Jump to content
voroshilov

Неща, които всяка една жена трябва да може

Recommended Posts

Неща, които всяка една жена трябва да можеИли поне на нас много ни се иска. 1.Да свари шкембе (или поне боб)Събуждаш се неделя по обед, а тя е станала преди 2 часа, изтичала е до магазина за шкембе и горещата купичка те чака на масата в кухнята. 2.Да се приготвя за излизане за 5 минутиЯсно е, че не може да става всеки път, но има екстремни ситуации, когато „бързаме“ наистина означава, че няма време да се преоблича по четири пъти, докато избере правилното съчетание на цветовете. 3.Да се съблича за минутаА не да започне прилежно да си сгъва дрехите и да стресне, ако новата й блузка падне на земята. 4.Да масажира врата/гърбаНе да те гали, но не и да се опитва да ти откъсне трапеца. 5.Да прави разлика между футбол и американски футболИ да знае какво е пряк свободен и колко минути е едно полувреме. 6.Качествени свиркиили поне да проявява старание. 7.Да знае как се маха петно от винолютеница или червило. 8.Да глади ризаАко не може да махне петното, поне да знае как да ти изглади другата риза, за да изглеждаш представително. 9.Да знае кои са Лионел Меси, Юсеин Болт и Люис Хамилтънама да не е „онзи, дето ходи с Никол Шерцингер“. 10.Да може да изпие две бириСядате в компания, тя си поръчва една малка и цяла вечер се лигави над нея, като накрая ти я доизпиваш. 11.Да разбира кога ти се прави секси тъй като това е винаги, да не използва извинения „боли ме глава“ или „уморена съм“, а да се жертва за отбора. 12.Да мрънка с мяркаТова е като боя с камшик. На робите им е ясно, че ще ги бият, ама да не се прекалява, че се понижава морала на колектива. 13.Да се вози тихо в колатаХристофор Колумб не е имал нужда от наставления. Ти също! 14.Да ходи на пазар самас приятелки, майка си или колежки. Важното е да не те занимава с глупости!Посетете любимата ми страница :);):hondarulez::):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм .. като изключим т.1 , жената до мен .... може всичко останало ... .. :):hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дамите във форума да не отговорят с подобна тема, че не знам :) Иначе мнооооо яко , аз бих допълнил да знае какво е v-tec :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сега какво с жените ли ще се заяждаш? Аз тези неща всичките ги мога ама я да те видим ти можеш ли да дадеш на една жена това от което има нужда :hondarulez:;):);):):D;) Какво трябва да даде един мъж на една женаНе е хич трудно да направиш една жена щастлива!Трябва само да си добър:ПриятелДругарЛюбовникБратБащаУчителВъзпитателМайстор-готвачМеханикВодопроводчикДизайнер на интериориМодистЕлектротехникСексологГинекологПсихологПсихиатърТерапевтОстроуменСимпатиченАтлетиченНеженВнимателенКавалерИнтелигентенС богато въображениеСъзидателенБлагСиленРазбиращТолерантенБлагоразуменАмбициозенДаровитСмелРешителенЗаслужаващ довериеСъобразителенСтрастенно преди всичко... ПЛАТЕЖОСПОСОБЕН.Същевременно не бива да се забравя, че е задължително:Да не си ревнив, но без да оставяш впечатление, че нехаеш за нея.Да се разбираш добре с техните, но в никакъв случай повече, отколкото с нея самата.Да я оставяш да прави нейните си неща, но и да изразяваш интерес къде ходи и какво прави...Особено е важно да:Не се забравят рождените дни, годишнината откакто сте заедно, от сватбата, абитуриентските балове, именните дни, менструацията й, датата на първата ви целувка, рождените дни на любимите й леля, брат и сестра, на бабата и дядото й, на най-добрата й приятелка.Ей, да не се засегнеш! Само се шегувам! ;):P :P :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз пък се чудя кой би бил с такава жена/жената дявол/ Най ме накефи това тя да си ходи и прави каквото иска ама ти да не и държиш сметка ,но пък да и даваш пари да ходи,но пък да не я ревнуваш,ама и същевременно пък и да не си нехаен :hondarulez: Аз на това си му викам Да си намери един женен тъпкач ,да и снася яко,и да я ползва когато си поиска :) И тези условия ще са спазени ;)

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли значение?! :hondarulez: Ако я обичаш и тя теб - взаимно ще се научите...И ще направите най-хубавите си неща заедно.Противопоставянето "male vs female" няма смисъл.Различни сме по природа, до най-малката клетка и мисъл....но трудно го осъзнаваме и още по-трудно - приемаме. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ти сега какво с жените ли ще се заяждаш? Аз тези неща всичките ги мога ама я да те видим ти можеш ли да дадеш на една жена това от което има нужда ;):P:hondarulez::);):):D Какво трябва да даде един мъж на една женаНе е хич трудно да направиш една жена щастлива!Трябва само да си добър:.......Същевременно не бива да се забравя, че е задължително:.......Особено е важно да:.....Ей, да не се засегнеш! Само се шегувам! :P :P :P :P :P

