Jump to content
Magnum

Вовата и Боби - Хаджи Димитър, София

Recommended Posts

Добре като си капацитет, обясни на нас незнаещите за тези прословути лагери! А и спри да си вкарваш автогол с всяко мнение в темата...губите все повече и повече клиенти :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрете се бе капацитети!!!!!!!Нека напише някой дето техническите му познания не граничат с тези на маймуна!!!!!!!!!

Работата е ясна...вие сте поредните безхаберни и мързеливи пишман майстори който си мислят , че парите растат по-дърветата ....аре Log Out барабар с адвоката!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах тая тема... писна ми :rolleyes: (хакнете ми уорна, ако искате)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрете се бе капацитети:P!:PНека напише някой дето техническите му познания не граничат с тези на маймуна;)!;)!!

Работата е ясна...вие сте поредните безхаберни и мързеливи пишман майстори който си мислят , че парите растат по-дърветата ....аре Log Out барабар с адвоката;)!
едмундо ;) ;) :P евала , твърдо зад теб съм .. а до колкото този адвокат в голями кавички пич ако искаш се обиждаи ако искат и админите да ми сложат ларна не ме интересува , сабираи си багажа и както казват хората ти и твоите клиенти СИКТИР... аман от такива балаци като вас а пак после искате биячите да доидат ще доидат като ги натискате ще позванят , ии другото интересно ми е какво намесвате женаму нали имате парите бе мишки такива на вас кво ви пречи кои плаща щом прибирате парите няма да говорите а хванете оправате кутията на човека за без пари и цялата работа да се оправи. НО идва голямото НО , ако съм аз на мястото на магнум вопще няма да доида при такива Мишоци като вас.....................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо развитие виждам..."адвокат"-спамер....модераторите,прекалявате с толерантността. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, не я затваряйте още, аз съм поставил въпрос и чакам отговор. Потребители към които е въпроса са били онлай вчера, така че явно са го прочели. Дал съм си срок да изчакам до утре, след това мисля за проверка в сервиза, все пак от тези ремонти зависи понякога и живота на човек...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам нерви да чета всички коментари , от това което прочетох... ебал съм ти и адвоката който пише във форуми :) !!! адвокатченцето ми пиши някой блог ако щеш, напълно си ми ясен.. просто знам сериозни и издигнати адвокати доста, и някак си не мога да си ги представя да пишат във форума на Хонда.. по простата причина че : 1во Всичко се плаща при тях , второ дори да ти са приятели тия "майстори" ние кви сме ти тука за да ние се обясняваш..? това дали не е някой 16 годишен пикльо представящ се за адвокат или адвоката на самия Бил Гейтс??? и понеже пак ще тръгнеш да се правиш на интелигентен и да ми обясняваш разни причини да пишеш тук , просто всеки нормален човек ще знае...че добър и доказан адвокат (следователно богат човек) няма как да пише във форуми и да се обяснява на някви анонимници !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той не го каза серизно, че е адвокат, не го ли разрахте???Не сте ли чули че е мно'о яко да кажеш за някой бабаит, че ти е адвокат.. Вдъхваш респект у слушащите, така да се каже :) В крайна сметка спора е за едни 100 лв, които тия пичове му искат на Магнума. Искат 100 лв, но не могат да кажат защо. Сваляли скоростите 4 пъти (аз толкова преброих - 2 пъти в началото, 1 път за пета предавка и един път заради 4-та). Сега още не са готови. Частите явно са си платени, като са платени и 2 и 1/2 ремонт. Значи... Магнума малко е изгорял с пари - 2 пъти масло, както и части, които няма да му вършат работа, защото май ще си купи друга скоростна;Тези двамата са сваляли скоростната 4 пъти и не са й оправили проблемите... това си е техен проблем. Защо му искат още пари не знам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Пояснения

Попаднах на темата случайно, тъй като имам намерение да се вкарам в Хонда Акорд 2008. И реших да изчета абсолютно всичко по темата Хонда в нета. Не познавам никой от този форум, но не се сдържам вече да напиша и аз няколко реда.

 

 

 

2. По темата

Дали само аз забелязах, че темата Е ЗА СЕРВИЗА НА ГОСПОДАТА "Х и Y" ???

Тука се коментира САМО некъв ремонт на неква скоросттна кутия, и сички бълват змии и гущери едни срещу други:D

Доколкото разбирам сички се познавате, ходите в тоя сервиз от години и немате тайни.

Следователно всички имате мнение относно сервиза ?!?!? Еми дайте го, де :D

 

 

 

3. Препоръки и мнение

На мен лично би ми било интересно да споделите мнението си за този (вече толкова известен) сервиз.

Така де, темата е за сервиза, а не за скапаната скоростна кутия (да не кажа друго определение).

Щото до тука почти не се чуха мнения, както предполага темата.

Не ми се зима отношение по въпроса за ремонта на скоростите, щото с трици маймуни не се ловят.

Бегачка, особено Хонда, особено CRX, на 200 000 км. (както разбирам), еми извинявайте, ама на тая кола са и скасъли г..а от ръчки, пилене, въртене и тн. Нормално е СК да е много много зле. Със сигурност не е карана в Германия от лелка на 65 години !

Изводите са за всички нормално мислещи !

 

 

Ако модовете преценят, че не е по темата - трийте смело. Аре със здраве ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да допълняСтига вече . То не бяха наказателни отряди, не бяха съдебни процеси и адвокати.Пича не е доволен от сервиза и толкоз.Който мисли да го ползва да има едно наум и това е...Аз лично не бих отишъл там , най-вече заради тази тема ..Лека вечер :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така колега "кандидат-хонда". въпроса не е в 100 те лева.Въпросае да се оплюе конкурентния сервиз. 90 % от пишещите нито са ходили нито знаят за кои става дума. Но е даден сигнал и Баи-Ганьо стартира. Магнума ако иска да му се дооправят скоростите ще отиде, ще говори ит.н. Но не му е това целта щото тои си кара колата а омаскаряването си върви. Но сервиза е пълен и няма свободи места и за след 10 дена . Пък вие си пишете в тъпия форум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога няма да стъпя в сервиза на Вовата и Боби....

Фил, адвокатчето.... като караш фиат с турбина ставаш безсмъртен, така ли?

 

Сори за колата ти Магнум. Отиди в някой нормален сервиз да ти оправят скоростите, и не се занимавай повече с тези злетаци. Акои маш проблем с намирането на сервиз - обади ми се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

А не тука вече хептен прекалихте. Заключвам темата и я оставям да седи. Да четете какви сте ги писали!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...