Jump to content
michka_pichka

Мнения и препоръки: Национална Хонда среща 2009

Recommended Posts

Здравейте,Хонда фенове и фенки.Аз съм член на форума от 3 дни, но чета от 2 години.6-тата Национална Хонда среща ме разчувства и накара да стана член на форума, за да изкажа благодарности, мнения и препоръки.Благодаря на положилите труд организатори за това грандиозно събитие, на което присъствах. Организацията беше много добра, стриктна и изпипана. Шествието из града. спирането на движението, колоната от над 200 Хонди ме накара да се гордея, че съм там, че съм фенка на марката Хонда и ме накара да стана член на Хонда форума. Благодаря Ви, че положихте толкова много усилия и къртовски труд, за да се осъществи тази идея за Национална среща. Моите препоръки са следните:1. По добро обозначение по пътя за хотела и за пистата.2. Повече кошчета или закачени с такера торби за смет по време на 3 дневната среща.3. По добро място за палатковия лагер (на Узана много ми допадна, но пък там нямаше такива тенти и място, което да събере 80 % от феновете).4. Разнообразие в музиката без множество повторения (нямам предвид чалга; и нямам нищо против DjSprite - правеше много добро шоу).5. На пистата в Ресен имаше две бутки със скара и марки бира, които не са спонсори на събитието, а доста спечелиха покрай шоуто.6. Рестарт и ако не е достатъчен, преинсталиране на организаторския екип, понеже не мисля че е честно едни да висят на КПП-тата до полунощ, други да тичат по пистата неуморно, трети да грачат до без глас на микрофона и да се потят на Слънцето, четвърти да тичат да настаняват хората, а пети да седят, наблюдават и замезват на масата.Благодаря още веднъж, и на хората от Велико Търново, които са положили основите за 6-тата Национална Хонда среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Критиката ми е: Защо ме нямаше мен там? :rolleyes: Хах ;)Според мен няма да има отговори, защото за тази национална се чува много далеч вече... снощи спирам да заредя на ОМВ-то до нас, и момчето, което сипва идва, поглежда, че имам лентичка под номера и казва "Аз Вас не Ви видях на националната" при което аз ТУШ. И викам "Ами, да, нямах възможност да дойда" и той "Много изпуснахте, беше невероятно, имаше над 200 коли, колоната не се виждаше. Ние бяхме с един сИвик купе". И какви ли не още суперлативи ;)Та си представете... даже момчето от бензиностанцията се е впечатлило, което вижда всякакви кочини от сорта на ламбота, секви такива мощни GTI, TDI и т.н.... :P Т'ва си е постижение ;) хехе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли няма мнения и/или предложения бре хора? !!! :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема ще е актуална догодина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма лошо в предложенията и градивната критика, стига наистина да е такава. Аз останах разочарован само от едно - организацията на зрителските места на пистата. Не видях почти нищо. Ако бяхме разпределени от двете страни на пистата, всички щяха да виждат цялото трасе. От майсторското виждах само кръговото в средата, а от драга последните 3 метра преди финала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко беше перфектно, много труд и старание бяха вложени от организаторите...имам само една забележка!В събота вечерта след мероприятията отидохме в "Манастира " за партито,обиколих всички маси в опит да намеря места за мен жената и детето и греда всичко заето , всички събрани на групички, в ресторанта същата история, повъртяхме се като сирачета пихме по бира на крак и ... в 10 часа в кревата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко беше перфектно, много труд и старание бяха вложени от организаторите...имам само една забележка!В събота вечерта след мероприятията отидохме в "Манастира " за партито,обиколих всички маси в опит да намеря места за мен жената и детето и греда всичко заето , всички събрани на групички, в ресторанта същата история, повъртяхме се като сирачета пихме по бира на крак и ... в 10 часа в кревата...

