Jump to content
OptimusPrime

Руска рулетка на светофара

Recommended Posts

Темата не е точно Оф Топик, да не кажа изобщо, по-скоро е Изключително важна! Ако не е за тук - моля модераторите да я преместят. Благодаря предварително.Карайте разумно.http://www.standartnews.com/news/details/i...%B0%D1%80%D0%B0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да ви кажа.........аз ще избягвам тези места и няма да излизам след 22:00 часа! Баси тъпата държава;)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Първосигналната ми реакция е "Баси мамата шо стана че не вечерааме?!?!". Обаче, повтарям обаче аз минавам по тези места и по това време редовно. За последния месец може би да съм пропуснал четри или пет дни. И до сега не съм засекъл "руската ролетка по светофарите". Просто от Бояна към кръговото на Пушкин (посока Цар Борис III) има обективни причини да не може да се направи тази руска рулетка! А това е охраната на резиденция Бояна и охраните на няколко "добре облечени бизнесмени" и други отговорни другари живеещи по това направление. А другото са дупките и неравностие по Пушкин около резиденция Бояна. За "Рацер стрийт" или по известно като OMV-то на околовръстното, там нещата са повече от трагични. Първите инциденти там датират от преди почти 6 години. Когато имаше писта "Божурище" инциденти чувствително намаляха. От къде знам ли? Ами просто от балкона ми се вижда въпросната бензиностанция! Също така се и чува. Това за мен си една "разследваща" (силно платена) статия. Нямам против тунинга, но имам против безумното и безрасъдно каране, не само от тунинговани коли. Последните няколко месеца съм се нагледал на какви ли не дивотии и простотии от шофьори които влизат в графата "улегнали" на видима възраст над 40 години. Безумно каране и изпреварване, застрашаващи не само техния живот но и много други. Не са тези статии начина за борба и справяне с тези "състезатели"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много филми гледат тея момчета!Ако полицията и после съда вкарат в панделата само двама рацери, другите ще кротнат.Това е начина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стандарт малко са закъснели,това става от 3-4 години вече.ОткАчена работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искат адреналин да карат между дърветата в гората а не в града мръсни скапани убийци ;) ;) :D А може да карат и срещу човек с автомат нека пробват да оцелеят е те това е мъжество и ще им докара безкраен адреналин ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че това е прекалено безразсъдно за да е истина - дано да не е и да е поредния опит на медиите да направят сензация. Темата за "незаконните ралита" е гореща и както всяка такава бива преразказана по някакви изкривени начини. Немога да си представя да има такива тъпаци, което незначи автоматично че е невъзможно де...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе,хе това не ми се вярва да е истина. Ако пък има и капка истина, то къде са господата милиционери се питам аз... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък се чудя кой дава от 5 до 10 бона на някой който мине на червено :D по тая логика повечето шофьори трябва да са вече милионери :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по тая логика повечето шофьори трябва да са вече милионери :D

голяма логика, няма що - всички шофьори ходят там и се натискат да минават на червено...почти сигурен съм, че и в Пловдив се разиграва нещо подобно, снощи заедно с друг участник в движението станахме неоволно жертви на такова нещо - аз се разминах БУКВАЛНО на косъм. Сега не ми се разказва подробно случката, не е точно като това в София да се минава на червено, но има няколко безмозъчни изчадия които обикалят вечер града и създават нарочно опасни ситуации заради преживяването. Само ще ви кажа: пазете се от бяло Порше с две черни ленти през покрива:) , другият с него беше с черно Ауди А8, а третата кола не успях да видя каква беше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

element, ирония колега,ирония... не се натискат всички да минат на червено, но опитите за убийство са ежедневни!

Редактирано от Tr1nky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам за черното ауди А8 - карат го двама явно вечно дрогирани с черни очила. В един и същи ден аз се качих на един тротоар (карах едно мъничко дайхатсу шарад), за да избегна челен сблъсък, а те караха с пълна газ срещу мене в тясна уличка.......и същото се случи същия ден час по-късно с мой познат стоматолог и жена му. Жалко, че малко преди това си оставих стария кораб форд гренада пред нас, интересно ми е дали пак щяха да ми налетят изродите? Относно руската рулетка съм склонен да вярвам, че поне отчасти има истина в статията за съжаление. Всъщност дори и без залози виждаме какво става всеки ден по пътищата ни!

