Jump to content
Мария Илиева

нека и аз се похваля с новата придобивка

Recommended Posts

Здравейте колеги,

въпреки че вече минаха 3мвсеца от както я имам съм много доволна от моята красавица,много и се радвам! :P

Благодаря за пожеланията ви!

а да отговоря на колегите от горните постове:

jamo колата е черна не е синя :punk:

sezer01 благодаря ти и ако имам път към Пловдив ще ти звънна по водосточната няма проблем ;)

 

:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже влизам много рядко,чак сега видях темата.......Каквото и да ти пожелая ще се повторя но...наистина ти пожелавам много бензин в кръвта,любов в душата и дано се видим тази година на Националната! Карай и не се тревожи черна ли е ,синя ли е...ТВОЯ Е! а това е най-важно!Поздрави от Сибир.....опа Варна! :argue:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата е от преди доста време,но понеже не намирам смисъл да отварям нова тема реших да си излея мъката тук! ;(вчера на ул.Търново в кв.Люлин ме удари един с една баничарка и ми смаза най-любимото ми нещо...от колата ...ми цялата предница е сплескана няма я..като се ударихме се завъртях и ударих един стълб и отстрани също е мазало...простоооо цялата се усука и не става нищо от нея... има каско да видиме как ще я изплатят! ;(а виновника беше този с баничарката,отне ми предимството не даде мигач и зави пред мен.Колеги внимавайте как карате,просто има много некадърни шофьори и...страшно е!!!...е не можах да и се порадвам както трябва,имах мечти и планове за нея, но не се сбъднаха :wacko:много ми е тъжно и много тежко го преживявам защото колата ми не беше просто една ламарина за мен!поздрави и внимавайте!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-важното е ти да си добре,сигурно си доста уплашена,но живот и здраве ти пожелавам по-красива Хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално да ти е кофти, но хубаво, че си невредима. С времето ще ти мине :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....за шофьорите наистина е така, да го е страх човек да кара и да си пази колата, нито пътища, като хората, нито шофьори!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита предобивката и много безаварийни километри.:wacko:

 

 

edit:mi6o 07.03.2010г.

 

Браво, прочете цялата тема и честитиш на колежката за катастрофата и после ме убеждавайте ,ч е това не е просто трупане на мнения.

Оставям го,за да го видят всички други

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита предобивката и много безаварийни километри.:wacko:

за съжаление това пожелание е невъзможно вече :wacko: Но горе главата, важното е ти да си добре а щом има и каско.. ще се намери и друга още по-хубава :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

honda 9977 ,колата е катастрофирала....за кое честитиш :wacko:

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е че си добре, ламарини се купуват!Тея с баничарките като ги видя и настръхвам, даже днес тръгвам на зелено, до мен един фиат тръгна като на състезание и гледам от ляво едно такси минава на червено, а вече две коли преминаваме кръстовището :wacko: Отзад всички спряха да го пуснат! :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ламарини,ламарини но бяха най скъпите ламарини за мене...и нека някой ако може да ми помогне с намирането на нова Хонда!?ще чакам предложения и на лични!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една добра полза от форума би било нещо подобаващо на желанието ти. Дано не получиш само съчувствие, и още някое "честито за придобивката". Сещам се, когато и мен ме цапардосаха преминавайки уж на зелено :lol: , но се заинатих, и оправих всичко до последната гЕйка. Всичко излезе на средно тройна цена, предвид, че с 2 мнения нямах достъп до определена част от форума, а просто исках да купувам части :dry:

 

Когато човек се окаже невредим в подобна ситуация, не мисли за себе си, а за колата. Разбираемо е...

Давай напред..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Марийче, важното е че ти си жива и здрава!!! Вчера видях колата при Чаво ...... СТРАШНО ! Старите хора в такива ситуации курбан правят. Дано никога повече не ти се случва подобно нещо.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито

 

 

edit:mi6o 07.03.2010г.

