Jump to content
Stefan Milev

Взех че пораснах и аз.

Recommended Posts

Здравейте колеги. Повлиян от радостта на много от нас, от подобни дейности, реших и аз да споделя радостта си с вас. Мислех да изчакам малко за да не отварям темата така сурова, но след като видях тази на Стамен не се сдържах. :D Евала човече. (Пак не се здържах ;) )

 

Та за какво става въпрос:

 

Публикувано изображение

 

Един чудесен B18C4 кацна в коша на моята гладна за подобрения англичанка. Мотора е чудесен, върви много приятно и доста добре се изстрелва. За сега не изглежда добре, но съвсем скоро ще се погрижа за това. Вижда се, че има още много на къде да се пипа, но за това ще трябва да се набере малко капитал.

 

Тук е мястото да изкажа огромната си благодарност на Драгич-а и екипа му, които са виновни за тази чудесна гледка и поеха отговорността да си тръгна със здрава кола, без да мисля за абсолютно нищо през едноседмичната ми почивка на черноморието. Намериха ми двигателя супер бързо, доставката стана за много кратко време и докато се усетя, поех към Варна за да дадем старт. Отидох на почивка с малък витек и си тръгнах с Б18-ка без дори да усетя кога стана всичко.

Хиляди благодарности МОЙ и обещавам, че един ден ще дойда да се напием като казаци. ;);)

 

Дай боже всеки му моята радост.

 

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех , похвали се най-накрая ;) ЧЕСТИТО ! Много безаварийни километри с него ;) Само двувалки вече :D п.п. Вярно с тоя капак... :) Боядиса ли го вече или още е така ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,със здраве да си го караш и на месечната да я видиме как се изстрелва!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО преди няколко години Втек едновалка беше рядкост да срещнеш сега се напълни с Б18 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безавариини км :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее аз бях забравил вече, че си ВТИ бе ;) И да не забравиш кво си обещал :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито.обаче се чудя как имате очи да разваляте фабричното. От фабричното по хубаво няма.Искате Б18 взимате си кола с Б18...Егати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва вече е интересен въпрос... искам да си купя купе 5-та генерация поне с B16... ша ме ориентираш ли? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честита да ти е и от мене колега! много да те радва и дано и аз някои ден предприема подобна интервенция!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито.обаче се чудя как имате очи да разваляте фабричното. От фабричното по хубаво няма.Искате Б18 взимате си кола с Б18...Егати.

Айде на бас ,че ако тази тема я нямаше няма как да разбереш че колата не е фабрична.....Освен че очи имаме ами и ел триони :) МОЙ радвам се искрено за тебе,че остана доволен от цялата операция комбинация с почивка на Златните... ;) Жалко че не те снимах когато влизаше в колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам ти безброй безаварийни километри.Дай Боже всекиму такава почивка... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления колега...много безаварийни километри ти пожелавам.Скоро и аз скачам с B18C4 в 5-та генерация седан.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за пожеланията. Драгич бате, физиономията още ми е такава. :) За колегата sand0:Колега, не убивай всички надежди за тунинг у тези, които нямат като теб възможност за всичко наведнъж. Колега Aphex, пожелавам ти успех и изрежение като моето след това. :) teror1sta, капака още е така, но скоро се надявам да придобие много по добър вид. Имах идея да го хромирам, но и златистия цвят много ме блазни. Още се чудя да ти кажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за новото сърце колега!!!Знам от себе си,че тръпката е голяма и усещането е страхотно :) Да си я караш със здраве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито.обаче се чудя как имате очи да разваляте фабричното. От фабричното по хубаво няма.Искате Б18 взимате си кола с Б18...Егати.

Айде на бас ,че ако тази тема я нямаше няма как да разбереш че колата не е фабрична.....Освен че очи имаме ами и ел триони :) МОЙ радвам се искрено за тебе,че остана доволен от цялата операция комбинация с почивка на Златните... ;) Жалко че не те снимах когато влизаше в колата ;)
Да бе нямало да позная ;)Абе в сервиз на хонда ми свалят две пласмаси и после ми ги закачат без да са олучили щипките и всичко дрънка....Кажи ми при тия слапове как е :)Да не говорим че никой никога не спазва сервизните наръчници (които са писани ей така за ташак) кой болт с каква сила да завиеш. И после или ти се раздрънква колата или чупиш болта при повторен ремонт.Нито един майстор не съм видял да завива болт с предпазно фолио както пише навсякаде в наръчника.Никой не покрива с предпазно одеяло калниците когато си търка гадния гащеризон в новата ти боя..Моето мнение е че става една каруца сас 160 коня.Но честито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста странна е тази логика за каруцата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е много гадно и ще си я карам. ;) Тръпката е като наркотик. Получих един сърбеж в десния крак и не може да ми мине. :) Наистина, дай боже на всеки такава почивка!Още веднъж благодаря на всички за добрите думи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата"sand0"Не мога да разбера защо се мъчиш винаги да се изсереш на метеното???Колегата си е пуснал тема да се похвали,ти от нищото изсираш едно голямо "лайно"ни в клин ни в ръкав.Кефи те да се покажеш какво знаеш ли?Аз лично пък сложих и направих около 30 суапа и досега на никой не му е паднал болт,текерлек и.т.н.Остави ни нас простолюдието да си ги правим по нашите методи,а ти си ги слагай с фолио.Капиш?пп.Чефо да ти е безаварийна и да и боядисаш капака :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата"sand0"Не мога да разбера защо се мъчиш винаги да се изсереш на метеното???Колегата си е пуснал тема да се похвали,ти от нищото изсираш едно голямо "лайно"ни в клин ни в ръкав.Кефи те да се покажеш какво знаеш ли?Аз лично пък сложих и направих около 30 суапа и досега на никой не му е паднал болт,текерлек и.т.н.Остави ни нас простолюдието да си ги правим по нашите методи,а ти си ги слагай с фолио.Капиш?пп.Чефо да ти е безаварийна и да и боядисаш капака :)

Опа извинявам се ако някой се е обидил. Просто това е моето мнение за суаповете.Честито на колегата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също се извинявам ако съм те обидил.пп.Хайде занапред да се множим само със мечтани двигатели

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да му оправиш и външния вид и ще е супер,браво за ентусиазма. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да му оправиш и външния вид и ще е супер,браво за ентусиазма. :)

За 6месеца трябва все нещо да е пипнал, казвай колега кво става с колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eee извадихте ме от праха. Колеги има зададена цел, но сега не мога да разкрия подробности. Само ще кажа че трябват много средства и съм в процес на събиране. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намирисва ми на вятърен генератор :D :D :):D

:D Сигурно не и стига въздуха :D Надяваме се скоро да светнеш с подобрения :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми намирисва на К20

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...