Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив с посещение на яз. "40-те ИЗВОРА" над Асеновград

Recommended Posts

Аз също съм за 5ти!Вижда ми се добре на 40те извора,на язовирчето,има яка тревичка да се полегне и заведението ти е на 1ръка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм за 5ти!Вижда ми се добре на 40те извора,на язовирчето,има яка тревичка да се полегне и заведението ти е на 1ръка!

Ако кажете на 4о-те извора според мен е по добрия вариант на самия язовир местото е подържано има средно голем паркинг който ще ни поеме ако неможе наоколо има достатъчно място за паркиране. Ще има студена биричка скара. кой каквото му е кеф. Както прецените аз съм за кадето и да е. Нека всеки си даде мнението и да се реши за каде ще остане последно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 40-те май звучи по-добре, щом руенското е занимарено, пък и там (на руенското ез.) май паркинга не е толкова голям .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мочета аз съм за :balloon: само определете час на тръгване. Според мен е по-хубаво да тръгнем навреме, за да можем да се върнем следобеда до към 17:00 примерно и после да ходим да гласуваме :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мочета аз съм за :balloon: само определете час на тръгване. Според мен е по-хубаво да тръгнем навреме, за да можем да се върнем следобеда до към 17:00 примерно и после да ходим да гласуваме :drunk:

Това е по-добрия вариант да сме там по-рано съответно да си тръгнем по-рано (според мен).Колко часа и къде? :bounce: Понеже доколкото разбрах датата си остава 5ти. :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за 40-те за 5-ти :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора,пишете моля ви,за да можем да видим колко ще сме!Борката трябва да отиде да предупреди хората от заведението и да резерира местат!Както разбрах от него,те искат няккакъв символичен куверт(стига вие да сте съгласни)!А и няма много време 1 седмица!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз идвам, също и Тошо каза, че ще дойде с жена си :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се помача и аз да даоида

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хора и аз съм за 40те за 5ти. П.С. не съм идвал на нито една среща понеже съм нов в форума и от скоро карам хонда (Дел Сол от 1 седмица) ама мисля че все ще има с кого да завържем разговор

Редактирано от Sako_DJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

+1 :lol: за къде без мен ...

 

п.п. само дано ми е готова колата .. че ще ходи на сервиз, ако не ще ме вземе някой от приятелите!

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слагаите и мен в списаците 2 места за мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нужно ли е да споменавам как ме дразните с тия ваши посещения а? :D:):) Другия път ако има нещо с преспиване ще се засилим и ние...........ми,освен да ви пожелая весело изкарване и хубаво време,а аз ще се ослушвам оттук за някоя снимчица поне.Поздрави на пловдивската група на която съм върла фенка! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре имам среща с собственика да оточним нещата. В менючо се предлага скара салати бира алкохол. Пържени картофи май няма но утре ще видя за по сигурно. За седмичната среща ще имам по пълна информация за всичко по сбирката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се помачим и 3 crx да дойдем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Дидке, вече ми се върти яко идеята за месечна среща с преспиване наесен, така че се чувствай поканена отсега, както и всички гости от далече! Значи на седмичната ще доуточниме последно подробностите - който може да присъства, а който не успее да дойде ще прочете в четвъртък крайното решение. Дано само времето да е с нас! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нужно ли е да споменавам как ме дразните с тия ваши посещения а? ;):bow::lol: Другия път ако има нещо с преспиване ще се засилим и ние...........ми,освен да ви пожелая весело изкарване и хубаво време,а аз ще се ослушвам оттук за някоя снимчица поне.Поздрави на пловдивската група на която съм върла фенка! :)

Това ми намирисва на Бургаски шпионаж :D Бе всички сте добре дошли ве :D ,колкото повече,толкова повече [!]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борка ,само да се разберем,нека в менюто да няма алкохол!АА нали са избори тогава и май наистина няма да има!А пък който мнго му се пие,вечерта като се преберем можи и да се удави в акохол!А за Дида,прости има късмет,а и аз де че не е от Пловдивската група!Ако беше тука щеше да е страшно,не ми се мисли за последствията,кръчми-барове,кръчми-барове и тук таме кафета,ей така щяхме да го изкараме тоз живот!Аххх Бургас,Бургас за 1 бройка зет не станах аз,и балдъзи си имах(и то 2 броя)и бабата не беше лошааа амаа айде,минало!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аххх Бургас,Бургас за 1 бройка зет не станах аз,и балдъзи си имах(и то 2 броя)и бабата не беше лошааа амаа айде,минало!

