Jump to content
batkosio

Поръчка на оригинална Хонда маркер-боя

Recommended Posts

Колеги, правя поръчка за оригинална Хонда маркер-боя, предназначена за премахване на драскотини, следи от камъчета и т.н. Представлява шишенце подобно на лак за нокти, с четка за нанасяне. Поръчах пробно за моята кола- пристигна за седмица, сега ще поръчвам за някои приятели, та който желае-може да се включи. Цената е 6.94 английски лири, транспорта за първата единица 1.75, за всяка следваща- 1 лира. Това прави по около 17.50 лева, надценката ще е символична, и то най-вече заради курса на лирата, които се мени- цената с транспорт ще бъде 18 лева. За поръчката е необходимо да заявите количество и цвят, който може да погледнете на стикера на шофьорската врата. Ориентировъчно това са цветовете, но има всички на Хонда:

 

Alabaster Silver – NH700M

Arctic Blue - B507P

Champagne Silver – YR559M

Eternal Blue – B96P

Cool Jade Silver - G517M

Ice Blue – B506M

Cosmic Gray Pearl - NH674P

Indigo Blue - B502P

Galaxy Gray – NH701M

Magnetic Blue – B512M

Graphite Pearl - NH658P

Orleans Blue - B77P

Satin Silver - NH623M

Sirius Blue - B528M

Silver Moss – NH691M

Vivid Blue - B520P

Sparkle Grey - NH684P

Aqua Green – G502M

Storm Silver - NH642M

Chiffon Green – G524M

Titan Silver - NH614M

Baikal Green – G86P

Whistler Silver - NH711M

Mint Opal Green - G506M

Night Hawk Black - B92P

Milano Red - R81

Crystal Black - NH731P

Ruby Red – R504P

Pyrates Black – NH605P

Sicilian Red – R500P

Helios Yellow – Y66P

Deep Bronze - YR571P

Cool Rose - R532M

Championship White - NH0M

 

Това е снимка на самите флакони:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

какъв грамаж е това, че имам интерес. и не виждам Granada Black Pearl - NH503P

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина колко е грамажа и колко е годността след отваряне? След отговора ще си поръчам сигурно Milano Red - R81.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Грамаж не мога да ви кажа, тъй като всеки цвят има различно относително тегло, но обема е 9 мл ;) Срок на годност няма, но след като се отвори, при условие, че не държи отворен флакона, едва ли ще се развали за година-две.както споменах, цветовете по-горе са ориентировъчни, могат да се поръчат всички, които Хонда са предлагали за автомобили.Нещо, което не съм споменал- плащането е предварително, може да стане чрез Pypal, по пощата или по банкова сметка, която ще посоча по-късно, тъй като не я знам наизуст. Време за поръчката има, мисля да я пусна след 2 седмици. Моля пускайте заявките си в темата, така ще бъде най-прегледно.

Редактирано от batkosio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включвам се с 1 брой - B84 P Supermarine Blue PearlАдрес на който да се пращат парите?Моят адрес е гр. Русе ул. Алеи Възраждане 32, Фитнес клуб Сила, Милен Георгиев, тел 0887910757

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включвам се с 1 брой - Night Hawk Black - B92P Адрес на който да се пращат парите?Моят адрес е София Люлин бл 105 вхГ ет 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По банков път:Първа Инвестиционна БанкаBIC: FINVBGSFIBAN: BG16FINV91501000035791Костадин ПетровПо пощата:гр. Варна, ул. "Александър Дякович" 45, етаж 3, офис 19Костадин Петров, тел. 0898 356 229

