Jump to content
Ombre

Бисери

Recommended Posts

4akai 4e oburkah i nz kak da go mahnada de ama az nemoga li da q istriq 4e oburkah vsi4ko i napravih ebati mazaloto

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
[url="">

SHTIL[/url]

' timestamp='xxx' post='xxx']Колега аз съм от провинцията тука има мн маисторе дет само пудрат колите. Аз сам си китосвах вратата и щтех и да си я боядиша ма ми са прееба пищова па не съм боидисвал до сега металик .Намерих маистор кадето ми дължеше отслуга и не ми зима пари та тои ми каза че по лесно щте му е да я боядише цялата и ако боята е еднаква с орегиналната със едно пръскане е готова .А пък нее му силата преливането и не ми гарантираше че щте стане добре. И да ти кажа доволен съм от него са мако пари си стана вратата като нова
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

K1: -Продавам Ремус: оригинален от 2000куб. кола. само малко е руждивK2: - 3aщо е толова раждясъл ? да не е от опел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

с вица отгоре имаше и нещо подобно:

 

цитирам---- форума на Опел се спира за неопределен период от време.

 

ПРИЧИНА: поради ръждясал сървърПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест искаш да кажеш, че в случая трябва да сменя: Ролка на разпределителния вал, ролка оптягаща, водна помпа, тази малката ролка най-отдолу на снимката (незнам как се казва) и ремък?Ако е така искам да кажа на колегата markup: Приготви 1200лв. или поне 700лв. ако ще сменяш с по евтини части!

 

Колегата ще обслужва едновалка... кой каза, че HONDA е евтина кола? :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

K1: -Продавам Ремус: оригинален от 2000куб. кола. само малко е руждив

K2: - 3aщо е толова раждясъл ? да не е от опел

 

Хахаха, това направо ме смъкна ! Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Топло от днеска ... паднах като го изръси Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

 

К1: Василене нашата кола като е с 5 цилиндъра колко свещи има.

К2:Еми 5.

К1:Бреиии тя цяла факла бе!

Редактирано от Vasilen_Civic_SOHC
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел има сервиз и при него идва представител на малцинствата:"Бате, бате, първо ляво колело не фаща!"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес си купувам билети за концерта на Джудас от Германос в Кърджали и девойката ми вика:-много ги търсят тези билети,а аз до последно си мислех,че е няква църковна музика :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел има сервиз и при него идва представител на малцинствата:"Бате, бате, първо ляво колело не фаща!"

:lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Това е нечовешко ! - Викаха канибалите, четейки вегетарианско меню ! :lol::lol::lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

добре въпреки всичко ме интересува, какъв разход ще даде, ако се кара спокойно.. смисъл икономично.. демек 1ва -20 2ра 40 - 3-50 градско и то леко и спокойно съвсем нормално ускорение.

извънграда 90 на 5-та заедно с ограниченията?

??

мотора който е явно ще е D16Y8 слагали на това купе? газ как понася, ако нещо ми текне в последствие, аз попринцип много мразя газ, но все пак да питам..

а пък за турбиниране как е? какво налягане понася без да се пипа сменява нищо и ще върви перфектно..?

също така като поогледах клипчетата, при този мотор получава ли се онова тъпото.. да влезеш във в-тек, и като превключиш да си извън и след някой оборот отгоре пак да се включва?

поне мисля че така е тъпо? вместо един път като влезеш и постоянно си я натиснал, да не го изключва, освен ако ти не прецениш че трябва ??

щото забелязах на някои клипове във ю-туб при ускорение, точно това се получава ...

 

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Редактирано от tony_asa
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз малко... Днес една клиентка на магазин за бяла техника дошла с майка си (И двете руси)! (Работя търговски представител на бяла техника) влиза и започва да обяснява: -Искам плот дЙЕт работи с опипване! ( Очевидно ставаше дума за сензорен плот ) ок ама като продължи и нататък...-Искам и пЙЕралня без много чаркалаци и ИлИктронни работи ,щото като се наБлажни и спира да работи!Тук вече не издръжах и контрирах с репликата "Това не е Блажно госпожо!" Има такива индиви , че ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: :lol:

Между блондинки:

- Направих си втора дупка на ухото!

- И как е, по-добре ли чуваш сега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От карс.бг обява за дел сол със мотор Д16: Автомобила е в перфектно техническо и външно състояние - двигатела е с верига, чип тунинг от 126 к. с. на 138к.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Един приятел ми вика ти нали караше Хонда Сивик Црх Дел Сол.....:lol: :lol: :lol:

Редактирано от tisho92
  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с поста е регистриран "09-януари 06"...

 

...Клапаните до колкото съм запознат са с хидравлични повдигачи така че не виждам какво да им регулирам.

 

Кара D15B2 и внимавайте да не му послушате съветите някъде! :D
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето какво ми съчини един приятел който го подготвяме за любимата ни марка :D фен съм на бързите коли не криятайните на бързината с сивика ще ти разкриявъобще не я пазя яко ръчка за секунди на новата ни петолъчка по магистрала люлин си фуча горивото не го пестяпернишките голфове като спрели генерацията даже не са ми видели

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разпределителен вал е:"Вал който разпределя усилието към задвижващите колела. Когато колата е с 2 такива вала значи е 4х4."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време ми се появи досадно скърцане в окачването долу в ляво.Колата ми е Сивик 1994 D15B25.

