Jump to content
MartyHONDA

Колеги от Vw продават ракия в форума си!

Recommended Posts

Нямат стигане колегите. И срещу тях да тичаме пак нямат. :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мускатовата не я лочам... много е парфюмирана :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво това ме расмя искрено браво и ние трябва даси направим един под раздел какво предлага бара днес в форума :ebanjeee:;) ;) ;):P:D;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе хора сам ли ще трябва да си я пия.Няма ли желаещи за качествена ракийка

:ebanjeee::D;););)Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:censored: предлагам по 7лб оката,помага сре6ту свински грип

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гениално:censored: Няма по-подходящо място за търговия с алкохол от автофорум. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле май трябва да му се вика не червения форум а пиянския форум това в кръга на шегата естествено :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
;);):censored:;) ps. понеже стана въпрос по горе за форума на колегите от "фауве" ето още една интересна тема пак от там. Надявам се да ви е "интересна" ;):D :)ps2: доста идеи имат там ;):) Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това вече найстина може да те разсмее ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:):D :D мааани бегай направо :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) поне се оправят с подръчни материали,пак е станало нещо........супер е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеле, страшни изобретатели! :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) поне се оправят с подръчни материали,пак е станало нещо........супер е :D

ДА ! станало е ! Мацано д*пе с тиква ;) ;) ;):tooth: :tooth: Алкохолния живот на 1 форум - разказа страшен :lol: :lol: Всички лица в този филм са напълно реални и сцените са изпълнени от самите тях :) Моля не правете това у дома си или на колата си :) само ще оплескате БълБоча който карате :rolleyes: и ще стане БАМБУЧА както в горе посочените снимки :lol: :lol: :lol: ама и вии сте големи шпиони ;) ;) в Русия съм,в Русия съм.... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

вчера четох за ония състезател в БМВ форума ся тука от ФВ продават ракия.баси филма.:rolleyes:аз продавам 1 бутилка олио за салатата.Баси работата те сигурно нямат разваляне или постоянно са в бокса за да стигнат чак до ракия.

Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за лоста им трябва,че на сфетофарите яко пилят гуми на задна. :) 1 и задна на голфа са близки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя голфаджийския форум бил много интересен :) в тая тема пича си отрязал жабката за да сложи телевизор нео със стайна антена как си сложих монитор в жабката

Не ми харесва как е станало, естетически не естествено стои на това място, после защо ни бъзикат голфаджиите! Все се намира някой приятел да ме бъзика как така не съм си лепнал лепенки и не съм си затамнил прозорците, светещи пръскалки итн!

:D:):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, много интересно, явно фена има слабост към мониторите ;):) :) Следващия етап от тюнинга, по всяка вероятнист ще да е,/ като гледам насоката /, пълно изрязване на маторя, и туряне на негово място една петдесет инчова плазма, да се чудят и дивят хората, може ли да има по-голяма хубост? :P;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вие нямате ли си с какво да си играете, че се гъбаркате с колегите от VW?Сега какво, да почна да ровя из този форум за тъпи теми или за селски тунинги с ламбо врати? Да не говорим, че не останаха нашарени с йероглифи хонди по улиците... пък после голфаджиите затъмнявали джамовете, човек ще си помисли, че тук няма и една хонда със затъмнени стъкла :)

Редактирано от mastorpetko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,отдавна не се беше появявал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, той е сложил RSS feed да му следи като се изпише GOLF, гоуф, голф и сродните, да му праща мейл и sms и да идва да въздава правосъдие. :)Беше ясно, че от чиста ебавка за ракията във форума /на която наистина не й е мястото там, поне според моите разбирания/, ще се превърне в хранилка за голф-манияците. Всяко стадо си има черните овци, вярно, някои стада са много черни, ама пък вече е банално. :) Между другото цитата на колегата ZERO е от самия форум, написан от друг голф-притежател, такаче няма какво да го виниш него за поста. Вярно, че не трябваше да смесваме нещата, ама все пак.Ламбо вратите са нещо различно, не бих си сложил, но между изрязване на жабка и вкарване на хиляди левове за специален механизъм има разлика, не е ли така. :PАйде, със здраве! Да живее Civic-a! хаха! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ламбо вратите са нещо различно, не бих си сложил, но между изрязване на жабка и вкарване на хиляди левове за специален механизъм има разлика, не е ли така. :)

Така е, няма нищо лошо в скъпо направения и качествен тунинг, ама аз имах предвид нещо подобно:

Публикувано изображение

 

което си е чиста проба "направи си сам". Нито това ми харесва, нито монитор на място на жабката, нито някой да си продава пърцуцата в авто форум, но все пак това не е повод да се ебаваме с колеги, нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
как мога да си направя светеща топка за скоростния лост - тука всичко си е нормално :)Ремонт на ЗАЗка + снимки! :)Сложи си вместо плафон луничка за окачен таван ... - сигурно е гледал предаването "Наш дом"Емотиконки за кола? :Pпрьскалки от 4иста4ки под калниците и помпа с масло - това е просто задължително да се прочете :P;);) това ли е бъдещето и на нашия форум :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не издребнявай сега :) :) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...