Jump to content
PARUSHEV

Хубави крушки за фарове на 6-та ген

Recommended Posts

Колеги помогнете ми! Ще ми кажете ли какви крушки за фаровете да си купя за Сивик 6-та генерация хечбек,японка, 1.4 iS 90 к.с. 2000-та година, СЛЕД ФЕЙСЛИФТТА , че да светят добре и да не навредят на покритието на фара. Не говоря за ксенон. Имам в предвид други, чух, че можело H4-ки. И при смяната им трябва ли да свалям целите фарове от колата? Благодаря колеги предварително :)

Редактирано от BARONA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво направи бе човек няма да разглабяш колата за една крушка, направо ме съсипа ;) като дигнеш капака отзад на фаровете има букси махаш ги, махаш маншона и след това има скоба която се освобождава и се вади крушката ... зимаш си H4 крушки квито си харесаш аз карам с осрам и съм доволен ... ти си взимаш каквото си харесаш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам колега, защото сменях крушките на мигачите и свалях целите подкалници за да стигна до тях. Ще видим какво ще стане с фаровете :plane:Мерси колеги

Редактирано от BARONA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих Osram Nightbreaker +90 (преди 2 месеца) и опраделено са доста по–добре от предишните. Имаше и тема за тях, но не ми се търси сега.Самата смяна е лесна. hEKa обясни как става, а аз само ще допълня, че при левия фар се откача казанчето за хидравликата и се повдига... иначе доста ще се изпотиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и аз взех такъв Осрам, ще го видя тея дни как свети :) мисля да направя и малко снимки с старите и с Осрама :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам от 2 месеца със Osram nightbreaker H4 - +90% и съм много доволен! Във момента късите ми светят както светеха преди дългите със обикновенния Филипс,а за дългите няма да говорим-поне на 200м пред мене се вижда добре! Заложи на такива крушки,ако не искаш ксенон!П.П. До колкото знам за да сложиш 100вата,ти требват релета иначе ще си запалиш инсталацията,а да не говорим колко скъсяваш живота на рефлектора! Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз карам с полу-Osram nightbreaker, не са зле, определено има разлика. Проблемът е, че изгарят много по-бързо. Лявата ми крушка е някаква (???) и поради разни причини (няма да описвам) не мога да я сменя (или ще ми отнеме малко повече време), а дясната е въпросната осрам - общо взето за една година смених три nightbreaker-a в дясно и нито един път (да чукам на дърво) лявата с неизвестна марка! Но разликата в светенето я виждам всяка вечер (все пак с различни крушки) и определно Osram nightbreaker е добра крушка. Но аз лично мисля да мина на ксенон тази есен! :)P.S.: 100 вата да не ти минават през главата

Редактирано от kitu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да ги сменя, че в тъмното съм като къртица :) , и на всичкото отгоре не са ми регулирани и фаровете ;) Ще взема от тези H4 +90% както казахте ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вземай смело - разликата е повече от видима, но прочети темата за която напомни chris_barnes. имай в предвид че ще ти горят често, но по-важно е да виждаш естествено :) (просто споменавам, да не останеш неприятно изненадан)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кристал вижън на Philips това е истината - светят като ксенон ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Osram CoolBlue, светят доста по добре от обикновенните и до колкото знам имат по-дълъг живот от NightBraker-а.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги има няколко вида НайтБрейкър ,смисъл опаковките им са различни има ли разлика в самите крушки като светлина ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И колко струват тия найтбрейкъри?Аз сложих Phillips +30% light и светят ок. 6лв парчетоТова със свалянето на казанчето на хидравликата ме уби... Аз се справих съвсем спокойно без да го пипам.

Редактирано от Slade

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Найтбрейкъра е ~14 лв. парчетоА казанчето не се сваля, а просто се повдига... поне на мене ми беше доста по–лесно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз съм вече година с Осрам +30% white light и все още не ми е горяла крушка а светенето е доста прилично но мисля да сложа едно ксенонче но не съм избрал марка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...