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм виждал последствие от такива изцепки.... верижна катасатрофа с поне 5 коли в люлин срещу киров.... доста си е опасно ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква руска рулетка , какви 10 бона ,доста хора си минават на червено на пълна газ за без пари ,поне аз съм виждал такива,нещо са се филмирали тея от вестника......Вече се чудят за какво да пишат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това въпросното порше още не съм го мяркал да кара бързо из града, ама все денем го мяркам, а и едва ли си е взел такава кола, за да кара с 50 кротко из града. А за аудито, ако е същото веднъж на цариградско покрай гробищата профуча с такава скорост покрай мен, че чак се разклати колата а зад него се пънкаше някакъв дърт мергел. Случвало ми се е из малките часове да мяркам такива куку състезатели все с мощни машини и затова даже късно вечер трябва да сме по внимателни по големите и прави булеварди. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога само да кажа дано не ми се налага да ходя в София, а тези камикадзета щом са решили, че живота им струва от 5 до 10 бона да го продават. Лошоот е, че ще завлекът още хора в пропастта;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почти сигурен съм, че и в Пловдив се разиграва нещо подобно, снощи заедно с друг Само ще ви кажа: пазете се от бяло Порше с две черни ленти през покрива:) , другият с него беше с черно Ауди А8, а третата кола не успях да видя каква беше.

Потвърждавам за черното ауди А8 - карат го двама явно вечно дрогирани с черни очила. В един и същи ден аз се качих на един тротоар (карах едно мъничко дайхатсу шарад), за да избегна челен сблъсък, а те караха с пълна газ срещу мене в тясна уличка.......
Познати полицаи няма ли да кажат поне чии са колите, пък после вие си знаете.Дано не ми се случва, ама много ще се заяда с тея!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е смисъла да се заяждаш.....нито можеш да докажеш нещо, нито ще постигнеш - с луд, пиян и наркоман не се заяждай най-добре. А все се надявам, че тия ще срещнат Краз или Камаз на някой завой...............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е смисъла да се заяждаш.....нито можеш да докажеш нещо, нито ще постигнеш - с луд, пиян и наркоман не се заяждай най-добре. А все се надявам, че тия ще срещнат Краз или Камаз на някой завой...............

Е то се знае, че рано или късно ще се размажат, но дотогава колко бели ще направят!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тцтцтц не е истина аз обичам драга но такива безрасъдни неща като ще мина или няма ли да мина невредим на червено е просто безумица, такива като тези и невинни повличат със себе си на оня свят просто нямам думи :);):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз се движа доста често по тези маршрути и не съм засичал такива младежи. Лично аз не вярвам някой да дава такива пари, но знае ли човек !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Отечествен фронт в събота от 18:00 ще дават репортаж по темата.... едва ли са празни приказки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз се движа доста често по тези маршрути и не съм засичал такива младежи. Лично аз не вярвам някой да дава такива пари, но знае ли човек !

Добре бе хора ;) някой от вас се качват и на бояна и на военна рампа ! Е някой виждал ли е да се прави тая ролетка ? Аз съм на Бояна редовно и такова нещо няма или поне аз не съм виждал , това че некви рацери се пуснали и минали покрай такси и айдеееее тия на бояна така и така ! Таксистите ги било страх да минават от там - ДРЪН ДРЪН какво ли ще измислят за да заобикалят и да товарят клиентите ! Редактирано от paiaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега прав си и аз не съм виждал такива маневри да се правят доста често ходех на Бояна след инциента с моториста и пешеходеца не съм ходил но за да се говори така осезаемо и да дават репортажи по телевизията може и да има нещо ;)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз се движа доста често по тези маршрути и не съм засичал такива младежи. Лично аз не вярвам някой да дава такива пари, но знае ли човек !

Добре бе хора ;) някой от вас се качват и на бояна и на военна рампа ! Е някой виждал ли е да се прави тая ролетка ? Аз съм на Бояна редовно и такова нещо няма или поне аз не съм виждал , това че некви рацери се пуснали и минали покрай такси и айдеееее тия на бояна така и така ! Таксистите ги било страх да минават от там - ДРЪН ДРЪН какво ли ще измислят за да заобикалят и да товарят клиентите !
Колега, споко!Едва ли точно ти ще знаеш!Тези гонки са много тайни и не се разгласяват току така!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в момента дават "Отечествен фронт" и Карбовски ще разказва за тази рулетка .....седя гледам предаването и имам чуството,че гледам черна комедия с лоша режисура ....това не е за вярване просто ..... :) :) :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее м**ка му забравих да го гледам :) какво стана,наистина ли има такива мероприятия? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее м**ка му забравих да го гледам :) какво стана,наистина ли има такива мероприятия? :)

има .... просто нз какво да ти напиша още след това което видях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво им става на хората в днешни дни по дяволите. Просто не вярвам, че това може да е истина. Трагичното е, че както виждам даже се знае кои са :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В нашата хубава държава,можеш да станеш сериен убиец с колата си,и даже книжката няма да ти вземат...

Редактирано от Dotz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой не записа ли предаването, да го качи в замундата или наносет?P.S. Вече го гледам!

Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Момчета не съм гледал предаването, но понеже живея доста близко до светофарите на булевард Пушкин и Околвръстен Път както и този на булевард Цар Борис трети и булевард Пушкин, само ще ви споделя че по тези часове на денонощието които се споменават в статията тези светофари са на жълта мигаща светлина. Физически няма как да минеш на червено. На знак стоп може да не спреш на тези кръстовища, но не и да минеш на червено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятай...ненормална работа с болни мозъци по пътя, ако има нещо вярно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...