Jump to content
Ombre

Бисери

Recommended Posts

Guest Al_Capone

Знаете ли, че ако сега започнете да броите секундите с точността на часовник, то като стигнете до 31 милиона 556 хиляди 925 ще откриете, че цяла година сте се занимавали с глупост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един познат преди време ми обяснява: "Имам приятел дето кара ..(еди кво си) и неговата кола на 3000 оборота изключва ИНЖЕКЦИОНА и включва ТУРБОТО и става страшно..."друг мохабет: "Един приятел има и той трабантче ама ся не го кара щото му се прееба водната или май маслената помпа беше ..." :blink: спирам на бензиностанцията с мойто траби и слагам 100 октана и бензинджията вика (ама сериозен) : "няма ли да му изгорят клапаните?" , аз викам: "то няма клапани" и той "ах няма..." и го оставих в размисли :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудих се.... Бисери...Видео....Бисери...Видео....айде у Бисери ше го цопна. ;)Москвич Святогор Наказва Хонда ;) А-леле-майкуууууу, тия руските машини рулират ве... Първо жигули турбо, ся мохер...мали и аз ше фана да се откажа от тия бавни хонди дееба... ;) п.с. а във тоя клип някъде след средата има обяснение за модела "святогор"...и бай дъ уей...тоя първия, спортния вариант мнооо ме кефи...аз съм го виждал и във едни мнооого много стари списания на бащата...и се чудех още от тогава ли са преработвали мохерите да ги правят хечове с по 2 врати (да имитират японските ;)), като са били нови онова време...и едва ли някой ще си накълца новеничкият Москвич, а то каква излезна тя...имало такъв модел. ;)Ако си намера такъв направо заебавам и хонди и сичко ;) (без майтап... :P)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Хехе, да това е много яка подигравка с Хонда :P:P

 

Ето от мен:

 

Публикувано изображение

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел не харесва хонда защото била с Американски двигател:cool:)) Нали знаете DOHC=DODGE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се обиждат колегите с регистрация РК, ама явно нещата не са се променили от 100 години :(

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се обиждат колегите с регистрация РК, ама явно нещата не са се променили от 100 години :dry:

Окси, без да се обиждаш ( :P ), ама не си догледал нещо. Според мен дядо Вазов го е казал с положително отношение...Мир. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NASAKOTO.YAKATA

Ето това снимах пред 2 РПУ във Варна. Като извадих апарата дежурният дойде при мен и ме пита дали съм репортер и имам разрешение да снимам. Аз му показах табелата която снимах и докато той се зазяпа дим да ме няма :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morpheus

редовната клиента търси части и за Опел Вехтра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Колко форумци са необходими, за да бъде сменена една електрическа крушка?Отговор: 11941 - сменя крушката и пише във форума, че е сменил крушката.12 - споделят сходни жизнени опитности и истории за подмяна на крушки по най-различни начини.7 - предупреждават, че подмяната на ел.крушки е опасна работа.27 - посочват граматическите и правописни грешки в предишните постове.53 - започват да се дръгнат с грамотните.156 - пишат на модератора на форума оплаквания по повод недопустимото обсъждане на замяна на ел.крушки в този форум.41 - поправят грешките в постовете на тези, които се карат с онези, които първи са посочили граматическите грешки.109 - настояват да се премести обсъждането на темата за смяната на крушката на друг форум203 - настояват обсъждането на грешките да бъде прехвърлено във forums.spelling.bg и forums.punctuation.bg111 - пишат, че всички използват ел.крушки, затова обсъждането на подмяната им е напълно допустима във форума.306 - спорят кои ел.крушки са по-добри, къде да се купуват и кой начин на подмяна е най-ефективен.27 - дават линкове на сайтове, където могат да се видят образци на най-различни ел.крушки.14 - съобщават, че линковете са сдухани и изпращат работещи линкове.3 - пишат, че са намерили на тези сайтове материали, които касаят форума, което прави обсъждането на дадената тема във форума допустима.33 - сортират всички предишни постове в един и накрая добавят своето мнение.12 - заявяват, че завинаги напускат форума, т.к. не могат повече да понасят разгорялата се дискусия.5 - предлагат да се въведе FAQ по ел.крушките и тяхната подмяна.25 - предлагат да се отвори нов форум....48 - заявяват, че форумът ..... е точно за товаи един форумен идиот който за изрови темата шест месеца по късно и всичко да започне от начало :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментари относно причината за чукане, идващо от дифернциала ("заек, хванал се за кардана, на който ушите се удряли в пода на колата"), във БМВ- форумаK1: - и един мармот завиваше зайо да не мръзне от високата скорост К2: - баш...те тва си е супер страхотна история от където и да го погледнеш, нЕма такъв купон....К3: - сарказъм ли долавям?поздрави от РусеК4: - не, съпричастност към заека...поздрави от СофияК5: - и към мармотапоздрави от ПлевенК6: - и .....към карданаПоздрави от БлагоевградК1: - Не превръщайте темата в чат!Поздрави от администраторите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Публикувано изображение

Новият Type-R само за домашна употреба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest neutrino

Разказаха ми,как масторчета регулирали хлабината на клапаните на едно Мицубуши-ами много просто,накъсили дължината на стеблото с ъглошлайфа....за всеки клатан,колкото било необходимо:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички БГ-самолети са с перфорирани крила за допълнителна здравина, защото в България нищо не се къса по перфорацията. Справка - тоалетната ни хартия...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Maй влязох в серия ....

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японският вариант на прекарването на вълк, агне и купа сено от лодкаря: цък.С класическа японска анимация с насилие, баси :oops:(не съм го срещал из форума, макар и да не е нещо ново...)Е, какво време дадохте? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускано е ... мен ме поозори признавам си :rolleyes: Около 10 минути докато го мина .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обърнете специално внимание на последната картинка :lol::rolleyes:click

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от всичките, мамка му и тъп съм.. не схванах само на Хонда рекламата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Писнало му е на човека и е решил да отиде в едно друго измерение с автомобила си, но автомобила му не отделя вредни емисии защо е хибрид. Това е смисъла на тази реклама. Прочети малкият надпис долу на снимката. Повечето влюбени гълабчета които свиват любовно гнездо в него се задушават от тези газове на автомобила но този просто няма такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от всичките, мамка му и тъп съм.. не схванах само на Хонда рекламата :tease:

Ми като не могло да се умори с изгорелите газове,мом4ето накрая се обесило :P Пишман от тея хибриди.Оп,закъснях.Ал Капоне го обясни по-добре и по-бързо от мен.Ина4е кефи,премерен 4ерен хумор-колко Британско :hondarulez: Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...