Jump to content
Guest b3n0v

Емблемата ми я крадат!

Recommended Posts

Guest b3n0v

В разстояние на 3 дни ми крадат 2-ра предна емблема на Хондата!Дайте някакви съвети как да се предпаза,имам в предвит да я залепа ли?!Предната я залепих със силикон,но са я свалили лесно!Добре че имам каско 3-та година в Хановер та човека и двата пъти се смили над мен и ми даде по 9лв да си взема нови!Сега купих поредната ,но не мисля да я слагам скоро,поне докато не измисля как да предотвратя кражбата! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Брат ми ....земи я намажи с лепило за мишки...."Тиб-Траб"....другия път кат са опитат да я свият...направо ше залепнат ...поне да му е гадно на тоя УРОД...да му е..ма......няма да може да се изчисти от лепилото поне 1-2 месеца....ша го е......в нещастника :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Мамичката им на тия педеруги нещастни :rolleyes: , за какво са им тия емблеми, врът си ги в газъ ли, аз лично като разбрах че се крадат толкова много тия емблеми направо луднах и сега преди да запаля всеки ден си оглеждам моите две скъпоценности (които ако не се лъжа даже са метални :D ) макар че е с пълно каско и я държа на платен охраняем паркинг, то и аз като малък съм ги вършил подобни дивотии, то тогава си беше на мода аз поскоро крадях емблеми от моите авери ама аз собственоръчно не съм свалял от тогава са ми останали една от Volvo 144 и една на Mazda ама сега не е кат преди ся за лапетата си има комп. зали, марихуана,пиячка,ебане направо ме убиват с тия селянии, освен да има некъв ненормалник страстен колекционер на Honda :D , с тия цени от 10лв. до 40лв. направо си е мъка! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest buddi5

Сложи си пак и дебни няколко нощи може пък да ти излезне късмета да барнеш тая педеруга . И да му нацепиш главата като на карпатски вълк веждите :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA

Батка залепи я с POXIPOLL...нема мърдане :rolleyes: уникално здраво е :D на мене ми махнаха задната емблема но няколко дена преди тва залепих предната и си е там :D:P не е мръднала-пробвали са се...но уви :D;);) ае със здраве ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Батка залепи я с POXIPOLL...нема мърдане :hondarulez: уникално здраво е :thumbs1: на мене ми махнаха задната емблема но няколко дена преди тва залепих предната и си е там :lol::D не е мръднала-пробвали са се...но уви :lol::D:D ае със здраве :D

<{POST_SNAPBACK}>

дано не замине с предния капак само...... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Батка залепи я с POXIPOLL...нема мърдане :lol: уникално здраво е :D на мене ми махнаха задната емблема но няколко дена преди тва залепих предната и си е там :D:) не е мръднала-пробвали са се...но уви :D:):D ае със здраве ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Да ама говедото ако е въоражено с отверка,нож и т.н. резултата е яко одиране на пейзажа :hondarulez: около емблемата, за 10 кинта да ти сасипят капака май бояджията повече ше ти вземе, тука във форума някой разказа че първата вечер му откраднали половината а на следващата вечер му дооостъргали и остатака, направо да ти се дореве :lol::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Обаче нашия случай е нищо в сравнение с този при Голф 3, там направо си е за оплакване с тия габаритки, ония ден бях в магазин за автомобилна козметика и я разкрасявах моята кукличка, когато гледам такива габаритки за голфове и се избазиках с продавачката че трябва да направят месечен абонамент за доставка на габарити за Голф 3 (при което се спуках от смях) :hondarulez: , а тя ми вика че имало някав пич дет даже по два пъти на седмица е при нея за габаритки , та момчета май сме малко по-добре от народните коли а!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

дано не замине с предния капак само...... :hondarulez:

хахахаАбе в България всичко е възможно....на един познат с аларма, каско, пред блока, по сред бял ден му свалиха задното стъкло на джипа, и му свиха СD-changer-a, и всичко останало...ОТЗАД!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Като я залепиш и ще ти надерат капака с отверка за да я свалят и може да ти я чупат и един милион простотии , за това по-хубаво не я и слагай , аз лично мисля да си я махна ,щото е гадна и се разпада ( боята на емблемата ) и не ме кефи , а без емблема повече ми харесва :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pepi

Според мен изчакай известно време като видят, че няма ще те оставят на мира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest b3n0v

И аз мисля да изчакам, но иначе може да я оставя без емблема и да боядисам капака! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

........Дайте някакви съвети как да се предпаза......