Ние пък към 8 и нещо си намерихме места веднага отвън и наоколо имаше и други свободни ..:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само едно единствено оплакване имам или по точно като препоръка може да се отнесе, а именно че ние с палатките трябваше да бъдем малко по заградени че по едно време момчето с "наградата за най-дълъг прекъсвач" дойде към 4 през ноща и започна да защитава титлата си, хубаво че всичко завърши добре :thumbs1: та това ми е "оплакването" :)Още веднъж: СРЕЩАТА БЕШЕ НОМЕР 1!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че тази тема се събуди :thumbs1: Ще се опитам да отговоря на каквото могаНа много срещи е имало упреци от хора, които не познават никой или почти никой. За съжаление в голямата еуфория на никой не му идва на акъла за тези хора. Бъдете малко по-агресивни и ще Ви обърнат внимание. Една от идеите за преборване на този проблем беше изписването на никовете от форума върху баджовете. Факт е, че хора си комуникират във форума, а нямат представа кой как изглежда. Ако посетите местна седмична или месечна среща ще е доста по-лесно завързването на лични запознанства, понеже там оборотите са по-малки, а и новите лица се открояват повече.Имаше дълги дискусии относно разполагането на публиката на пистата. Съжалявам, че не е имало добра видимост за някои, но за това си има причини. Едната е за по-голяма безопастност, понеже преминаването между две зони за публика е много рисковано. Втората е липсата на достатъчно маршали, борещи се с хората готови на всичко, само да са на два метра след обезопасителната лента.Това за прекъсвача - да се изкаже някой от ШубракаБлагодаря за мненията и моля повече хора да се изкажат критично по въпроса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз само едно единствено оплакване имам или по точно като препоръка може да се отнесе, а именно че ние с палатките трябваше да бъдем малко по заградени че по едно време момчето с "наградата за най-дълъг прекъсвач" дойде към 4 през ноща и започна да защитава титлата си, хубаво че всичко завърши добре :thumbs1: та това ми е "оплакването" :)Още веднъж: СРЕЩАТА БЕШЕ НОМЕР 1!

Кога това?!?Такава награда не е имало а и при палатките не е имало такова нещо!Срещата беше от към организация перфектна, евала на хората които се заеха с това! Редактирано от Draik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кога това?!?Такава награда не е имало а и при палатките не е имало такова нещо!Срещата беше от към организация перфектна, евала на хората които се заеха с това!

Нямаше такава награда за това е и в "", имаше такова нещо даже ни поопушиха BBQ-то малко по рано вечерта, но на фона на емоциите това беше нищо, а и колегата бе предупреден да не прави глупости :thumbs1: та както и да е важното е че нямаше инциденти :) Всичко беше просто феноменално още немога да се оттърся от положителните емоции. Евала на хората които се занимаваха с организацията. Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса идеята с баджовете с никовете и имената. Забележката ми е, че трябваше да са изписани с по-големи букви поне никовете, за да се виждат по-отдалече. Друг е въпроса колко хора си ги бяха сложили...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Според мен организацията беше на ниво, и нямам оплакване от никой от организаторите.

Абе всичко точно до момента в който започнем да си говорим за базата.

Говоря специално за Манастира защото там бяхме ние с брат ми.

 

1. Огромна дупка в тавана на банята, точно над тоалетната чиния.

Можех да наблюдавам директно покрива на сградата, и да видя и разстоянието между керемидите.

Добре че не валя дъжд, ако ме разбирате правилно.

 

2. Прокъсани чаршафи.(Не че ми пукаше особено за тях).

 

3. Като цяло много слабо обслужване.(Бавно, ама много бавно)

И извинявайте ама два дена само скара. И нямали друго!

 

На единия ден ми разправят че видиш ли днес само скара можели да предложат.

Е да ама на другия ден ми повтарят същото. Да не говорим че самата скара беше под всякаква критика.

На един колега му донесаха свинска пържола вместо пилешка, и то сурова. След като им направи забележка му донеса пилешка, но вече на тиган вместо на скара. Абе тъпа работа.

 

Като цяло съм доволен от срещата, и си изкарахме добре.

Поздрави на всички ;):D

Редактирано от Razorsedge

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...