Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив с посещение на яз. "40-те ИЗВОРА" над Асеновград

Recommended Posts

Пие я, как да не пие ,да не е болна! :D:D:D Ся и се е паднало на сестра ми да е без кола. :cool: Оф, пийнете и за мен по едно да ми удавите мъката :o:D

Ний твойта мъка я удавихме ....изпихме ти ликарството тая бутилка JB кога свърши не усетих :lol::):beer: хич не тряяше да я вадиш :) ...уш една чаша пийнах .... пък мноуу дълбока ми се видя...хуу че ми показа как са прай :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сабирайте се за неделя. Ще ви чакаме в Асеновград и гледайте да сте повече, че слаби групи не ги приемаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз снощи питах, ама нямаше реакция, ако някой не му се върти колата го качвам при мен да не арчим бензин за 2 а за 1 кола :cool: Пишете на лични ко има мераклии :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно може и аз да присъствам, а? ;) Дано не се обаждам късно, но до вчера незнаех дали в неделя ще съм свободен и понеже видях, че се правят някакви резервации за "меню", дали ще може да се вмъкна там? Ако не - няма проблем чак толкова, ще карам на самооцеляване.Айде, до неделя след гласуването на уреченото място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно може и аз да присъствам, а? :D Дано не се обаждам късно, но до вчера незнаех дали в неделя ще съм свободен и понеже видях, че се правят някакви резервации за "меню", дали ще може да се вмъкна там? Ако не - няма проблем чак толкова, ще карам на самооцеляване.Айде, до неделя след гласуването на уреченото място.

Ехеее на мене не ми писа обаче кучеееее а...ае се разберем нещо да тръгваме заедно де;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги искате ли да направим колоната по атрактивна?....пояснявам как-да се групираме по модели например наи отпред сивик след това рекс ,прелиуд и така ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В заведението всичко ще на сводна консумация кой каквото му е кеф.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги искате ли да направим колоната по атрактивна?....пояснявам как-да се групираме по модели например наи отпред сивик след това рекс ,прелиуд и така :D

И най отзад Майната с акордеона и с голяма гега да следи колоната да не кривни :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една идейка само заредете на екото -10 ст отстьпка. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за идеята ще мина от там а за колоната не е лоша идеята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очакваме як шпалир от хонди да ни посрещне на входа на Станимъка, но не виждам пазарджиклии да имат представители в нашата колона? Стягайте се, че идва пак вашия ред след успешната среща лани в Пейсбург - съвсем скоро ще ви посетим отново;) Кифтетата дето ядохме в кръчмата на Острова още ми се въртят в главата :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги искате ли да направим колоната по атрактивна?....пояснявам как-да се групираме по модели например наи отпред сивик след това рекс ,прелиуд и така :lol:

ехо групата нищо не казвате по въ проса :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Групата, аз ще закъснея мъничко че вечерта съм на работа до към 5 ..... и ще дойда някъде към 11-12-1 да не избягате ей че ми е първа среща да няма спек :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настроихме колата центровки всичко и на бензин и от днес на гас (Благодарение на Чавдар и Жорката)!Това значи че утре ще има още една бръмчаща хонда в колоната :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо гласувайте и пристигайте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майно,фърлям ти ръкавицата, т.е. въдицата кой ша фане първата риба:D:):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре всички да гласувате сутринта ей не оставяйте тая работа за късния следобед и после Хонда колона :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майно,фърлям ти ръкавицата, т.е. въдицата кой ша фане първата риба:beer: :beer: :beer:

Дано си взел стръв Емо, че забравих вчера да купя :D Гласуваме и към колоната, айдееееееееееее :):beer::beer::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах гласувайте и вие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра среща момчета и момичета. Като сме най зле ейтака да сме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае хора,чата е готов! http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=37157И да не скриете готините снимки как онди напълниха цела язовирна стена:dunno::D:lol::D:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер си изкарахме, времето по поръчка, скарата добра, дори и от бира не ни лишиха (на връщане в Кауфланд ми я взеха на касата) чакаме яките снимкиииииииии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надявам се всички да са се пребра ли без проблем а за срещата беше превазходна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеалничко мина ,поразходихме хондичките,времето без забележки,скара-бира....Хондаджийски животец караме еййй :D Айй да видим ся на снимките успяхме ли да оградим язовира :rolleyes: (стената с сигорност я барикадирахме доволно) :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа да и Пеми да не забраиш да гласуваш.Ти си гласа на народа ...или поне праиш джангър като за една камара хондаджий. :dunno::rolleyes::D:D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко снимки и понеже са малко ще ги плясна направо тука.И не мога да не започна с тази:

"како,тва кво е ?" :rolleyes:

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки и от мен ТУК, някой ако не се харесва да сподели да махна снимката :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехххх, че беше хубаво...ама свърши :rolleyes: ...айде и един аматьор да се нареди до професионалисти :dunno:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=39...mp;pid=13350956

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимките са страхотни благодаря на всички за снимките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

които каже че не му е харесало....не му верваите:dunno: междо другото да ви издам една таина-подкупих кака Пеми с 10лв да гласува за ГЕРБ на връщане от язовира :D:lol::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко снимки и понеже са малко ще ги плясна направо тука.И не мога да не започна с тази:

"како,тва кво е ?" :D

Публикувано изображение
:dunno: .................Как се яде цица с лъжица :rolleyes::D:D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майната удари много добар коментар за снимката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз закъснях доста ииииии нещо не успях да се впиша в обстановката и на бързичко се изнесох :rolleyes: хаха но определено се зарадвах на гледката в паркинга :dunno: Въпреки че нищо не разбрах от срещата (освен хубавата скара) готино беше :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз закъснях доста ииииии нещо не успях да се впиша в обстановката и на бързичко се изнесох :rolleyes: хаха но определено се зарадвах на гледката в паркинга :dunno: Въпреки че нищо не разбрах от срещата (освен хубавата скара) готино беше :D

е защо не успя толкова маси имаше се на 1 да кажеш може ли да седна никои нямаше да ти откаже

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е защо не успя толкова маси имаше се на 1 да кажеш може ли да седна никои нямаше да ти откажеАми аз седнах но на горните маси понеже имаше още една кола с няколко познати и така... нищо де на следващата месечна или на седмичните ако се събирате ше побъбрим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер беше пак срещичката - много хонди, много народ....много се радвам на всичките хора и на това, което се случва в нашата агитка - с всяка среща все по-сплотени ставаме, но това е и благодарение на всеки един от присъстващите :) - всички сте страхотни хора и много се радвам, че ви познавам...мисля, че много могат само да ни завиждат и от нас си зависи и все по-добре да си го правим....П.С. Пак ме наредихте с тия фотографии:) Бате Емчо - как не успя да го изпуснеш тоя момент....пак компромати...и Майната с тия коментари...отново ще ме бъзикате три месеца..., но какво да се прави като сте толкова готини и не мога да се ви се сърдя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер сре6та сте спретнали браво майнички.яд ме е че не можах да доида но др път съм на линия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...