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата от 75p за всяка бройка след първата не обезмисля ли банковият превод, куриера до колегите от другите градове и разкарването вместо всеки да си ги поръча сам и да пристигнат директно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^Извинявам се че се намесвам, но...Не мисля, че всеки може или иска да си ги поръча сам от e-bay. Аз лично бих си ги поръчал сам, но съм сигурен че има колеги, които предпочитат да дадат 5 лв за куриер, но да не се занимават тепърва да си правят paypal акаунт, e-bay акаунт и др.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено всеки може да си поръча сам. Целта ми не е печалба, както мисля не би трябвало да бъде на темите в този раздел. Но не всеки има акаунт и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз току що си поръчах 2 броя от ebay. пича нямаше наличен моя цвят но обеща до сряда да ми намери. Ако има колега закъсал от София и не може да се справи сам, нека ми пише. 2та ми излезоха 10 лири с доставката. http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...s%3DI%26otn%3D2 това взех аз. пак са 9мл., пича казва че е оторизиран дилър...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен 1 флакон NH614MHE (Titan Silver). Благодаря, Косьо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегите, които пращат пари с пощенски запис трябват трите имена и кода, ето пълните данни:9000 Варна, ул. "Александър Дякович" 45, етаж 3, офис 19Костадин Йорданов Петров, тел. 0898 356 229

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също искам да поръчам, но на гредата на шофьорската врата, не открих стикер с номера на боята. Търсих навсякъде по колата, но не открих такъв стикер. Автомобила е Акорд 1999 г. - английска зглобка. На цвят е светло сив металик, и предполагам че боята е като на колегата "Пешо" - NH614MHE (Titan Silver). Някой може ли да каже, как да разбера какъв ми е номера на боята !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен 1 флакон Sicilian Red – R500P-днес говорихме по телефона..Моя адрес е гр.Рудозем,ул.Л.Каравелов 26 Венелин Сюрджиевтел.0899153189

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се намери NH550M (това си е класически сив металик), защото не го срещнах в списъка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Списъкът е примерен, иам всички цветове.Номерът6 на цвета може да се намери на самия панел от шофьорската страна, под пантата за вратата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, тогава поръчвам 1 брой, от този цвят: NH550M Silver

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

мойте пристигнаха днес :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да се включа с един флакон R-81-5. Това е един от вариантите на Milano Red. Кажи като ще ги поръчваш за да пусна парите. Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчката ще направя на 10 юни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, за мен - Titan Silver - NH614M.Както ти казах днес, не можах да намеря на табелката точния номер, но го видях от оригиналната фактура за продажбата на колата като нова!А и в твоя първи пост има абсолютно същия номер като възможност - значи трябва да е верен този номер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обобщавам поръчката:1. Perko 28 - Night Hawck Black - B92P, прати 25 лв.2. Пешо - Titan silver NH 614 MHE, прати 18 лв.3. venkozs - Sicilian Red R 500 P, прати 18 лв.4. anikolov - Silver NH 550 M, прати 18 лв.5. BLEIN MOMO - Supermarine Blue Pearl B 84 P, прати 20 лв.6. DIGIGI - Titan Silver NH 614 M, даде ми 18 лв.7. sa666u - Milano Red R 81-5, прати 18 лв.Чакам още един колега с цвета и довечера пускам поръчката. Ако някой от поръчалите види неточност, да пише.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчката е пусната в посочения по-горе вид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчката пристигна, всичко е налице. Ще помоля колегите, които имат поръчки, да пишат как искат да ги получат, и съответно две имена, адрес и телефон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, batkosio,Получих си боята и съм предоволен!Бъди жив и здрав!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, batkosio,Получих си боята и съм предоволен!Бъди жив и здрав!

И аз я получих.Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че съм помогнал :rolleyes: Ако някой друг има желание, мога да му поръчам, доставката е за седмица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще е удобно ли някой от ползвалите "маркера" да сподели снимки преди/след. Имам едни доста големички драскотини и се чудя дали да не закърпя положението с един такъв маркер докато намеря "време" (пари) да я пребоядисам цялата.batkosio, издай кой е търговеца от който пазаруваш, че ми е по-лесно да си го поръчам направо от него за да ми го донесат направо на ръка. :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да издавам :) , ето линк:ЛИНК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш голямо желание-да, иначе трябва да се съберете няколко души.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,и аз да питам поръчваш ли още маркер боя? Доста спешно ми трябва.Поздрави,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

batkosio ще помогнеш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни ще разбера дали мога да поръчам отново.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъдем много благодарни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е 25 лева с доставка до България. Ако някой желае, да ми прати кода на боята на лично, а аз ще му пратя банковата сметка за превеждане на парите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не си ги поръчате от Бултрако? Там са по 15 лева....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...