Е к'во пък не е чак толкова много ... ;)Като като ги чета и двете мнения с изисквания съответно, ако повечко хора вземат да ги прилагат тея изисквания ще решим проблема със свръхпопулацията на човешкия вид ;):P Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм .. като изключим т.1 , жената до мен .... може всичко останало ... .. :D:P

Ехеее ..Ти значи си ударил 'Жакпота.За т.1 си има шкембеджийници , които работят събота и неделя сутрин :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е к'во пък не е чак толкова много ... :PКато като ги чета и двете мнения с изисквания съответно, ако повечко хора вземат да ги прилагат тея изисквания ще решим проблема със свръхпопулацията на човешкия вид :D:PYes!Но това не е "ИЗХОД"* - за България:P*- Стария завет

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като изключа т.1 и коригирам в т.10 бирите на 4-ри съм съгласна.Подкрепям и колежката vesivanova за мъжете и жените. Те според мои наблюдения са на две различни вълни, които много рядко се засичат :P:DНо пък засекат ли се.. :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм .. като изключим т.1 , жената до мен .... може всичко останало ... .. :D:P

.... Аве мноо съм залюхан .. тя момата мое да готФи бо'П ве да са такоам !! :P Пфуу де па я намериФ такваз универсална ве ц.ц.ц. !п.с ... шшшш Конова ... я марш да прайш салатата !! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм .. като изключим т.1 , жената до мен .... може всичко останало ... .. :D:P

може т.12 ?!? :P моята всички други ги може, ама като бойните изкуства ги практикува само по поводи :Pредакцийка: бе кво глупости говоря ! и т.12 съм я вижда да прилага , което значи че я може ... ама :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

"Неща, които всяка една жена трябва да може

Или поне на нас много ни се иска.

1.Да свари шкембе (или поне боб)

Събуждаш се неделя по обед, а тя е станала преди 2 часа, изтичала е до магазина за шкембе и горещата купичка те чака на масата в кухнята.

- Събота и неделя – палачинки, бухти, мекички, банички.... Шкембето ми е признато – и от свои и от други...

2.Да се приготвя за излизане за 5 минути

Ясно е, че не може да става всеки път, но има екстремни ситуации, когато „бързаме“ наистина означава, че няма време да се преоблича по четири пъти, докато избере правилното съчетание на цветовете.

-Сутрин съм готова за работа след 20 мин. –закуска за всички у дома, душ, ДРЕХИ, ГРИМ, ОБУВКИ... :D

3.Да се съблича за минута

А не да започне прилежно да си сгъва дрехите и да стресне, ако новата й блузка падне на земята.

-Е, това зависи и от теб. За мен - ако ми харесва съм подготвена.. :)

4.Да масажира врата/гърба

Не да те гали, но не и да се опитва да ти откъсне трапеца.

-Добра съм – мъжете са на 18 и 12 – чести травми и доста опит...

5.Да прави разлика между футбол и американски футбол

И да знае какво е пряк свободен и колко минути е едно полувреме.

-е... това е смешно

6.Качествени свирки

или поне да проявява старание.

-Въпрос на хигиена – нищо лично... :P

И на ответен жест все пак...

7.Да знае как се маха петно от вино

лютеница или червило.

-....

8.Да глади риза

Ако не може да махне петното, поне да знае как да ти изглади другата риза, за да изглеждаш представително.

- Ризи, панталони и тениски дал бог... :P

9.Да знае кои са Лионел Меси, Юсеин Болт и Люис Хамилтън

ама да не е „онзи, дето ходи с Никол Шерцингер“.

Набързо:

Бразилия – ОЛЛЕ!

Най- бързият МЪЖ!

Формула1 и Макларън...

10.Да може да изпие две бири

Сядате в компания, тя си поръчва една малка и цяла вечер се лигави над нея, като накрая ти я доизпиваш.

Пия и повече...

Но логиката е – пиянa жена – вeсела къща?? :P

11.Да разбира кога ти се прави секс

и тъй като това е винаги, да не използва извинения „боли ме глава“ или „уморена съм“, а да се жертва за отбора.

Е има и неудобни за теб и нея моменти...все пак! :P

12.Да мрънка с мярка

Това е като боя с камшик. На робите им е ясно, че ще ги бият, ама да не се прекалява, че се понижава морала на колектива.

Ако си го изпросиш... си го заслужил. И обратно... :P

13.Да се вози тихо в колата

Христофор Колумб не е имал нужда от наставления. Ти също!

