Jump to content
Трънчо

Въпрос към софианци

Recommended Posts

Тей като от 1 месец седи обявата ми че купвам сивик д16з6 и имаше само 1 отзовал се,преминах към вариянта "автокъщи".. Казаха ми, че в Горубляне била най-голямата автокъща в България и че 100% ще намеря такъв сивик там..Но информацията се изчерпва до тук.Търсих,питах,но никой неможа да ми каже име на автокъщата,телефон или сайт.Моля някой ако знае нешо по въпроса, да сподели. Също така ако има някоя добра автокъща с коректни продавачи също може да я споменете.Мерси предварително !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горубляне е най-големия ПАЗАР за коли. Там има поне 30 автокъщи (може и 50 да са). Хондите обаче не са много. Има 3-4 сивика, десетина акорда, НИТО ЕДИН Прелюд за последните 4 месеца, няколко HRV-та, 2-3 CRV-та и в момента едно FRV. Вероятността да намериш д16з6 нее много голяма. Има 2-3 д14-ки и 2-3 VTI-ки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя се разходихме до Горубляне с брат ми. Значи имаше тук таме хондички някои друг Сивик 5ген или ЦРВ. Имаше една автокъща обаче с доста хонди. Като влезеш вече в горубляне се пада от дясно:

Публикувано изображение

Мисля че тая беше. Това което най ме впечетли е че имаше 6ген хеч 1.6 автоматик 115к.с., за които съм почти сигурен че е с CVT скоростна кутия. НЕ знаех че има такъв екземпляр в БГ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с този телефон:0887 208 838 - МарианНавремето (преди няколко месеца), в сервиза на Влади (VIP Honda) седяха по една-две наточени хондички (сивик 6г. и май ЦРХ беше :thumbs1: ). Полюбопитствах и Влади ми отвърна, че са на човек които се занимава с внос на хонди, само в добро състояние и прилично накипрени, абе с една дума - готини :) . И понеже моя приятелка търсеше каква кола да си купи, реших да взема координати на въпросното лице. Пробвай, вероятно има с какво да те подмами.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на Горубляне в момента (тази неделя съм обиколил всичко там де що кола имаше) и с хечовете ситуацията е следната:5 ген:2,3 д151 д131 ,която незнам каква и за първи път виждам такава наживо 5 хеч, канадка 1.5 фул инжекция оригинал, с дискове отзад , със салон като на ВТИ, без хидравлика на цена 2700.Нито една д16 или б16.6 ген. няколко д14 , няколко д15-иконо , една б16 синя с много тунинг има я в мобилето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички отзовали се за изчерпателните отговори :drunk: ама щом няма д16-ки...незнам вече къде да трърся :punk: Не исках да я купувам от автокъща, ама то явно даже и там ги няма.. Ще пробвам на посочените места след следмица пък дано са докарали нещо ново

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е пробвай на Дупница, Враца, Монтана там също не са малко автокъщите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя в една от автокъщите в Дупница имаше невероятно запазена d16y2 VTEC - англичанка преди фейса.... очите ми останаха в нея. Ако търсех кола за мен изобщо нямаше да се замисля. Телефонът на човека съм го записал, защото един приятел се уж щеше да купува такава кола... ако те интересуват подробности драсни едно ЛС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пропуснал съм да спонема..говоря за 5г..Апък иначе то ясно Дупница,София,Варна..но просто искам да набележа 3-4 коли и да ходя да дгледам..това са разходи все пак,не искам на сляпо да се пускам.За това пуснах темата,ако може някой който е видял нео такова или знае къде има да помага.Мерси все пак :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах ти,че Стамен (BOSS`HOGG) е твоят човек. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз те съветвам да отскочиш до Дупница. От горубляне ти препоръчвам само Мариан (чийто номер има по-горе). Човекът от както се помни внася хонди и при него лош автомобил няма! За останалите автокъщи съм доста предубеден, а и досега колкото пъти сме ходили с приятели, без значение за Хонда или не, не сме намерили нито 1 читава кола! Докато от Дупница за последната половин година колкото пъти сме отишли да търсим кола за приятел, толкова пъти сме се връщали или с кола, или с оставено капаро.. Включително и аз съм в тази бройка :lol:Успех с покупката !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега. Мен ми е ясно къде има коли..пак казвам нямаше да пускам тема..идеята ми беше ако някой е виждал конкретна кола или знае къде се намира,направо да идвам да гледам, защото работата ми е такава че немога да отсъствам пък и са си разходи това..исках просто някой да каже "еди къде си има такъв сивик" , идвам,гледам,взимам... Мерси на всички отзовали се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук гледам че има една. На мен ми се вижда малко скъпичка, но може и да се спазарите нещо...http://forums.hondabg.com/index.php?showto...mp;#entry335041

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...