Jump to content
PARUSHEV

Още един Хондаджия

Recommended Posts

Здравейте на всички! Вече и аз станах Хондаджия :wub: От доста време исках да си купя, но най - накрая доживях да имам бижу от марката. Ето и снимки: http://dekoparushev.snimka.bg/automobiles/...neration.420183

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре па хубава Хонда бре! Това от юбилейните за 50 год. на Хонда ли е или се бъркам? Пу пу да не ти я урочасам :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавица е :wub: ...със здраве да си я караш,и безаварийно... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега да си я кара6 с много кеф.и безаварийни километри :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен честито!! Голяма красавица е, дано само хубави моменти да имаш с нея :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Една от малкото 6-ти генерации, която да ми харесва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво :lol: много е красива, чак и кожена... Много безаварийни километри колега и да си я пазиш :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-напред честито и много безаварийни километри да те радва красавицата. Искам да те помоля да споделиш на каква цена се сдоби с нея ако не е тайна разбира се :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Много добре изглежда и от вънка и особено от вътре.Ако може сподели ни и нещо за параметрите "под капака".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви много колеги за пожеланията. Колицата е с двигател 1.4 iS, 90 кончета. Произведена е в средата на 2000 г. Живот и здраве на пролет ще и метна джанти и окачване, сега е рано :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е юбилейна, не съм запознат :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Колега, да не би да я взе от Търново? Ако е същата, аз тъкмо взех да се пооблизвам по нея и тъкмо щях да пращам човек да я гледа и тя изчезна. Ама да си а караш със здраве! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво много е готина и изглежда запазена! Безаварийни километри! А тва отзад МИАУТО да не е милано ауто? От къде е внос?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А добре дошъл колега много безавариини километри ще те чакаме на някоя среща в града :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво много е готина и изглежда запазена! Безаварийни километри! А тва отзад МИАУТО да не е милано ауто? От къде е внос?

Внос от Италия :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито със здраве да си я караш фен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станала е грешка с линка, който съм качил. Ето и снимки: http://barona777.snimka.bg/automobiles/hon...neration.425769

Редактирано от BARONA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо здравейте на всички, нов съм във форума, казвам се Иво на 19 съм от софия , но все още нямам хонда :] Решил съм да си купя един сивик до максимум 3 месеца... Много ми харесва като дизайн, но не съм много запознат с колата, надявам се на малко помощ от ваша страна ;] Мисля да я взема втора ръка и за време до 2 години да я направя страхотна :] Ако имате някакви препоръки относно двигател и тн моля казвайте :) Относно модел /на външен вид/ твърдо съм решил за този сивик:

 

Публикувано изображение

Редактирано от Ifko--23--

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станала е грешка с линка, който съм качил. Ето и снимки: http://barona777.snimka.bg/automobiles/hon...neration.425769

гледам на снимките-имате и обществена баня за колите,иначе е Убавица,честито

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо здравейте на всички, нов съм във форума, казвам се Иво на 19 съм от софия , но все още нямам хонда :] Решил съм да си купя един сивик до максимум 3 месеца... Много ми харесва като дизайн, но не съм много запознат с колата, надявам се на малко помощ от ваша страна ;] Мисля да я взема втора ръка и за време до 2 години да я направя страхотна :] Ако имате някакви препоръки относно двигател и тн моля казвайте ;) Относно модел /на външен вид/ твърдо съм решил за този сивик:

 

Публикувано изображение

мотора 1.5 с 90 кончета ще ти е перфектен, като за начало, поне аз така мисля, все пак си начинаещ шофьор. Брат ми има такава, но неговата е седан, няма ядове, дори и метанче има :) Добре си се ориентирал. Късмет...... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде честито и от мен!!!Брат ти още ме псува за дето го накарах да си купи Хонда - надявам се и ти да го последваш ;):) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде честито и от мен!!!Брат ти още ме псува за дето го накарах да си купи Хонда - надявам се и ти да го последваш ;):):cool:

Не знам да те е псувал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станала е грешка с линка, който съм качил. Ето и снимки: http://barona777.snimka.bg/automobiles/hon...neration.425769

гледам на снимките-имате и обществена баня за колите,иначе е Убавица,честито
Кво да се прави - криза е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...