А тапи за уши...или ...медитиране?! :D

14.Да ходи на пазар сама

с приятелки, майка си или колежки. Важното е да не те занимава с глупости!

Но ти плащаш??? :P

Що ли ми се струва, че въпросите са МНОГО ОБОБЩАВАЩИ... Някак теоритични.

Моят отговор... бърз е - баницата ще изгори:D

 

А ти ще се пробваш ли с:

”Ти сега какво с жените ли ще се заяждаш? Аз тези неща всичките ги мога ама я да те видим ти можеш ли да дадеш на една жена това от което има нужда

 

Какво трябва да даде един мъж на една жена

 

Не е хич трудно да направиш една жена щастлива!

 

 

 

Трябва само да си добър:

 

Приятел

Другар

Любовник

Брат

Баща

Учител

Възпитател

Майстор-готвач

Механик

Водопроводчик

Дизайнер на интериори

Модист

Електротехник

Сексолог

Гинеколог

Психолог

Психиатър

Терапевт

Остроумен

Симпатичен

Атлетичен

Нежен

Внимателен

Кавалер

Интелигентен

С богато въображение

Съзидателен

Благ

Силен

Разбиращ

Толерантен

Благоразумен

Амбициозен

Даровит

Смел

Решителен

Заслужаващ доверие

Съобразителен

Страстен

но преди всичко... ПЛАТЕЖОСПОСОБЕН.

Същевременно не бива да се забравя, че е задължително:

 

Да не си ревнив, но без да оставяш впечатление, че нехаеш за нея.

Да се разбираш добре с техните, но в никакъв случай повече, отколкото с нея самата.

Да я оставяш да прави нейните си неща, но и да изразяваш интерес къде ходи и какво прави...

Особено е важно да:

 

Не се забравят рождените дни, годишнината откакто сте заедно, от сватбата, абитуриентските балове, именните дни, менструацията й, датата на първата ви целувка, рождените дни на любимите й леля, брат и сестра, на бабата и дядото й, на най-добрата й приятелка.”

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Yes!Но това не е "ИЗХОД"* - за България:D*- Стария завет

Като ще е чат...Добре де съгласен за България не е. Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но преди всичко... ПЛАТЕЖОСПОСОБЕН.

Това май е първото и основното за всяка жена :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но преди всичко... ПЛАТЕЖОСПОСОБЕН.

Това май е първото и основното за всяка жена :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:
Не за всяка жена има и много по-важни неща.За мен лично най-важни са:ПриятелДругарЛюбовникБащаУчителВъзпитателПсихологОстроуменНеженВнимателенКавалерИнтелигентенРазбиращТолерантенЗаслужаващ довериеСъобразителенСтрастенДа не си ревнив, но без да оставяш впечатление, че нехаеш за нея.Да се разбираш добре с техните, но в никакъв случай повече, отколкото с нея самата.Да я оставяш да прави нейните си неща, но и да изразяваш интерес къде ходи и какво прави...Особено е важно да:Не се забравят рождените дни, годишнината откакто сте заедно, от сватбата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това май е първото и основното за всяка жена :offtopic: :offtopic: :offtopic:;):offtopic:

В грешка си колега :P Не е първо, а 40-то! Първо е по важност само :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе те женските изисквания са такива, че половината са несъвместими едно с друго! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен лично най-важни са:ПриятелДругарЛюбовникБащаУчителВъзпитателПсихологОстроуменНеженВнимателенКавалерИнтелигентенРазбиращТолерантенЗаслужаващ довериеСъобразителенСтрастенДа не си ревнив, но без да оставяш впечатление, че нехаеш за нея.Да се разбираш добре с техните, но в никакъв случай повече, отколкото с нея самата.Да я оставяш да прави нейните си неща, но и да изразяваш интерес къде ходи и какво прави...Особено е важно да:Не се забравят рождените дни, годишнината откакто сте заедно, от сватбата.

такива има само в романтичните филми :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви пръцкам и у темите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.

такива има само в романтичните филми :)
Не бих казала, че е само в романтичните филми. Аз лично познавам трима мъже които отговарят на тези критерии и един от тях е съпруга ми. Много рядко срещано но все пак не е невъзможно. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.Да се приготвя за излизане за 5 минути

-Сутрин съм готова за работа след 20 мин. –закуска за всички у дома, душ, ДРЕХИ, ГРИМ, ОБУВКИ... :)

 

9.Да знае кои са Лионел Меси, Юсеин Болт и Люис Хамилтън

Набързо:

Бразилия – ОЛЛЕ!

Най- бързият МЪЖ!

Формула1 и Макларън...

За т.2 просто не вярвам, технически не е възможно. (Казавам го като военен, който знае какво е извърчане по тревога).

т.9 - Лионел Меси е аржентинец, не бразилец.

Получаваш '5-'

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...