама души. Шмирегеле, ян пишете, че работата стана баш кюнлийска

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе няма ли вече места :;)) искаме да дойдем

Няколко души не са потвърдили участиеУтре на обед губят редТи си втори в списъка с чакащи след Иво - шурея, да та е :ranting: аСекси, не се обаждай Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то ... такова .. те не са ли един и същ "куфалник" двете лица ??! :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Анета плаща за Стефан Милев, то таблицата вече изглежда такаИма леко разместване:Стефан Милев е във вила 6Украинския газ е във вила 5 заради още двамата души ( Пластик Бо. - тюфлек и жена му) за които не са преведени пари.Пари още не са дали Жоро от Пловдив, Гьорги - GKB, Рокдрайв и Станчо, Матьо.С легендите Драган Тушевски и Монката имам специални уговорки. Единия е в "Тая сладка чужбина", а другия незнае дали ще оздравее до тогава.За сега комплекса е пълен, към края на седмицата може да има свободни места ако някой от двамата се откаже.

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последни промени:GKB-то се отказваИма едно свободно място в мъжката бърлога

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дейба, как не направихте една класация за китарист ве. Ма и в нея щях да съм на трето място. Изобщо толкова съм смотан, че даже на състезанието за смотльовци ше зема второ място щото първото ше ми го отмъкнат под носа къвто съм смотан :P

Редактирано от Big Blonde Wolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дейба, как не направихте една класация за китарист ве. Ма и в нея щях да съм на трето място. Изобщо толкова съм смотан, че даже на състезанието за смотльовци ше зема второ място щото първото ше ми го отмъкнат под носа къвто съм смотан :P

Споко ве,ша та турнем №1. :) А за китарист не ставаш щото не знаиш руски парчета,да не говорим за хита "либадаллдю"! :) Нема ли да докарате некоя иликтричиска китара та малко жиса бе брат? Аз ша ви пея:P Еи така-ААААААААААААААААА........ Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе да зимам ли китарата и кубето бе ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То за хората няма да има място...

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе да зимам ли китарата и кубето бе ?

Зимай, и Янчо ше земе тарамбуката, аз ше го раздавам тарамбукист само тоя път

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А "усилвател" трябва ли ви? :lol: Е, наличен само за бас, но ако се наложи за друго, мога да се помоля... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Платих днес. :lol: Роцк форевер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...