Jump to content
Magnum

Мацка с Crx

Recommended Posts

Карам си аз вчера из града, и по едно време гледам познати светлини в огледалото. Загледах се, и се оказа CRX, и то го кара мацка.

Публикувано изображение

 

Докато извадя фотоапарата да снимам, и тя вече профучаваше покрай мен

Публикувано изображение

 

и за нула време ми дръпна 2 коли разлика

Публикувано изображение

 

Обаче аз дадох газ, и на следващото кръстовище я настигнах

Публикувано изображение

 

и я проследих до у тях. Но тя като разбра, че съм от Хонда форума, и позволи да я снимам - праща ви поздрави на всички

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти ме разби, браво и колата красива и жената също, браво макар, че може да си я стреснал с това проследяване и снимки :bg::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехеее голяма напаст сте вие хондаджийте !! Сега жените няма си купуват хонди ,че ще бъдат постоянно преследвани и снимани :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам и тя не ти бяга много май аааааа :dry::bg:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахахахаха, ма ква е щастлива :dry: Да не си й показал...туй-онуй? :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее, вече и жените знаят защо :dry: . и генерацията и хубава гледам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе тя на снимките на леличка ми изглежда даже :bg:;) ;) :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:dry: имам аз едни мацки с ЦРХ ама не знам как се качват снимки.пък и в нашия град май станаха много мацките с ЦРХ-ве,че минахме на ЦБР-и.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати,та чак и позирала за фотосесия :).Евала на мацката.Аз напоследък засичам все повече какички с Хонди в София и околностите и все едни такива новички и лъскавки (Хондите де) и все гледам да ми се усмихнат отвътре като размахвам високо вдигнат палец като се изравним ма няма и няма :(.Все учудващи погледи или "Бахти балъка" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме кефи колко бързо си си извадил... фотоапарата :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързак си ти...... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме кефи колко бързо си си извадил... фотоапарата :(

ти се кефиш ами ако и тя беше извадила .... нещо толкова бързо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Еха тоя рекс ми е познат преди няколко месеца се продаваше във форума супер машина евала на мацката ако го е купила нали знаете за хубава жена хубава кола :):(:)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...май липсва темата Кой беше :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя нашия е еб.хти и папарака :D хахахаха и през деня и през ноща сигурно ги дебнеш каките с хондите :) направи списък и по азбучен ред ги подреди хахахахха (в кръга на шегата е естествено)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко...казах ти...черните са ми любими...разбирам, че най-накрая си прибрал Сивика от майстора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Яко...казах ти...черните са ми любими...разбирам, че най-накрая си прибрал Сивика от майстора :)

То и то един 'майстор' :hondarulez: Редактирано от Magnum

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва много да се внимава с каките да не стане грешка :angry:Миналото лято както си чакам да се включа в околовръстното мернах с периферното зрение една лъскава сивик петичка с платинено руса кака вътре. Споменах на колегата до мен, той взе да се оглежда и след километър като изпреварихме въпросната кака се оказа че Лили Иванова е като мис свят пред нея. Бабата явно забеляза че я зяпаме и следващите 3км кара след нас >> пълен ужасТ. Измъкнахме се накрая но после колко майтап отнесох аз си знам :cool:Кьорав карти не играе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма страшно,в рексовете се возят само млади сочни парчета.... :angry: .Кога свари да снимаш бре!А телефона и взе ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха аз днес някаде към 08:30 сварих въпросния рекс посока Румънско посолство хаха но не можах да видя дали го караше въпросната мадама :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахах, в Пловдив сякаш рексоманячки не съм виждал, но сивикоманячки има доста, особено има две много готини парчета, често минават пред работа с един червен хеч 5-ка, а веднъж мернах съвсем за кратко и една мацка в прелюд, която явно доста бързаше и переше по булеварда сигурно поне със 120 изпреварвайки колитена зиг-заг :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахах, в Пловдив сякаш рексоманячки не съм виждал, но сивикоманячки има доста, особено има две много готини парчета, често минават пред работа с един червен хеч 5-ка, а веднъж мернах съвсем за кратко и една мацка в прелюд, която явно доста бързаше и переше по булеварда сигурно поне със 120 изпреварвайки колитена зиг-заг :rolleyes:

Приятелю,стана ми интересна твоята история и по-точно ме интересува този ПРЕЛЮД, черен ли беше?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво,тия Рексове много са ти легнали на душата,а с маце вътре..... ;) направо дубъл ам :D;):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае само изпънати каки не съм много съгласен. Вчера един Тypе R червн до ВМА и аз надничам ли надничам и една БАБА - не стара чанта а точно баба - го караше. Потресен!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва много да се внимава с каките да не стане грешка :cool:Миналото лято както си чакам да се включа в околовръстното мернах с периферното зрение една лъскава сивик петичка с платинено руса кака вътре. Споменах на колегата до мен, той взе да се оглежда и след километър като изпреварихме въпросната кака се оказа че Лили Иванова е като мис свят пред нея. Бабата явно забеляза че я зяпаме и следващите 3км кара след нас >> пълен ужасТ. Измъкнахме се накрая но после колко майтап отнесох аз си знам :)Кьорав карти не играе

Ааах, На сакотоо.. Бях забравил как заиграваш бабищата по улиците ;) ... И ква сопа яде сивика докато избягаш от мумията.. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...