Jump to content
oslepius

Откраднаха ми Прелюдчето

Recommended Posts

Здравеите колеги, тази нощ ми задигнаха любимата...бял прелюд вин:JHMBB21500C001250 двигател: H23A21000847 номер EB9268AHмоля ви ако видите някаде тези номера кажетепредполагам ще бъде продадена на части

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Казанлък ще се оглеждам колега, ама на тия да из изсъхнат .................... всичко да изсъхне нямам думи вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш снимки на прелюда - пусни ги - ще е по-лесно да се търси.М*** и гадове - как ли са успели да я запалят ? Или на колесар .... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мамицата им.Това вероятно ще е по порачка.Няма логика баси части има достатъчно.Еися ми написаха акт за телефон тапите полицаи.Занимават се сякакви глупости ама да си вършат работата не може.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eeе, стига бе, още една хондичка, колега, пусни една-две снимки, че визията на колата първа се набива на очи и после регистрацията, стоков ли е прелюда или има някаква оптика.Иначе в Пловдив имаш две очи от мен и дано се намери :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докъде трябва да "изпаднеш" финансово, че да започнеш да крадеш 17 годишни автомобили?! :huh: Колега, искрено ти съчувствам. Ако видя нещо из Пловдивско ще обаждам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега каде ти е откраднаха в габрово или някаде другаде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейтеколега- напиши си по- подробно координатите- тел., GSM, ако някой види прелюда направо да ти звънка Късмет с намирането

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има петна ръжда по дъгите на задните калници, иначе си е СТОК

0899 180223 ми е телефона

предполагам форума на Хонда ще се окаже по-надежден от полицията...

откраднаха я в София Младост2 - пазете си колите колеги, тук има доста Хонди

 

 

Публикувано изображение

Редактирано от oslepius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана... на къде вървим... мамицата им на изпадналите апаши... ! Ще се озъртаме за Прелюдчето ... дано се намери!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш две очи и в Добрич, дано да се намери без роблеми!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз ще се оглеждам из Младост-тете в София. Живея в Младост 1,но всеки ден минавам по два пъти на ден през Младост 2,3,4!Ще се оглеждам за Прелюдеца!А да питам, ти каско имаш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо .. лошо .. колега ... дано да е лапешка работа ... ше се озъртам за белия ти любимец ... мамка им !! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз много съжалявам за количката.Ще наглеждам из Пловдивските улици.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш две очи от мен в Софийския регион.Ако имаш регистрация в другите авто-форуми пусни и там тема.Дано да се намери Прелюда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Габровска :o :o :):D кажи ми, че имаше каско :huh:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еебаси, искренно ти съчувствам. Значи застрахователите ебати как прикарват, като отидеш при тях и ти викат, че каското ще ти струва 600 лева за година, а иначе щели да ти изплатят 20% само от цената на новата част за щета. Големи са оберджии.А като цяло за моя Прелюд искаха да ми го застраховат на страхотната цена от 2800 лева. За 4 г. става на въпрос, какъвто е на колегата.Братле стискам палци, тука из Севлиево ще се оглеждам и околията естествено. Само един въпрос: В Габрово само един бял Прелюд ли има? Ако в Габрово е един бял значи, където и да се види белия змей и да е със ЕВ е твоя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже чисто статистически какво се случва с откраднатите автомобили от форума?Моите наблюдения показват, че разкриваемостта на откраднати коли в България е незадоволително ниска - под 20%. Вашето мнение?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еебаси, искренно ти съчувствам. Значи застрахователите ебати как прикарват, като отидеш при тях и ти викат, че каското ще ти струва 600 лева за година, а иначе щели да ти изплатят 20% само от цената на новата част за щета. Големи са оберджии.А като цяло за моя Прелюд искаха да ми го застраховат на страхотната цена от 2800 лева. За 4 г. става на въпрос, какъвто е на колегата.Братле стискам палци, тука из Севлиево ще се оглеждам и околията естествено. Само един въпрос: В Габрово само един бял Прелюд ли има? Ако в Габрово е един бял значи, където и да се види белия змей и да е със ЕВ е твоя.

