Jump to content
besniq

савет за гърне

Recommended Posts

здравеите колеги,нов съм във форума,може би вече е коментирано но бих искал да ми дадете савет за подходящо краино гарне.Да вади нисък плътен звук,не да ми трепери всичко в купето,пробвах с някво пазарско,маи ;ПЛУШ;беше и звучеше много зле,все едно бях без гарне,та ако може да ми дадете савет за плътен,нисък,приятен звук.Мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никои ли не може да даде савет?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят съвет е да ползваш търсачката. В повечето случаи помага. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , аз си купих това http://www.fk-automotive.de/websale7/FK-Un...cd10f1%2fmd5%7d , и съм много доволен с генерация Ф63 на всякаде до края и звука е повече от хубав . В никакъв случей не е дранчащ !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само с ремус ще постигнеш желания от теб звук ;) аз сложих такова и съм супер доволен :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само с ремус ще постигнеш желания от теб звук ;) аз сложих такова и съм супер доволен :rolleyes:

да и аз така мисля но не знам на кви пари ще ми стъпи.имаш ли клип,да я чуя как звучи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами клип нямам но аз не съм само с крайно гърне при мен е променена цялата испускателна система с две резонаторни гърнета съм със спортен колектор и генерация Ф- 63 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://vbox7.com/play:4f8c6e97 От джиипърса, монтирано е на 6 ген японка 1,4 90 коня, със сток изпълнение генерация и със здрав катализатор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да виждам че си го направил много добре със скоба както трябва :) А това е на друг колега пак с мое гърне :oКЛИК ТУК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да не ти трепери всичко в купето трябва да сложиш резонатори.Има 2 вида резонатори и може да избираш :oУспех с гурнето,но аз ще ти препоръчам нещо от тип "траба" като тези които колегите са показали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:4f8c6e97 От джиипърса, монтирано е на 6 ген японка 1,4 90 коня, със сток изпълнение генерация и със здрав катализатор.

много добър звук колега,моя катализатор е изкаран предполагам,че ще е по шумна или се лъжа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да обиждам гърнетата на Джийпърса. Аз си взех същото, самоче не от него, ами директно от ebay. Еми вади ИДЕАЛЕН звук, даже имах върпоси няколко какво съм й правил на колата, че да звучи така. Но има лек дефект.. не е много-много неръждавейка, и леееко почна вече да се оцветява в гадния ръждив цвят. А го имам от по-малко от година :cool:Затова моята препоръка е да събираш и да вземеш нещо по-стойностно, от рода на Remus наистина, ама от америка да го вземеш, че тук само името ще получиш, но не и качеството зад производителя. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да обиждам гърнетата на Джийпърса. Аз си взех същото, самоче не от него, ами директно от ebay. Еми вади ИДЕАЛЕН звук, даже имах върпоси няколко какво съм й правил на колата, че да звучи така. Но има лек дефект.. не е много-много неръждавейка, и леееко почна вече да се оцветява в гадния ръждив цвят. А го имам от по-малко от година :cool:Затова моята препоръка е да събираш и да вземеш нещо по-стойностно, от рода на Remus наистина, ама от америка да го вземеш, че тук само името ще получиш, но не и качеството зад производителя. :)

мерси колега,маи ремус ще е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ъъъъ, Шефе, но офенс, ама какво общо имат Ремус и Америка?В интерес на истината ще е по-ефтино да отидеш до Австрия да си купиш Ремус от фирмен магазин на марката, отколкото да си поръчваш доставка от щатите.

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички за компетентното мнение.КАТИНАР МОЛЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъ, Шефе, но офенс, ама какво общо имат Ремус и Америка?

Но офенс тейкън, ама я от къде да знам :) Аз си знам ebay-а, пък от там и японски части си поръчвам. Каква е родната страна на частите ни мъ грей. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...