Поредният екземопляр с честитики, после модераторите са ви виновни нали??? :)

 

Браво, прочете цялата тема и честитиш на колежката за катастрофата и после ме убеждавайте ,ч е това не е просто трупане на мнения.

Оставям го,за да го видят всички други

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, че искам да се меся, но ми става много криво като знам какво е станало и в темата се пише честито, честито :) Или който пише в темата да я прочете цялата или поне последнтие 10 поста или модераторите да я заключат ( лично мнение )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега,ако забележиш момчето Civic93 как натрупа 8 мнения за 4 минути няма да се чудиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни километри

 

edit:mi6o 07.03.2010г.

 

Още един бързак с честитки:tooth:

 

Браво, прочете цялата тема и честитиш на колежката за катастрофата и после ме убеждавайте ,ч е това не е просто трупане на мнения.

Оставям го,за да го видят всички други

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ламарина се прави(купува)ама човека няма как да го купиш(оправиш).Така че не се нерви :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..много безаварийни километри

С какво? Не четеш ли, че колежката споделя нещо друго в темата си, или просто да се шлякне нещо е по-лесно??? Пак честитки... Ужас :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като не четат какво е писано ще честитят ами.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Марийче, важното е че ти си жива и здрава!!! Вчера видях колата при Чаво ...... СТРАШНО ! Старите хора в такива ситуации курбан правят. Дано никога повече не ти се случва подобно нещо.Поздрави

пффф мдаа...има хора които просто ей така си трупат мнения но не гледат за какво иде реч и от кога е темата дори :angry: а колега ми да наистина трябва курбан да направя вече,след всичкия този стрес...а Хондата наистина е СТРАШНА,аз като казах че е тотал не се бъзиках,доста голям удър беше... :lol: ;(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни километри

Ей заради такива колеги дето ги мързи да четат темата отначало,е нужно Модераторите да направят така че да може да си редактираме заглавията и коментарите.За да не се пускат нови темиА на теб колежке да не ти пука,с парите от каското ще си вземеш по хубава,най важното е че нищо ти няма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С искрено съчувствие към колежката Мария Илиева.

Не унивай, всяко зло за добро както казват хората, живота е по-важен!!!

Минах по подобен път и знам, че е гадно, ноооооо случва се. :angry:

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Модераторите оставят тези мнения и съответните редакции умишлено.

Хайде сега всички потребители, прочели темата, кажете как бихте постъпили вие, ако бяхте модератори?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

важното е че на теб ти няма нищо .............. а коли се правят ....а ако не се правят се купуват други.............така че не се нервирай..................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей че колеги ама, човек да не се обърка веднъж и вече жив ще го изядат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей че колеги ама, човек да не се обърка веднъж и вече жив ще го изядат

Съгласен съм с Vladi. Видял е колегата добрата предобивка и честитил. Не е длъжен да чете всички сълзливи постове или да предполага, че ще се случи подобен ицидент. Малко телерантност не е излишна. Съчуствам ти колежке за проишествието. Щях да ти предлагам да купиш моята (малко ми идва ниска), но след заплаха от жената за скалпиране тази мисъл се изпари много бързо. Надявам се със следвашата хонделка да имаш повече късмет. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слъзливи постове? Нямал нужда да ги чете, за да постави уместното си мнение?

А колежката дали и е приятно да прочете някое "честито" след като е претърпяла нещо неприятно? Освен това го е споделила! Нещо, което доста мъже например биха си спестили, понеже гордостта им е по-важна..

Уважение към колегите с "честито", но като толкова държат да напишат нещо, поне да видят съдържанието... Също толкова просто е, като натискането на копчета...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слъзливи постове? Нямал нужда да ги чете, за да постави уместното си мнение?

А колежката дали и е приятно да прочете някое "честито" след като е претърпяла нещо неприятно? Освен това го е споделила! Нещо, което доста мъже например биха си спестили, понеже гордостта им е по-важна..

Уважение към колегите с "честито", но като толкова държат да напишат нещо, поне да видят съдържанието... Също толкова просто е, като натискането на копчета...

Ето на, разплака ме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...