Jump to content
borko 30

Motul 6100 оригинално от Добрич

Recommended Posts

Въпроса е от къде мога да се набавя мотул 6100 от Добрич от някой магазин освен от гошо до бившата лимонадена!Някй ако е взимал от него да сподели бива ли го или не е мотул неговото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко офф ама съм удивен от Селения..........това направо не е моя акорд.по-тих не е бил никога.впечатлен съм а и цената е перфектна 13 кинта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе то и аз не съм виждал по магазините ама рекох да питам все пак !Бахти града дето сме а :dry:То по тази тема няма офтопик -всеки да казва квото мисли и какво предпочита и т.н

Редактирано от borko 30

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тука ме баламоват в един магазин преди кръстовището за болницата че хонда препоръчвали някво лики моли за 100лв 4 литра :dry: Ама тука все за тоз мотул чета и се надъхах здраво за него и край -следващата смяна ще е с него да пробвам,аз съм с мобил на 2000 км ама изкам да си купя ся мотула щот имам кеш и на 6000км ще има смяна!Туй масло дето дойде колата с него беше бяло и на 9000км пък мобила стана катран на 1000км и не знам кво да мисля вече за тез масла :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старата си кола (дърто Волво) карах само с Мотул и това беше единственото масло, което дъртия гурел не гореше и не цапаше. Хондата карам с масло от сервизите на Хонда, много съм доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То в нашия град няма сервиз на хонда ,пък и другите ни сервизи са мани-мани!Имаме сервиз на форд ама както го плюят хората аз ако го държах щях да го затворя от хорска срама дето се вика!Взимат млади неопитни момчета и без специализация някъде как ги пускат да ровичкат по тез коли .Като се има в предвид че са специализиран сервиз на форд трябва поне фордовете да ги знаят наизуст и да ги ремонтират качествено щото така и така цените им са безумни за повечето ремонти ,пък за тез гаражните сервизи дето се хвърлят на всички марки и модели да ремонтират хич няма да говоря.Та така де малко се отклоних ама ако някой види Мотул по добричките магазини да пише :oops:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че мернах да се продава в едномагазинче до Лукойл.До това магазинче има още едно ама за автоаксесоари.Като влизаш в града ти се падат от дясната страна и после идва Лукойла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но лично аз не бих ти препоръчал мотул в България.Иначе са страхотни масла

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не си го поръчаш от официалният представител - аз поне така направих. Плащам си и куриера, разбирасе, но поне съм сигурен, в това което наливам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lamer,би ли написал от кой сайт точно го поръчваш и как става работата и аз да се пробвам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

град: Бургас адрес: 056, ул. Транспортна No 9А телефон: 056/860110; 860077,844059 мобилен: 888008801 Равда ООДПробвайте да си купите от тук. Гарантирам за качеството. Мацката се казва Илиана Христова търсете нея, пращат навсякъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lamer,би ли написал от кой сайт точно го поръчваш и как става работата и аз да се пробвам :)

Напиши в google следното - официален дистрибутор за България на маслата МотулОтвори първият резултат, звъниш на посочените телефони, пращат ти масълцето по Еконт с наложен платеж - хондарелата мърка, доволно :) Редактирано от LAMER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lamer,би ли написал от кой сайт точно го поръчваш и как става работата и аз да се пробвам :)

Напиши в google следното - официален дистрибутор за България на маслата МотулОтвори първият резултат, звъниш на посочените телефони, пращат ти масълцето по Еконт с наложен платеж - хондарелата мърка, доволно :)
Ще направиш голяма грешка! Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@^ Колега, би ли споделил защо е грешка?

Редактирано от LAMER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите официален дистрибутор на мотул за българия е проспид, а нашата фирма пазарува мотул от тях и гарантирам за качество така че ако искаш прати ми едно лично да ти го изпратя.

Редактирано от Жоро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...