Jump to content
nikitooo

Диагностика в Пазарджик

Recommended Posts

Здравейте ! Към колегите от гр. Падарджик, къде мога да направя диагностика на хондата. Естествено където разбират.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само тойота могат да имат софтоаер иначе никой друг не е наясно ж пазарджик.от опит знам иначе аз не сам стигал до тойота още.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно Тойота нямат нищо за Хонда,а в блоковете, на които им викат МАНАСТИРИТЕ,та в един от тези блокове има един майстор-Васил Димитров-SUN SERVISE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема, директно ще пиша тук, тъй като става дума за едно и също.Ако всичко е наред, скоро форума ще се увеличи с още един притежател на Honda. За това се интересувам, дали има сервиз в Пазарджик ("клон" на Омбре ;-) ), в който могат да погледнат обстойно автомобила - електроники, окачване.. общо взето да могат да ми кажат състоянието на автомобила.Благодаря предварително ;-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиз "("клон" на Омбре ;-) )" в Пазарджик няма. Има някакъв сервиз срещу "Стоп"-а, дето на табелата му пише, че поправяли и хонди, ама за него знам само от табелата!А що се отнася за оня "майстор" при манастирите, колата ми ще влезе в гаража му, само ако я купи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиз "("клон" на Омбре ;-) )" в Пазарджик няма.

Имах предвид, хора дето разбират малко повече от Хонди, но явно няма. Все пак да препоръчате някой надежден сервиз, в който могат да погледнат автомобила?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиз "("клон" на Омбре ;-) )" в Пазарджик няма.

Имах предвид, хора дето разбират малко повече от Хонди, но явно няма. Все пак да препоръчате някой надежден сервиз, в който могат да погледнат автомобила?
Здравеи, Относно маистор ако става дума за окачване иди при Пецата и Бат Краси в СБА-то но относно електрониката няма кои да ти помогне наи мнго да ти дам инфоборда да видим дали имаш грешки .Наи блиското място за диагностика е в саидинение но несам ходил се оште но тоя пич от саидинение се справа мнгоо добре с митсобишитата така че може и от онда да разбира :П.Карам червния сивик с ангелските очи :D и с уникалните стопове :П .. ако ме видиш спри ме да се запознаем,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста ровене в нета не съм видял програма за диагностика на по старите хонди има мануали. Твоя компа си прави само диагностика имаше тема как се проверяват грешките на твоя комп. а може и програми като autodata до ти свършат таз работа ако не се оправиш пиши и ще се разрова повече ето един колега си е снимал от програмата как се прави.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има майстор но е много труден става работата със записване и наистина, както каза колегата атанас, скачащата диагностика можеш и сам да сия направиш(още мигащата). Хондите след 95 година имат жак за компютърна диагностика и този майстор може да ги прочете, но ако е накеф или ако му се занимава. Намира се в Малоконаре пресечката точно до бензиностанцията в ляво карате по уличката и в дясно на 200-300 метра от дясно пише бош сервиз, Тошко се казва! Отивате там питате оговаряте се и ако имате късмет може да ви обарне внимание и да отстрани проблема!!! Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, да вдигна темата отново заради един нов член на Honda клуба със (Civic 8th FK3 2.2 Diesel). Та 10-години по-късно имали читав майстор или сервиз за диангостика/поправка в гр. Пазарджик на който да поверим автомобила си?

Редактирано от Stormrage

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...