<{POST_SNAPBACK}>

Аз се предпазвам от това като не слагам вече. Обещавам ти, че след 3-тия път и на теб ще ти писне, ето виж, не е толкова страшно:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Айде пишете ме и мен без емблема.Един само да хвана ръчичките му в гъза ще навра,мамка им мръсни кополенца.Емблемата е едно от неща на което най-много държа !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cls

!!! Демоне, много ти е спретната колицата.Много ми хареса.Извинявам се за офтопика ама не се сдържах-нагласена,поддържана.Поне на мен така ми изглежда.Красотата не е само спойлери и големи джанти.Поздравления!Продължавай така! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Айде пишете ме и мен без емблема.Един само да хвана ръчичките му в гъза ще навра,мамка им мръсни кополенца.Емблемата е едно от неща на което най-много държа !!!

<{POST_SNAPBACK}>

гадове, на CRX да посегнат!

 

на мен за 2ри път ми крадат капачките на вентилите, защото са метални и лъскави. първия път и единия вентил бяха отвили, че карах Бургас-Варна без въздух ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gandalf

Аре и аз да си кажа.Днес видях, че надписа "Honda" е поел пътяна буквичката "Н".Мамка им.!!! !!! Я кажете дали ако отида при застрахователя и поискам да ми я боядиса там където са били емблемите ще мине номера.Все пак има одраскано по боята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

на мен за 2ри път ми крадат капачките на вентилите, защото са метални и лъскави

Ааааа тях отдавна съм ги прежалил.Е не съм единствен и DjSprite са го белязали снощи.Само да добавя че живеем един до друг с него,явно на месно ниво са тарикатчетата.Прибрах се за 5мин и тръгнах да я оставям на паркинга и.......емблемата я нямаше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest clockerman

Е баси хората как мойе да крадат толкова ? за къв чеп са им тези емблеми не знаех че чак толко ва са търсени. Мислех че са само халогените и мигачите на моето Ауди90 ,5-пъти ми ги крадаха гадовете мръсни. Накрая си сложих едни пластмасови прозрачни лайсни и от 1год нямам проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

;)

Демоне, много ти е спретната колицата.Много ми хареса.

Извинявам се за офтопика ама не се сдържах-нагласена,поддържана.

Поне на мен така ми изглежда.Красотата не е само спойлери и големи джанти.

Поздравления!Продължавай така!

;)

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря колега, ама аз вече съм я загрозил с едни джанти ;)

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Не смятам да я пипам външно повече обаче, аз съм фен на сток дизайна, но да е безупречен, вече съм свикнал да си я гледам без емблема обаче и няма и да слагам. Наистна е много циганска държавата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer
Благодаря колега, ама аз вече съм я загрозил с едни джанти....ми те мноо "грозни" е ;) .... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

голям гад е тоз демон, ще си заслужи името!да си купи джанти като моите дето си ги поръчах ама ще ги чакам 2 месецаи то и на тънка цена ги е взел - гад гад!честито ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cls

Е ся как да кажа, че е грозна ;);):D ???Едни джанти винаги отварят колицата деба ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest atanasshivikov

Здравейте колеги! И на мен от скоро ми свиха предната емблема на Accrd, та искам да попитам от къде в София мога да си закупя и колко ште ми струва. Мерси предварително за разбирането , а и на тези крадци все някога ште им изневери късмета и тогава ште разберат какво ги чака!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си падам малко сумнамбул и миналия месец го хванах един как се опитваше да свали на комшията рег. номер.МОЖЕ ДА СЧИТАТЕ, ЧЕ СЪМ МУ ОТМЪСТИЛ И ЗА ВАШИТЕ ЕМБЛЕМИ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, забравих само да кажа, че от тогава колата ми е на паркинг, щото ме хвана параноята че тоя боклук ще ми направи някоя мизерия.Така че, не е много далавера да се разправяш ама айде, свирено.ПОЗДРАВИ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая мода с краднето на емблеми както гледам се е завърнала......много кофти е да ти сваля емблемата... (монтираите по една камерa пред блока и ..следте ипосле тупаници)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си падам малко сумнамбул и миналия месец го хванах един как се опитваше да свали на комшията рег. номер.МОЖЕ ДА СЧИТАТЕ, ЧЕ СЪМ МУ ОТМЪСТИЛ И ЗА ВАШИТЕ ЕМБЛЕМИ!