един само беше в Габрово има още 2 или 3 но белия звяр беше уникат :huh:нямам каско, както един колега отбеляза 17 годишен бял Прелюд, кой и за какво ще вземе...аз работя в София и колата през седмицата беше тук съботите и неделите, магистралката и Габровопрекрасно ми служеше за това.нощес като я спирах пред блока до лампата ми се прииска да я снимам (детската ми мечта, изрязвах си я от списанията като малак)не знаех че ще е за последно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много съжалявам колега, но съжаленията няма да ти върнат колата живеем в хайдушка държава и тва е.Моето мнение е че не зависи колко стара е колата трябва да има каско, защото при евентуална кражба най често мутрите на застрахователите я намират, ако успеят евентуално не полицията това е жалката истина.Май трябва да започнеме да слагаме на колите си скрити GPS чипове, па поне да си ги намираме сами после.Такива хайдуци на кола завързани :D и тва е няма оправия.Още веднъж съжалявам ще наглеждам и аз за колицата ти :huh:

Редактирано от TYPE-S

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво може да ни е мнението освен, като твоето. Нали наблюдавахме мисля 2 подобни случая. И абсолютното дърво. Такива са ни държавните системи.А по въпроса с каското, кажи ми братле за кво да им давам пари, като ми я оценяват на 2800 лева и това е за тотална щета, обир или пожар. И на всичкото отгоре ще ми дадат мисля или 60 или 80 % беше от застрахована сума. Алям кво да ги правя тези пари, да си платя телефоните които ще потроша ли. Всеки знае да си купиш една кола кви пари ти излиза и че тези пари няма да ти стигнат за никъде. Единствено в Булстрат ми казаха невероятната сума от 5800 лева, но това са подчертава пари само за тотал. Иначе при удар можели да ти изплатят максимум по 20% от стойноста на новата част. Което за мен си е подигравка.Може би идеята с GPS-а е добра, защото може да ги чака голяма изненада. Аз със сигурност бих участвал в една такава импровизирана спец акцийка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще гледам във Видин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докаде стигнаха,да крадат коли с каско!Всеки ден минавам маршрута Младост-Надежда и ще се оглеждам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В нефициален разговор следователите ми казаха че всяка застрахователна фирма има различни "връзки" и поведение...с две думи - кажи ми каде е застрахована и ще ти кажа какво е станало с нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докаде стигнаха,да крадат коли с каско!Всеки ден минавам маршрута Младост-Надежда и ще се оглеждам.

Kолега май не си разбрал, момчето е нямало каско на прелюда си :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докаде стигнаха,да крадат коли с каско!Всеки ден минавам маршрута Младост-Надежда и ще се оглеждам.

Kолега май не си разбрал, момчето е нямало каско на прелюда си :huh:
Да вярно :D много лошо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрено ти съчувствам, колега, имаш очи и в Русе, дано да не е един от многото неразкрити случаи......Мамицата им мръсна, за какво по дяволите им е кола, като която други се броят на пръсти в цялата страна :huh: Все съм си мислел, че прелюда не е от колите, които ще краде някой.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно още има смелчаци да си слагат главата в торбата за евтини коли, необеснимо но факт,нито е скъпа кола , нито са и скъпи частите а са я взели ,според мен колата е взета да се повозят някой наркоманчета и ще я захвърлят някаде.Дано я намериш , желая ти късмет .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ли тия не се спряха ще си оглеждам очите в Елин Пелин и София :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш подкрепа и от Шумен.Постоянно съм на пътя така че.... :)

Късмет колега,не мога да повярвам че се крадат още такива коли при наличието на много по скъпи.Един колега каза,че може да са някакви наркомани и т.н. , е дано е така

Успех!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се оглеждам из Троян и Ловеч, а от 8-ми и по морето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси майката ... немога да повярвам, че се крадът стари коли... д*е*а.. Ще гледам за прелюда ,дано се намери!! :)Е такова нещо не съм очаквал !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

емаси байката и селяните!!!!!ако ми се случи на мен в мометна, ще ми спре сърцето!за съжаление, тези случки включват застрахователите в повечето случаи. правят го с коли, които нямат каско.дано я намериш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрно ти съчувствам знам какво е. Моят сивик го откраднаха преди 3 - 4 месеца в Гърция нещастници. И те няма да са вечни спокойно. :blush1::love:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имаш и моята подкрепа ще дебна из Пловдив за люда... дано се намери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях бял прелюд със софийска регистрация - 4525, лети джанти хонда, пукнато ляво огледало и два черни дракона отстрани. Може би не е търсения, но все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...