Jump to content
oslepius

Откраднаха ми Прелюдчето

Recommended Posts

Я погледни тази обява... Мобиле и го провери, че аз до сега не бях виждал бял прелюд!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано я намериш ,имаш подкрепата на всеки един съфоромец

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я погледни тази обява... Мобиле и го провери, че аз до сега не бях виждал бял прелюд!

Е ако я пуснат в Мобиле, вече не е истина.... Ще се оглеждам из Сливен колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цвета и годината отговарят, но детайлите са различни, бели мигачи, спойлер нямах - тази няма и ръждица на калницитеантената стържеше доста силно при вдигане и прибиране,лесно ще я позная ако я видя - :-) всеки един механизъм работеше със специфичен шум и поведение :-)Като цяло вече се оглеждам за друга... но съм отровен, пак ще е Прелюд

Редактирано от oslepius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) то еба си и наглоста щеше да е ,да я откраднат и да я пуснат в мобилето.то пък знае ли човек защо са я откраднали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми го побира акъла защо им е, поддръжката ми беше толкова скъпа че вече мислех за нова колавсеки месец буквално сменях по нещо, следват съединител, лагер на делкото и спирачки...направо ми е мъчно за следващия собственик :-)Може би са хората на застрахователите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за части може би колега,някой може да е имал поръчка за повече части и хоп готово !!! То иначе едва ли ще се занимават да я оправят че да стане легална ;(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може вече да е разфасована.Тук в Гърция тия машини са голяма рядкост,а частите им са много скъпи.Има един познат преди ми беше казал,че продава от време-навреме стари автомобили за части в Атина,вкарваше ги от България.Та ако не са я отмъкнали пияни хлапетии да се накефят и захвърлят след това,вероятно вече няма да я видиш.Съчъвствия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:thumbs1: гледай каква далавера излиза,дайте да изнасяме прелюди за гърция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм чувал че в Гърция са скъпи този вид по-спортни коли...преди 2год. един познат си продал Калибрата за 8500 евро...ако не ме е излъгал..дано не е отишла за части..те тук са си скъпи пък за там да не говорим..все пак дано я откриеш..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...