Jump to content
Brato

Цвят за Civic 2009 Facelift

Civic Facelift 2009  

48 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Разбирам да сравняваше сиво със черно или със сребристо или пък червено с вишнево, ама сиво с червено. :rolleyes: Двата цвята нямат нищо общо.А, и снимките или каквото са там мостри не се отварят!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна тема е тази.... Ти не знаеш ли кое ти харесва повече? И с каква цел питаш? 1. Просто така? 2. Ще си боядисваш колата? 3. Правиш томбола? 4. Искаш "помощ от публиката" за Стани Богат?Дай малко повече информация. Ако почне всичко да се пуска като анкета... да взема и аз да питам разни неща че ме човърка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна тема е тази.... Ти не знаеш ли кое ти харесва повече? И с каква цел питаш? 1. Просто така? 2. Ще си боядисваш колата? 3. Правиш томбола? 4. Искаш "помощ от публиката" за Стани Богат?Дай малко повече информация. Ако почне всичко да се пуска като анкета... да взема и аз да питам разни неща че ме човърка.

Информацията е, че си поръчах цвят "Polished Metal Metallic" , който изглежда по следния начин: http://www.civinfo.com/wiki/images/d/dd/Civic2009grey.jpg , но този цвят е спрян в момента, как и доста други поне до края на годината от Хонда ДЕ.От вариантите, които остават двата цвята на които съм се спрял са Galaxy Gray и Milano Red.Цяла нощ се чудя на кои от двата да се спра. Много по лесно щеше да ми е ако ми бяха казали, че има само 1 цвят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли някой от нас може да каже кое ти харесва повече НА ТЕБ.Моя избор е R81 Милано Ред, но това е моя вкус и отива на моята кола. За себе си само ти можеш да решиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли някой от нас може да каже кое ти харесва повече НА ТЕБ.Моя избор е R81 Милано Ред, но това е моя вкус и отива на моята кола. За себе си само ти можеш да решиш.

Това е така. Интересно ми е какво мислят повечето от хората по вапроса специално за новия Civic.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бих се съобразявал с хората, ама ти си знаеш. Няма те да ти карат колата, нито да ти плащат бензина. Важно е на теб да ти е кеф. Повечето топ модели на Хонда и Акура обаче са основно в четири цвята - Racing white, Milano red, жълто и черно (не им знам имената) :) Някои TypeR модели, дори не са се предлагали в други цветове (Integra DC2 TypeR например). За мен специално това са цветовете които отиват най-много на Хонда. Само бих сменил жълтото със сребрист металик (най светлия).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сивият металик, който казваш, че е спрян от хонда е уникален, поне според мен. от галакси грей и милано ред според мен червеното е в пъти по-добро, но както винаги съм казвал, цветът за една кола е черен или бял :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Бързите коли са червени!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ем... аз като художник, ако позволите... :cool: Червеното е "активен" цвят, освен това е един от трите основни и като такъв е много по-силен, като въздействие. Сивите (без значение дали металици или не) са производни от черно и бяло - двата неутрални цвята. Иначе казано това са пасивни цветове. Което означава, че могат да бъдат комбинирани със всякакви други.Абе с една дума червено, ако искаш да те зяпат и сив металик, ако не искаш. Да не говорим че сиви, сребристи и всякакви подобни коли с лопата да ги ринеш вече...:D

Редактирано от kalio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна тема е тази.... Ти не знаеш ли кое ти харесва повече? И с каква цел питаш? 1. Просто така? 2. Ще си боядисваш колата? 3. Правиш томбола? 4. Искаш "помощ от публиката" за Стани Богат?Дай малко повече информация. Ако почне всичко да се пуска като анкета... да взема и аз да питам разни неща че ме човърка.

Информацията е, че си поръчах цвят "Polished Metal Metallic" , който изглежда по следния начин: http://www.civinfo.com/wiki/images/d/dd/Civic2009grey.jpg , но този цвят е спрян в момента, как и доста други поне до края на годината от Хонда ДЕ.От вариантите, които остават двата цвята на които съм се спрял са Galaxy Gray и Milano Red.Цяла нощ се чудя на кои от двата да се спра. Много по лесно щеше да ми е ако ми бяха казали, че има само 1 цвят.
Гледам си открил Civinfo , там преди време имаше сравнение между цветовете и се оказа че червените и черните сивици страдат най-много от "stonechips", т.е. боята им е по слаба и податлива на камъчета.Иначе класиката е червената Хонда разбира се.Аз лично избарах Galaxy Grey миналата есен, ама всичко е въпрос на вкус .Освен това за червена тогава трябваше да чакам 2-3 месеца :cool:Пожелавам ти да избереш "твоята " кола и да ти носи много радост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От двата цвята които си посочил, мен лично повече ми харесва Milano Red. Когато аз купувах моят сивик, бях решил че трябва да бъде цвят Royal Blue Pearl или поне Milano Red. За съжаление, се оказа , че сини не се продалагат от вносителя въобще, а червени не бяха останали :) и затова взех Alabaster Silver Metallic. И повярвай ми, когато видях колата на живо, не съжалих нито за момент. Този модел е толкова впечатляващ( поне за мен !!! ), че който и цвят да избереш, няма да сбъркаш. Вече пети ден немога да спра да и се радвам на моята придобивка и толкова много ме кефи като я видя паркирана, че чак не вярвам че е моята :) така, че не му мисли толкова :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам червена кола и ми харесва. Но да знаеш, че червеният цвят търпи най-много поражения и създава най-много грижи. Колкото и да е качествена боята, той изматява най-бързо. Но пък е агресивен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично харесвам сивия металик, но както казаха колеги избора си е твой. Стига да ти легне на душата и да и се радваш на количката!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли имам проблем при опит да видя снимките?> Board MessageSorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.The error returned was:Sorry, some required files are missing, if you intended to view a topic, it's possible that it's been moved or deleted. Please go back and try again.Това беше към админите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Polished Metal Metallic 737. Страааашен цвят за Акорда. Ще стои добре и на Civic, жалко че са спрели вноса на този цвят , иначе ако държиш по поръчка - 6месеца! :) Отначало се бях хвърлил на черно, но като видях това веднага я поръчах.На Сивикчето най му отива червеното, по младежка е колата (да не кажа по женствена - no offence :) ) и целия луд дизайн ще изпъква най- много в червено.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам червена кола и ми харесва. Но да знаеш, че червеният цвят търпи най-много поражения и създава най-много грижи. Колкото и да е качествена боята, той изматява най-бързо. Но пък е агресивен.

Матирането няма общо с цвета, а с лака, който е над него. :) Колкото до пораженията, мисля че всички сме равни в тесните улици и задръстванията. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...