Ianev, Ianev , с всяка седмична, колкото повече се опознаваме едва ли и сега ще ти е проблем да си намериш булка в Бургас със сгодна баба - не знам дали търсиш, но ако е така говори за 2-ма ;):):D П.П. За другата месечна среща, с 2-ма 3-ма колеги имаме предложение къде да се ходи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимайте бабите промоционални са ... булките после идват :D:);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимайте бабите промоционални са ... булките после идват ;) ;) ;)

:):D;):D:D ако може баби с хотели на морето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре е хубаво да уговорим подробностите, за да знае и Тошо кога ще тръгваме, той така или иначе предеви желание да идва. Ааа, междодругото колко километра е пътя ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре е хубаво да уговорим подробностите, за да знае и Тошо кога ще тръгваме, той така или иначе предеви желание да идва. Ааа, междодругото колко километра е пътя ??

около 30km преблезително. Утре всичко ще ясно на срещата ще се разберем за подробностите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викам рибарите да си носим и въдици-мъдици и да направим едно състезание "първа риба", "най-едра риба" или просто "яяяя тоа фана една риба" !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз като съм рибар без въдица :shock::) Сигурно ще се гмуркам да бъркам по дупките или ще си взема един SHARK в джоба :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jamo, тия дето нямаме въдици ще носим принадлежностите за скарата с пържолите...и самите пържоли...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвайте какво да нося и най-вече да нося ли ракийка :D pemy, ти пиеш ли, ако не пиеш аз да одаря няколко ракийки, а ти ще ме караш наобратно :sad::D:drunk::punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пие я, как да не пие ,да не е болна! :punk::sad::D Ся и се е паднало на сестра ми да е без кола. :D Оф, пийнете и за мен по едно да ми удавите мъката :drunk::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваме на заведение не на пикник. А и алкохол и шофиране не е савместимо само пасажерите ще намажат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц, Тц, няма ми са отвори парашута да пийна, язък, нищо де, кат са върнем отиваме у нас да зачекнем домашнярката, кат карам повече от 1 бира няма да изпия е ясно :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от мен весело искарване пичове щото другата седмица ми е последна преди отпуската и трябва да наваксам с произвдството на грънци. И в този хубав ден ще направя две работи, ще гласувам и ще работя, ей ако всички българи бяха като мен малии толкова съвестни, нямаше да се отървем от пари :rolleyes::angry::cool: Абе кви ги говоря да има как няма да стана от колата ама нали пари за бензз трябват ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aе Гошо, ако ти е проблема в бенза, ще те кача при мен :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и дами :angry:Аз до колкото разбрах от нашия организатор и приятел мр.Майна ще тръгваме в 10 чеса неделя от светофара слет мебелна къща посока асеновград . Аз мисля да съм там най-късно 10 . За закаснелите ще изчакаме 5-10 мин. ако има по закаснели ще ни гонят :cool: ами до неделя от мен :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поменил съм заглавието и началната тема моля, за да не възникнат недоразумения, който не е присъствал на днешната седмична среща да прочете в началото на темата:cool: И НЕ ДА НЕ ЗАБРАВИТЕ - ГЛАСУВАЙТЕ В НЕДЕЛЯ;) България - за българите:rolleyes::angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

да си прекарате много колеги и колежки аз няма да мога да доида съм сигурен че ще ме е много яд. поздрави и ГЛАСУВАЙТЕ :rolleyes:

Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...