Jump to content
Accord Coupe

Honda Accord Coupe

Recommended Posts

имам и запитване към колегите. Обикновена газова ли да слагам или газов инжекцион .Благодаря ви предварително !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карай си хубавата колица на бензин, не я мъчи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита и само да те радва :) И аз съм за бензина, не я тормози хубавицата! Иначе много ми харесват тези акордчета, веднъж даже толкова се загледах в един, че за малко да не успея да взема завоя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна е колега. Ако все пак решиш да слагаш газ, нека да е инжекцион.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!Супер кола!Меркал съм я из града един-два пъти.За газовата,питаи "Майната",на некоя месечна.Тои има на неговото купе и е с обикновена.Да си я караш дълго и с голем кеф,гъзариика си е! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е колега.Добре дошъл в клуба на Акорд Купетата :angry:п.п. Съвет за газовата не мога да ти дам защото и аз съм подръжник на тезата "карай си я на бензин"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита майно, това е правилният автомобил, а относно газовата - аз съм с обикновено Ловато, не е зле, но от 1г само на бензин карам и съм откачил плочката........все-още е на приемлива цена бенза. Ако удари към 3 кинта обаче хич няма да се чудя и минавам пак на газ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай газов инжекцион и няма да я мъчиш както колегите казват. Аз карам Акорд,но не е купе и си е екстра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в отбора :)По едно време си мислех, че тук е civic фен-клуб :P :PКолега, карам същата кола. Миналата седмица ходих до Австрия и с каране 110-130 и включен климатик ми чукна точно 7.0л/100! Хууууубаво си направи сметката и си помисли преди да оакаш този шедьовър! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ти е 4естита колата и много безаварийни киометри. Недей слага газ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре стига сте надъхвали човека да не слага газ!!Вярно ХОНДА е но си е стара и ако не сложи газ значи да плаща двойно на колонката!!Не е газария да плащаш двойно!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честито! И аз по едно време се бях наточил на такава Хонда,даже бях говорил със Стамен (BOSS HOG)да ми докара една от Германия,но нещата се развиха по друг сценарий и мечтата ми не се осъществи.Колега,дай малко подробности за колата и ако не предсатвлява проблем снимки отвътре.Не бих си сложил газова уредба,категорично.Успех с колата и само безаварийни. !!!

Редактирано от mercury

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!!!Добре дошъл в отбора :) Вече се заформя хубава колона от купета в майново!!! За газовата си е твой избор-градското не се усеща,ма на дълго стиска за гушата,за бензин имам в предвид!А,легенди за разход под 9-10 не слушай,нема такъв филм ;) Аз специално още мъча на бенц :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е колеги благодаря ви много за саветите това е има си "+" има си и "-" гаста. Но като сметна 1400 лв газов инжекцион това са 700 л бензин :D има доста да обикалям. Такаче за сега се ваздаржам и си карам на бензин. А относно подробностите за колата значи 99 година е 2.0 кубика vtec 147 коня с кожен салон подгряване на седалки и огледала ел седалка (само шофиорската) ел стъкла ел огледала ел лук air bag 2 (поне аз толкова виждам) хидравлика АBS круиз контрол босе аудио ляти джанти 15 и в общи линии толкова за 12000 лв колата е внос от италия 2-ри собственик сам и съдеики по италианския талон на 117000 хил.км е със сервизна книжка от хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега само за инфо - при същата кола като твоята 2001 последните засечени 2500км обиколка из страната(разбирай без магистрали, само завой и лощи пътища) с добро каране и 4 човека с багаж - 8,5л/100км.Последно градско беше 11л/100км.Не е адски малко, но не е и ужасяващо много. Ако няма да я ползваш като такси и не правиш по 30-40 000 на месец си карай на добрия стар гаден бенз :D.И отново много безавариини километри и дано те радва толкова много колкото и мен :DУспех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Само за информация 30000-40000 означава 1000 1300 километра на ден. А ако ще я кара повече от две години и ще минава по миним 25000 километра на година за една четвърт от този период е изплатил газовата и са му останали едни 40000 км които да кара йофтинко. При по-голям пробег е още по голяма последната цифра и по малък периода за изплащане на газовата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за справка..Моя газов инжекцион стурва 930 лв. Не знам дали смятам правилно но за 10 000 км съм го избил, при разход 10л на 100 км.Акордите си горят,така че ти си прецени.Грацко в София 11-13 газ, извън грацко 9л при скорост 130-160

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам намерение да споря на тема за и против газова ....отново.При 15 000 годишно при мен съм преценил че няма да си сложа газово и съм против.Колегата да си преценява и да и се радва със или без газово.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както съм казвал много пъти, само за това купе на Акорд си сменям мойто купенце, просто са си уникални колици. Да си я караш със здраве, безаварийно и мноооого да и се радваш с или без газ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

При 15 000 годишно

Това е ключа от палатката колега, а не каквото и да било друго. Аз също нямам намерение да споря за това, само съм дал проста сметка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де само газов инж. ли става,не може ли и обикновено газово.някой беше казал,че за коли над 130 к.с. не давали гаранция на обикновеното газово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и безаварийна. Красавицата е голяма, И аз смятах да си взема купе обаче си взех седан но просто така се случи. Ще има здрава колона от купета и ако нямате против може да е водя с моя седан. Да и се радваш със здраве. А за разхода като си е покараш сам ще си прециниш дали на газ или на бензин, но нечакай да е икономична гори си нормално. Но за сметка на това е доста качествена кола и за ремонти кинти не се дават по този автомобил железниса с качеството си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...