Jump to content
Krelion

И все пак май ще има нов НСХ!

Recommended Posts

Да..аз някъде бях чел за този НСХ..и там пишеха че го подготвят за конкуренция на GT-r-а..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото сега виждам, че статията е от 24 юли и най-вероятно е разисквана.Извинявам се ако е така колеги :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...интересното е,че трябва да бъде спортна кола да постига отлично време на писта и да ускорява отлично !!! Всеки който би си купил НСХ ще го вземе именно заради тези две неща за къв чеп му е да има ел.двигател да прави икономии и да тежи 2 тона примерно и да не е достоен конкурент да другите спортисти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

тук си прав !!! хем спортен , пък и с ел. мотор , къде му е спортното тогава , няма пък и никакъв лукс понеже ще е спортно и тогава няма се внедри в нито един сегмент !!! Но има доста коли с ел. мотори , който дават невероятни резултати както на ускорение така и на писта може там някъде да е истината ! икономично и в същото време доста мощно защото все пак 400 коня не са малко дори и 2 тона да е ! Ще доживеем и ще видим ! Нека първо излезе модела CR-Z защото наистина изглежда страхотно :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази статия ме съмнява да е вярна. Първо ще правят мотор 3,5 л. 450 коня. Това е малко над 125 кс/л  :) . Съмнявам се от Хонда да разработват въобще такъв двигател в момента, защото това ще означава най-доброто, което са правели след F20C. Не ми се вярва в кризата да имат ресурс да правят точно такова нещо. Второто нещо е, че ако такъв автомобил се появи, то единствената разлика от CR-Z ще е мощността на двигателя. Като цяло все пак ще спада в категорията "спортен хибрид" и на практика Хонда ще правят конкуренция на самите себе си.  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Като цяло все пак ще спада в категорията "спортен хибрид" и на практика Хонда ще правят конкуренция на самите себе си.  

Това май не е точно така, защото в статията се казва, че ще се изправи с/у наследника на Suprata. Иначе на картинка този модел е докаран доста добре (лично мнение) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Според мен също не изглежда зле... Ще видим накрая какво ще излезе от тоз ел.мотор Редактирано от Agent

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

двигателите с вътрешно горене не могат да стъпят и на малкия пръст на ел. двигателите. Така че коментарите са малко не на място. Друг е въпроса че звучи супер смешно "спортна ел. кола" :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

двигателите с вътрешно горене не могат да стъпят и на малкия пръст на ел. двигателите. Така че коментарите са малко не на място. Друг е въпроса че звучи супер смешно "спортна ел. кола" :) :)

Доста неща измислени от гениалните мозъци на хората работещи в заводите на Хонда в първия момент са звучали супер смешно, но историята показва друго... а именно , че поговорката "Който се смее последен - се смее най-добре" е вярна от където и да я погледнеш.Примери не мисля да давам - всеки от вас се сеща за какво говоря :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е преди да настъпи кризата. Такаче не се надявайте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък ти недей да прибързваш с песимистичните изявления. По икономически показатели няколко страни ВЕЧЕ са излезнали от състояние на криза, ВКЛЮЧИТЕЛНО и Япония. Можеш да го прочетеш на правилните места. :) Друг е въпроса, че официално имаше изнесена информация, че спират развитието на модела, а няма изнесена такава, че го продължават.А пък още по-интересен би бил въпроса, ако нарочно не споменават за да го пазят в по-голяма тайна /това за оптимистите/.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то няколко страни по икономически показатели може да са излезнали от кризата, ама на Япония пазара и като е още в криза, то все едно че Япония е . Не знам защо ама този nsx ми прилича на z350 или z370, някак си няма вид на суперкола, както предишния NSX. Иначе такава кола с комбинация от бензинов и ел. мотор ми се струва много полезно. Из града цивилизовано, тихичко и икономично си караш на ел. мотора, на пистата или когато искаш да се накефиш минаваш на бензина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По всичките признаци, които се получават от Honda явно се цели при тях тотална смяна/промяна на имиджа на марката:http://www.topcars.bg/news.php?id=2432Дебютът на новото поколение Honda S2000 е заплануван за 2012 година. Многобройните фенове на оригиналния модел има за какво да съжаляват, защото според последните слухове, новият спортен автомобил няма да има почти нищо общо със своя предшественик - освен, че ще разполага с две врати. Високооборотните двигатели на сегашната Honda S2000 ще бъдат заменени с екологични агрегати с нисък разход на гориво, а двуместната конфигурация остава в миналото, за сметка на две допълнителни задни седалки.Задното предаване най-вероятно също ще отпадне от плановете на ръководството, като все още не е ясно дали моторът ще задвижва и четирите колела или Honda ще разчита на евтиното и изпитано с годините предно предаване. И преди закоравелите фенове на S2000 да се самоубият ритуално, стана ясно, че новият модел вероятно ще разполага с твърд сгъваем покрив и опция за хибридно задвижване, заимствано от бъдещия CR-Z, за който писахме преди няколко дена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вижда се светлина в тунела. Хонда спестиха огромен ресурс с отказа си от F1, а и със сигурност осъзнават, че имат огромна нужда от имиджов модел, за да защитят спортните си традиции. Така че, лично аз съм твърдо оптимист, че до година-две ще го имаме този модел. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не четеш ............. Honda се отказаха от имиджовия модел и се готвят да предлагат неща от типа 'средняшки' и тотално НЕотговарящи на досегашния имидж на марката. Явно Honda ще става и ги кефи повече да са синоним на 'екокомпания'.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
За SuperGT е това красиво чудовище, а за улицата?NSX-а май ще почака, поне докато не продадат милион CR-Z!Интересното е че въпреки кризата автомобилостроителите се цакат с кви ли не по-мощни и още по-мощни коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добре изглежда дано да бие конкурентите си :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми стана тъпо. Незнам какъв ще е хибрид ама Хонда изобщо за мен не мисли за феновете си, вече. Всички други марки искараха за своите почитатели на спортния автомобил, такива които да ги задоволяват. А ние трябва да влизаме в ерата на еко колите. Смятам, че Япония може и да е готова за тази ера, но 2/3 от света все още не е. Явно ще продължаваме да си караме класиката в жанра момчета и момичета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един тъп възпрост да задам.....Колко от вас очакват новия НСХ за да го сменят със стария модел който притежават???какви фенове бе???Това е форум на 5та-6та ген сивик!!! (предимно)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не искам да навлизам в спорове, но извинявай това си е една годрост за самата марка. Така, че все е хонда. Ако всеки имаше стар НСХ, нямаше да е интересно. Нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това двигател от болид ли е или ?? :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такьв звук :tease: ,почвам да отделям от закуските по някои лев :) до края на годината го искам в гаража. :sad2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако изяждаш по 300 кинта на ден и спреш да ядеш за година сигурно ще ги събереш от закуски ;)а звукъ ще го докараш още на 3-тия ден кат не ядеш от стомаха си :(

Редактирано от pitbuls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето къде ще се състезава новата HONDA HSV-010GT ----> watch video

и кои са конкурентите и...

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...