Jump to content
ADH-Honda

ПОЛАСКАН СЪМ

Recommended Posts

Днес по никое време, при мен пристига колегата "kalmara", носейки нещо под ръка (рекох си: "де..ба, пак ли рекламация"), а то какво се оказа...:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Разтопих се ;) Незнаех, че такива ги вършите на националните (бях чул само, че много алкохол употребяват някои... ;), ама чак пък публични порицания...). Добре, че не бях на тази среща, иначе да съм потънал в земята пред толкова народ.

 

Майтапа настрана - не мисля и не знам дали заслужавам подобни неща, това са ненужни сантименталности които само ме карат да се чувствам... странно, ама наистина ми е някакво интергалактично като го гледам този приз, но щом Вие, ръководството на този форум и клуб така сте решили - много съм поласкан, благодаря Ви !!!

 

ужас :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ;) И според мен ти я заслужаваш напълно тази награда ;) Слагаи на равтчето :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега може ти да му направиш рекламация - объркали са ти ника ;) Иначе честито :D.Имало ли е други подобни награди? Хайде някой от по-скромните се издаде ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо, ти си един от малкото хора тук, направили толкова много за клуба и заслужаващи да носят този приз, честито и от мен !!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма друг в целия този форум който да я заслужава повече !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТИ си ЧОВЕКА брат !!! :):D ТИ положи началото на нещо Голямо :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Сашо! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може би си забравил, понеже беше преди много време. бях писал в друг сайт за хонда, тогава ти ми писа и ме покани да се регистрирам тук, даде ми линк към сайт, който за мен стана част от ежедневието ми. затова ти благодаря. заслужена ти е наградата. поздрави !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ами честито и от мен, а на другата да дойдеш. На живо е по-добре да си получиш наградата. Ти си човека енциклопедия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не те познавам лично, но като си спомня един случай в който някакъв льольо те беше набедил за измамник, как половината форум скокна да те защитава и... това ми е достатъчно за да съм сигурен, че заслужаваш наградата!Edit: И все пак да не забравяме, че си търговец ;)

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно заслужена награда! Честито и се гордей с нея, вместо да се чудиш, дали не са объркали човека :o:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито пич,заслужил си я!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Не се познаваме лично, но от мненията ти тук и аз съм убеден в това, че напълно я заслужаваш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Сашо... няма по-голяма награда от такова призвание... трябва силно да се гордееш с това!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече наистина няма какво да се чудиш. Всички мои приятели-фенове на автомобилите те знаят като човека-енциклопедия на Хонда. Заслужаваш този приз и няма втора дума. Вярно, че беше човека, който ми се скара в този форум преди 5 години за първи път но... беше прав. ;)Успех във всяко начинание! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че я заслужаваш - в това няма съмнениеИма няколко човека, които започнаха всичко и един от основоположниците си ти.Аз лично ако не бях чела толкова неща от теб, нямаше да мога да си обясня в 70% от случаите защо съм толкова влюбена в ХОНДА. Не е достатъчно само да седнеш в колата, да я помиришеш и подкараш - трябва да я изучиш, да я проумееш, да вникнеш и да си обясниш как желязото се превръща в магия - това - тази брънка от веригата ми даде на мен ти Радвай се на приза и се гордей с него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не те кефи,кажи си... ;) ...или я продай.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за хубавите думи на всички, разтопихте ме ;) Засрамихте ме, ей (усещам как, ще трябва да си сменя иначе хубавата сигнатура) :P PS: иначе какви други призове са връчвани на националната, че ми стана интересно, но не успях да намеря нищо по темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Цялостен принос: ADH_HondaПроект на форума - manniakkСъстезател на форума: addevilКатегория "Домашен майстор":pitbulsФОТОГРАФ НА ФОРУМА: IcemanА това са скунсоветеРодна реч омайна сладка: Alex DJЗлатни ръце: EдмундоSpamer на сезона: uBaHoB (сега известен като uBaHoBCnaMeP)Това са наградените на националната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко са праиш на ударен с мокър парцал :rolleyes: Да не се заровя в архива да ти покажа защо баш ти я получи тая награда. Някои от "по-младите" може и да не са чели нищо от писанията ти, но това не значи че всичко е забравено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм отскоро във форума, още няма и година и само съм чувал легенди за човека енциклопедия, но виждам, че е заслужил уважението на всички тук, което си е показателно, значи едва ли някой друг заслужава повече наградата от него. Мога само да кажа за голямото си уважение към всички, които допринасят за марката и помагат на другите със знанията си :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...