Колеги, как мога да разбера от кой шарнирен болт идва скърцането или да сменя и трите ?

И трите, дядо Попе
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайците са изобретателни и не се спират пред нищо. Когато след офис парти се оказало, че никой не е в състояние да шофира, 10 служители бутали колата с пияния им шеф вътре в продължения на почти 5 км. До дома му.Същата година наказанията за шофиране след употреба на алкохол в Китай станали много сурови, така че никой не искал да кара. Шефът на групата пък не искал да оставя колата си в центъра, така че било взето решение колата да се бута до дома му.Групата била много живописна и привличала вниманието, в продължение на 45 минути, колкото им отнела отсечката от 3 мили (4.8 км).Полицаите, които били извикани на място, казали, че щом двигателят на Volskwagen-а не работи, няма нарушение и не арестували никой.www.insurance.bg

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

накладките ако не са хубави, да се изтъркат

Ебаси, представяте ли си - хора като този пич, който е пред дипломна работа после стават някакви "специалисти". Работят в оторизирани сервизи, в пунктове за ГТП и измислят правилата на играта.Няма как да ти се помогне, пропуснал си някакви си там 4-5 години от образованието си. А само да те питам - автомобил виждал ли си на живо?
No comment... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Три пъти го режа и все късо ,да му е** ма***та ...." Публикувано изображениеПубликувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна статия за CRX:http://men.hotnews.bg/n/honda-crx.13426.html

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УдивителноПубликувано изображение

My link

 

УЖАС!!!

Забележете че се " иСползва предимно за кафе"

 

 

:D :D :D :D :D :D

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя така ги пише тия цени 1 към гьотере, хахаха. За колата нищо не каза само кво и е купил Публикувано изображение

 

УдивителноПубликувано изображение

My link

 

УЖАСПубликувано изображение

Забележете че се " иСползва предимно за кафе"

 

 

:D :D :D :D :D :D

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е объркал нещо но по принцип мисля, че това на практика го има

D15B VTEC

[*]

[*]

[*]Found in: 1992–1995 Honda Civic Vti (Japanese Market)

[*]Displacement : 1,493 cc (91.1 cu in)

[*]Bore and Stroke :75,0×84,5 mm

[*]Rod Length : 137 mm

[*]Rod/Stroke : 1.62

[*]Compression : 9.3:1

[*]Power : 130 hp (95.4 kW, 130 PS) at 7,000 rpm

[*]Torque: 106 Nm

[*]V-tec switch over : 5,500 rpm

[*]Redline : 7,200 rpm

[*]Rev-limiter : 7,500 rpm

[*]Valvetrain : SOHC (4 valves per cylinder)

[*]Fuel Control : OBD-1

[*]ECU : p08 (small case ECU)

Honda Civic 1,5 VTI (обява в cars.bg)

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица в магазина човекът преди мен:-Маркуч за пералня.-С каква дължина? - продавача-Стандартен..... -Господине те са с различни диаметри и дължината е колкото ви трябва.-Еми стандартен...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изцепка на познат каращ Peugeot 406 2.1td колата е леш(движи се) ,проблема по негови думи в колата е че му трака дюзата :D (първа диагноза), а другата счупен ми е вала(кой не се знае) :D Диагноза на друг познат кагато някой има проблем с колата си значи че цитирам: "пре*бана ти е електрониката" и Mercedes 124 няма "електроника"

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... и в двамата има конденз ....

Пич, ти ме утрепа с лопатата!
За фарове става въпрос... :)

...фара си има удушници...

Тука пак :D
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... с обикновен фабричен филтър е скоро сменян чудя се ако и сложа спортен дали няма да се качат 30-40коня ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отиди на елкон да ти замериат изгорелите газове да ли е много богата!

1.4i=75 кониа 1.4is=90 кониа

ми то нчма лощи бе!

с нужния инструмент сичко може!

колата е вти,спирачна течност-СМЕНЕНА ДОТ 4,апарати-ревезирани 4БР с нови водачи,предни дискобе ЕБС РЕИСИНГ ЖАЛТИ НАКЛАТКИ ЕБС ДО 900 ГРАДУСА,задни НАКЛАТКИ феродо премиум,маркучите и те са нови!!!!!!предните спирачки са ок просто искам задните малко да са по ефективи от момета!

П.П. Колегата или е прекалил с концентратите или си ги разбира нещата. :P
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска един на работа ми разправя:

 

- Един авер ще си купува кола.. и ми са обади преди малко ,че намерил някакъв Опел Вектра за 2000 лв. и ме кара да ходя с него да я видя и ме разпитва... дали става Опела не знам ... те до '95 год. ги правиха с други ламарини и тея над '95 не ръждясват..

 

Аз: ... :o:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....п.п. Не подценявайте д13ките. На път съм догодина или като му дое времето дали наистина основните лагери на д13 и д15 са еднакви :cool:

WTF? Някой разбра ли нещо :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се трасформира NSX във Ферари :Dhttp://fishki.net/comment.php?id=20293

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги чувам шум.....

Тихо, идва чичо Пепе Лопез :lol:
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...