Jump to content
bate_em4o

Купон с ПАЛАТКИ на яз.Беглика

Recommended Posts

Здравеите,палаткаджии! ;)

Както обещахме с Росен(Шмиргела),ви призоваваме да спретнем един палатков купон в Родопите.А имено на яз.Беглика сред боровите гори.

Знаем,че е малко далечко но красотата е неописуема и си заслужава пътя.За това говоря:

 

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

 

В добавка към тези красоти ще прибавим и красотата на едно добре ухаещо чеверменце! :angry::hondarulez:

 

Публикувано изображение

 

И така, ако има мераклий,пишете тук и да си спретнем организацията. ;)

А,щях да забравя-носете си тоягите, въдичарите! :)

Земем прегорим животното на кола и требе се фаштат риби да се изхранваме! ;)

 

И разбира се ще има и АААААААААААААААААААААААААААААААА :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехххххх, на море сме да му се не види. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там с въдици и жената. Оле, ще се веселим отново.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може би ще се присъединя, но не мога да обещая че плана е от морето 2 дни на работа да си почина и после може да разпусна и в планината :)Помните ли че говорехме нещо за едни табели за чистота, боклук итн? к'фо праим?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше табели, но ги употребихме на националнатаНе са проблем, ще направим новиЗаявявайте участие навреме, щото трябва кворум за агнетоАко не се съберат 15 души ще остане само палаткаджийството без агнеАко има много хора неядящи агнешко може да се прасне едно прасенце в тавичка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз агне не ям :) ама не ме мислете аз първата вечер кфот хапна и пийна после ша спя докато стане време да си ходим :Dда земе да дам линк към чата на палаткаджиите хондаджии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми прилича на големия Беглик, или греша? А местенцето от снимките къде се намира? Аз си мисля, че е мястото с "къщичката в борчетата" срещу голямата поляна с караваните, до малкото островче, или и тук греша? А може би някъде след ветровитите поляни? От осем години абсолютно всяко лято ходя!! Там горе е уникално и ми е като втори дом, бих препоръчал на всеки да отиде и да си почине качествено. Горе има всичко нужно... уникална природа, риба колкото щеш (при това има и доста големи парчета, а тази година има и шарани) и вечер става супер веселба.Много бих искал да дойда, но се прибирам в България чак към края на Юли. Пожелавам ви приятно и весело изкарване, и да внимавате с ниските хондички, че пътя си е направо за офроуд манияци (ако става въпрос за големия язовир) :D Иначе и това лято съм минимум за една седмица горе, ако някой ходи по–късно, да драсне едно лично :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е любимото място за риболов (рекичката, която се влива в язовира 50м по-нагоре) и задължително ще дойда поне за ден с въдицата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

турям един+за чевермето и 4 квадрата за палатката :offtopic: за въдиците ще мислим на место :D май е забранено за сезона :thumbs1: :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми прилича на големия Беглик, или греша?

Средата на Август ще се ходи за седмицаВероятно ще има темаЩе се радвам да дойдат още повече форумци от миналата година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде и аз ще се включа, че съм с богат опит. :hondarulez:

Публикувано изображение

Редактирано от michka_pichka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мичке, верно ли с такъв ник ша се регнеш ве :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мичке, верно ли с такъв ник ша се регнеш ве :offtopic:

Чи кво и е на ника ве?От майново не са плашат момите кат ги щипат по дупетата. :offtopic: А виж за мазането,Миче-твои е кола! :offtopic: Добре се справяш! :offtopic:Па ние ша та гледаме отстрани с чаша в ръка и ша ти викаме де да мацаш,че да не прегаря животното. :offtopic: Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо и нема на ника, ама ша требе само по първо име да се обръщаме към нея, че ако и викаме по фамилия, цензурата ша ни отреже :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ММхм ... изкушаам са да дода и аз на таз арна сбирщина ! Иам некфа мухлясала палатка у мазата и 2 въдици дет са фанали паяжини ! :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Секси, остави мухлясалата палатка, аз ша та топля бе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ММхм ... изкушаам са да дода и аз на таз арна сбирщина ! Иам некфа мухлясала палатка у мазата и 2 въдици дет са фанали паяжини ! ;)

Не знам колко ти е мухлясала палатката,ма виж донеси от ония "мухлясалите,зелените" пружоли! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен(т.е 2 жената няма да ме пусне сам)!На месечната ще кажете по колко се събират за прасенцето с лимонче в устата!Май нямам палатка,но ще намерим каде да се полегне за 1-2ч!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен

Полълни си профила, че да знаем "майна" ли си, "Станимъка" ли "заралия", "чайка" или не си от "провинцията"?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех ако знаете как ви завиждам благородно !!! Родопите, язовир, палатки, чеверменце, ракийка !!! За съжаление няма да мога да се включа точно тогава !!! планирал съм си отпуска за последната седмица на юли и ще се ходи на съседния язовир Широка поляна - там сме всяка година :rolleyes: желая ви готино да си прекарате с повечкоооо сочни пържолки !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора,даите да се преброим твърдо идващите и да знаем броиката народ.Ще требват пари ако се зима агънце-багънце!Нека всеки да каже просто -"идвам" и колко чиляка са.КУПООНЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ АААААААААААААААААААААААААААААА:)!:)!:)!;)!:(!! :);) ;) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идвам-2-ма човека :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пичове,Аз ще съм там от 1.07. Кат пристигнете ревете силно за да ви открия.Не носете риба!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