Пак му е било малко колега. Да е*а боклуците за какво по дяволите на някой му е потрябвал регистрационния номер на комшията ти. Едно време бяха почнали да крадат тасовете от стария опел на баща ми. Човека си ги върза със свински опашки и понеже не могли да ги свалят ги начупиха. Само да хвана някой такъв ще :P :P :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!От както съм я купил,моята стара шатълка,винаги съм слагал черна кръгла лепенка-емблема отпред,защото нямаше.Последната година-две лепенки ми свалиха.Разбирам да са оригиналните емблеми,а то някакви истъркани от времето лепенки.Явно това са накакви малоумни дечковци.Преди години ми откраднаха левият преден габарит,мръсните араби ми искаха 70лв за леко счупен,втора ръка,на бързо си присадих два от някаква кола за по 5лв.След време и светлините за мъгла ми свалиха,ама тях после ги взех евтино.Егати и тъпата,отвсякъде,държава живеем.Много е тъпо за такива работи да се притесняваме,заради малоумници и наркомани дето крадат.Аз съм ЗА,който го хванем да му натрошим ръчичките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен за 2ри път ми крадат капачките на вентилите, защото са метални и лъскави

Ааааа тях отдавна съм ги прежалил.Е не съм единствен и DjSprite са го белязали снощи.Само да добавя че живеем един до друг с него,явно на месно ниво са тарикатчетата.Прибрах се за 5мин и тръгнах да я оставям на паркинга и.......емблемата я нямаше.
Моите лъскави капачки издържаха около 2 месеца - сега съм с черни :o . От собствени наблюдения съм установил, че колелото на всеки втори 10-12 годишен пикльо е с лъскави капачки на вентилите. И какво!? Да го хвана и да го счупя от бой ли!? Или пък баща му (ако не ме счупи той :) ) !? Предполагам, с емблемите ситуацията е същата. Редактирано от Niakoi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята d15b2 е без емблеми отпред и отзад. най-тъпото е че предната ми я откраднаха в многоетажния паркинг в бизнес парка. задната се оказа "абе нямаше емблема", когато боядисах мръсницата тази пролет. Та да повторя въпроса на atanasshivikov, ще съм много задължен ако може някой да ми каже къде могат да се намерят емблеми и горе-долу колко струват. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолеги и аз съм без емблеми. Май само това е спасението :) Като чета как са ги оскубали вашите, направо ми се къса сърцето. Това може да стане единствено и само в България. Още по-лошото е, че ако ти я свият, после ще ти одерат кожицата за нова в магазина. Де да знам сякаш ми се струва, че в цивилизованите страни тези пластмаски са без пари. Все пак това е 3 кв см пластмаса! Извън темата на мене ми искаха по 118 лв за лайсните по калниците и вратата от едната страна!!!!!!! :) Всичко най-добро и дано тези набези да секнат, въпреки че не ми се вярва!Поздрави:Мартин Маринов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не се палете. Това е работа на деца. За никакво чупене на ръце и късане на глави не може да става дума. Всичко това е плод на лошо възпитание и липса на контрол от страна на родителите. Неприятно е, но спасение няма. Мен повече ме дразнят хората които бият непознати 8-10 годишни деца, от колкото самите деца които крадат. Този проблем с емблемите, капачките и т.н. е много стар и няма да се реши лесно. Дано с времето хората все повече успяват да възпитават децата си и тази вандалщина, не само по автомобилите но и по принцип в държавата ни, намалее и постепенно изчезне. Децата трябва да бъдат възпитавани че не бива да се вандалства, не защото големия лош космат чичко ще ги хване и ще им натроши ръцете, а защото просто не е уместно да се прави и че те самите не биха искали да станат жертва на вандализъм. Само че преди това ние самите трябва да се научим да мислим така за да имаме някакъв шанс да си възпитаме децата по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...