Jump to content
sakyt4o

колеги на път съм да сменям колата

Recommended Posts

колеги на път сам да сменям колата и съ мсе спрял пак на хонда акордно като видях пасата и много ми харесаискам да питам някой който е карал и дветеаз сега карам 2000 г акорд и съм сипер доволен и искам да продалжа към другото купенякой карал ли е купето от 2003 нагоре чакам мненията ви благодаря на всички съфорумци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на пасата окачването е много по-опростено + това возията е като във лодка, интериора също не ми допада, двигателят е добър по отношение на сигурност и разход на гориво, но няма експлузивноста на в-тек или хондов дизел. Незнам каква е разликата в цената между моделите които си харесал, но със сигурност като автомобил хондата ще ти даде много повече. Това от мен :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но като видях пасата и много ми хареса

И кво му хареса на тоя раздут голф?Вземи си акордеона и ще си отново доволен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако четеш немски авто списания то пасата е "по-добър". :angry:Пасата предполагам ще е по-широк вътре. На мен лично обаче Акорда много повече ми харесва. Първо си е японец - хонда; после има адски агресивна визия.П.С. Ако все пак се спреш на Пасата, поне вземи ЦЦ, по ексклузивен е от другия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам и аз какво да направяна пасата ми харесжа визията,докато пък хондата си е хонда.аз от мойта съпер доволен и се чуда какво да направячакам още мнения на хора които имат хондата или пасата да споделятако някой е от пловдив ако може да отида да вратна едно крагче да видя как е с хондата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....на пасата ми харесжа визията....,

Колега,шегуваш ли се нещо или си сериозен???Каква визия има пък тоя Пасатор? :angry: Я грабвай Хондака и стига да те налягат такива мисли. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Пасата няма как да е е по широк от акорда по простата прична че заради 4motion на пасатите двигателите са надъжни като при Ауди-тата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пасата няма как да е е по широк от акорда по простата прична че заради 4motion на пасатите двигателите са надъжни като при Ауди-тата.

не разбирам причината и следствието ?!

http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/37830.html

Расположение двигателя Спереди, поперечно

За тези модели ли става дума?

Публикувано изображение

Публикувано изображение

или Акорд 7ма

Публикувано изображение

 

7ма акорда е 6см по-тесен, а 8ма е 2см по-широк от пасата

Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капоне, не всеки пасат е 4моушън. :) На мен ми се наложи да покарам такъв (2.0 ТДИ )и трябва да призная, че са направили много добра кола. Акорда е чувствително по-тесен и неуютен и окачването му си е типично хондово. За мой късмет - аз точно това харесвам. :PМотора на пасатора е адски еластичен и приятен за каране. В Пасата не ми хареса контрола и усещането на пътя. Но като цяло не си кривете душите. Този път са направили добра кола. Разбира се, мнението ми е малко субективно, защото съм го карал около 4000 км, а за да добиеш пълна представа за една кола си трябват поне 20 000.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Да но за да са с унифицирани части (доколкото е възможно) практиката във VAG е такава. А така монтиран двигателя "яде" вътрешно пространство. Поради тази причина и Ауди А4 и Пасат имат по тявно вътрешно пространство дори от Сивик седан. Двама души по над 190 см в Акорд и Сивик сядат един за друг, докато в Ауди-то и Пасат-а не могат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....... Акорда много повече ми харесва. Първо си е японец - хонда; после има адски агресивна визия....

Че е Хонда - така е, ама точно тази си е английска сглобка !!!.Иначе като визия е много по-хубава от Пасата /мое мнение/.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне. Човека е на писал че в момента кара Акорд 2000г., което е английска сглобка наистина. Тези които споменава като вариант, след 2003 се правят в Япония.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да но за да са с унифицирани части (доколкото е възможно) практиката във VAG е такава. А така монтиран двигателя "яде" вътрешно пространство. Поради тази причина и Ауди А4 и Пасат имат по тявно вътрешно пространство дори от Сивик седан. Двама души по над 190 см в Акорд и Сивик сядат един за друг, докато в Ауди-то и Пасат-а не могат.

Колега, хубаво е да четем какво пишат другите.Първо никъде не е писано че човекът ще купува 4моушънВторо за 4-м не знам, но на обикновените В6 двигателя сякаш е напречно. Надлъжното монтиране ВАГ групата си го пази за Ауди. И вътрешното пространство е по-голямо от на 7ма акорд

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз карам акорд 2000г, та не знам кой е по-широк и по-тесен ама бих си взел тази, която ускорява по-бързо (т.е при еднакви литражи по пъргавия двигател не знам кой е, колегите да кажат). Мазда 6 също не е лоша алтернатива си мисля...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам какво да направяще хвана да поизчакам и ще се уринтирам след като покарам и двете.някой колега от пловдив дето да има една от двете ако има да пиши

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам какво да направяще хвана да поизчакам и ще се уринтирам след като покарам и двете.някой колега от пловдив дето да има една от двете ако има да пиши

колега, докато изчакваш, седни да понаучиш малко правопис, че ме заболя главата от твоите писания..... пасата е хубава кола, акорд купе е тотално различно и като клас и като стил.... трябва да решиш какво искаш и толкова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

 

Четем, ама дизелите им се монтират по един и същи начин, за тях съм 100% сигурен. И е надлъжно. Ма това не е от значение за шофьора, а за този зад него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги на път сам да сменям колата и съ мсе спрял пак на хонда акордно като видях пасата и много ми харесаискам да питам някой който е карал и дветеаз сега карам 2000 г акорд и съм сипер доволен и искам да продалжа към другото купенякой карал ли е купето от 2003 нагоре чакам мненията ви благодаря на всички съфорумци

приятел незнам за какво трябва да я сменяваш???? колицата си е номер 1 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате акорда е класи отгоре....отвсякаде :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За немски коли ли говорим :blink: акорда братле :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам приятел с този пасат конкретно.Избира го 1 година и сега реве от него.В сервиза като го видят бягат от негоСега съжалява за избора,ама.....Незнам колко сте карали пасат,ама неговия скърца от вътре яко.ВЗИМАЙ ЯПОНСКОТО.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна - странно, но вътрешното пространство на Хонда Акорд 7 е с 30 см по-малко (късо) от сивик седан!? В сивика отзад сяда и двуметров мъж, а в акорд седан задните места са основно за деца предвидени, особено ако аз седя на шофьорското място.Бих те посъветвал в тази криза добре да прецениш дали да не клъвнеш нов акорд на изплащане в някоя промоция, защото цените на нови коли и тези по на 2-3г се доближиха доста. Въпреки че аз бих си купил отново акорд купе - коренно различен автомобил!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...