Jump to content
chirenski

Мнения, препоръки , Сивик 4г

Recommended Posts

То аз съм решил, ама чакам портмонето ми и то да е на същото мнение с мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангеле чакай ме и мене бре :D Да сложа и аз една кратуна и заедно да тормозим Теро, барем на конвейр да ги подкара :) Да ти е честита новата придобивка, безаварийни милиони километри и ще повозиш някой път, все пак комшии сме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да дойда и аз тогава в Габрово, само да успея да намеря глава :)Честито и много безаварийни на колегата :)

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите идвай и ти, че да му се спре тока на Теро :)Ангеле де покри колата не я виждам у нашио квартал ?:o

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите идвай и ти, че да му се спре тока на Теро :DАнгеле де покри колата не я виждам у нашио квартал ?:)

Колата се кара всеки ден :D За сега без проблем :D чакам да падне някой лев и да се разходя до Габрово :D Марто, колата си е при мен , ама нали знаеш колко лесно се паркира около нас :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен пожелавам ти да направиш 4та генерация като тая

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен пожелавам ти да направиш 4та генерация като тая

;)
Благодаря за пожеланието, но сегашното ми финансово положение ще ми позволи да си направя така колата , към 2030-та година :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава ще се правят луди 8ми генерации по 1000к.с. И честита нова главица, дано те слуша повече от старата.

Редактирано от AuruMoon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен пожелавам ти да направиш 4та генерация като тая

;)
много мразя дино клипове без резултатите :) за какво ни е да гледаме как бръмчи само тая кола ;)иначе успех с начинанието на пича !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата още не се счупила :heart::lol:След намесата ми със самоделния ми стробоскоп колата дето се вика тръгна :heart: Белега беше на 1,5см. преди "мушката", а аз се чудя що не върви и смърди на бензин ... п.с. не вярвайте на сервизи като ви кажат, че делкото "в центъра е добре" .... ако не бях повярвал може би щях да спестя едни 200лв за бензин дето си излезе ей така не изгорял през аспуха. п.с.2. отново благодаря на Теро за помоща и се извинявам за тормоза по телефона :heart: п.с.3 другата седмица ще се опитам да сложа раздвижената ролка без да събера клапаните :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо, да не си събрал клапаните?! Дай снимки, клипче нещо. Твоята и на Сако са доста интересни теми, не трябва да свършват ей така ;)

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...