Jump to content
ma4o

честито на празнуващите днес

Recommended Posts

да са ни живи и здрави и всичко най-най :P по специално за :D тя си знае ;) чакаме да почерпи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колеги и колежки :D да сте живи и здрави.. :PПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moриииии ... ЧРД душицо .. и един по-здраФ от мен с пожелание да си по-щастлива и нахилена от момента на снимката :

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъълиии, миналата година беше бафти кефа с тоя изненадващ рд... :PЧРД и от мен на мойта кака /която обаче не е грозна в мрака ;)/, само здраве и любов да има, тва е най-важното ... всичко останало е само бонус. :D Поздрави и на останалите колеги. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен на всички .И най-вече на собственичката на Червената стрела :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден Мори, пожелавам ти здраве, щастие, да си винаги обгърната с много любов и все така усмихата и лъчезарна както на снимката :) Весело изкарване на празника на теб и на всички празнуващи в този слънчев ден :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стаси честит рожден ден,да си жива и здрава и идвай по често на тия срещи,забравих ти очите!ЧРД и на другите колеги!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какааааа,Ч.Р.Д. уеееее.Следващата бира е от мен.... :) .Жива и много здрава бъди лудетино.И дай Боже една малка фея или един малък принц да кацнат при теб скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на всички! Много Здраве и Успехи! :) Най-хубави пожелания за най-усмихнатото момиче във форума - Мори! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, много много много благодаря на всички за хубавите пожелания, страхотно ме зарадвахте :) !! ;) Честит празник на рождениците и от мен, много здраве, щастие и успехи! И много безаварийни, разбира се! ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стейс, честито и от мен малко на патерици. Пожелавам ти всичко най-хубаво, което може да се пожелае, както и това което ти сама си пожелаеш да се сбъдва!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...