таз работа много ми харесва щесе включим направо ама бройката ще уточня другата седмица дано има повече место за палатките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее, кат вида тас природа, тес чевермета и кат са сета за една арна ракийка и лигата чак до краката теква, аз съм почти сигурен, че ще дойда, ама още не съвсем, че не са знаи дали ще мога да си пусна отпуската тогава, а съботата бачкам попринцип до 15:00Тука у магазина има една палатка, дето трябва да я видя дали става за употреба,а в къщи има към 2 кила домашна ракийца, които ко идвам ще помъкна с мене !!! А Ianev е от Майна таун, да не са чудите от де е.Другата седмица ще ви кажа на 100% дали ще идвам :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме 2 твърди,за сега!За гъце,кажи по колко на лично!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп +2 още.Пристигаме в събота сутринта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здрасти,банда.

Сега, накратко малко инфо-агнето ще струва към 150 кинта.Ако се сберем 15 броя ондаджий, това ша рече по 10 кинта на чиляк.(по груби сметки вече сме толкова)Мисля да го врътнем на кола в събота,та и хората дето ша доидат тогава,да се облажат с крехко месце. ;) За ракиите и бирите дето ша са изфиркат,всеки да си носи + още малко за опитване чия ракия е най-добра! :D;) ;)

Барбекюта или скари-желателно да се носят+дървени въглища.От бора жар не става!А там друго нема. :D И в тая връзка-не се майтапя,през ноща температурата пада до 7-8 градуса!Дебелшките дрешки,чорапи и обувки са задължителни,както и подготовката за палатките,спални чували,дюшеци и секви други такива дето ша ва топлят(ако нема кои де ;) ).

Разбира се,агнето нема да стигне и за тва,пружоли,кифтета,броеници и секви меса се носят и се изяждат.

 

Нещо много важно-ПОЧИСТВАНЕ НА РАЙОНА ПРЕДИ ДА СИ ТРЪГНЕМ!Ще носим чували за боклук и се товарят по колите.Изхвърлят се на определените места или в кошовете в градовете.НЕ НА ПЪТЯ!

ААААААААА щех да забравя-бански! :D

Другата седмица ще пусна един номер на Глобул,щото те имат покритие в раиона.За връзка,упътване до местото.

Молбата ми е ,който ще идва на 100%, да се пише до края на седмицата в темата и колко човека са.

 

За друго в момента не се сещам,ако има нещо да питате-питаите. :D

 

Забравих-столове и маси да се носят:)

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Молбата ми е ,който ще идва на 100%, да се пише до края на седмицата в темата и колко човека са.

Аз ще съм самотен в нощите :thumbs1::) :)

А се и надявам да ме возиш,щот картера ми е на 2 шишарки от земята :D:shock::tooth:

P.S Може и в лодката :D Няма да мърдам :tooth::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пиша се...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тцтцтц, ще съм бая далечко тоя път. Да си знаете да не ме броите мен, ама пък мойто не се губи.Най-много да повторим изпълнението от миналата година с рекорда за най-малко хондаджии на гости :thumbs1: (Росене, тоя път няма да пропусна кръговото)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тцтцтц, ще съм бая далечко тоя път. Да си знаете да не ме броите мен, ама пък мойто не се губи.Най-много да повторим изпълнението от миналата година с рекорда за най-малко хондаджии на гости :thumbs1: (Росене, тоя път няма да пропусна кръговото)

Освен да те чакам на магистралата, а? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойте хора са готови бройката е 4 големи и 4 деца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПИЧОВЕ, ЕЙ НА ТОЗИ НОМЕР МОЖЕ ДА МЕ ТЪРСИТЕ ЗА УПЪТВАНЕ ДО МЕСТОТО: 0893 756 289

 

В петък сутринта отивам горе и търся подходящо место.Ако има други от Пловдив ,дето ще тръгват тогава - нека пишат. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вкючи си новия номер за да ти се обаждаме ще събираме ли пари и по колко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи телефона дет съм дал ще е активен в петък сутрин:dunno:В сряда на седмичната среща ще мина да одрусам по 10 кинта на калпак мераклийте за агнешко!С другите ша са глобяваме на место кат пристигнат! :P Кърпете палатките и "аидееее на купоооняяяяяяяяя". :P АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА :D :D :D :D :rolleyes::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка промяна в моя план.Тръгвам в петък в 14 часа:)

Ако има други да свиркат да пътуваме заедно:)

 

ААААААААААААААААААААААААААААААААААААА :bounce::) :) :bg::|:fun::|

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка промяна в моя план.Тръгвам в петък в 14 часа:)

Ако има други да свиркат да пътуваме заедно:)

 

ААААААААААААААААААААААААААААААААААААА ;):) :) :bg::punk: :punk: :punk:

Кат гледам,освен мен други нема.......... :spoko::beer:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз тръгвам от Пловдив в петък към 1400, но се отбивам за Батак.....Ще гледам в събота ве4ер да дойда да ви видя.....Ще ми бъде много драго....Приятно изкарване отсега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прогнозата за времето се проявява в стил "съботонеделна".Какво мислите за отлагане с една седмица на събитиетоТогава ще направим и чеверменце

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...