Jump to content
PARADOX_sf

Забавно!

Recommended Posts

Блаааа , вече ме заболя главата :) Евала правя на търпимостта на модератори и администратори , че си правят труда да четат на всеки мнението , пък и да му отговарят ;) За мен това момчета / към протестиращите :D / си е чиста победа за вас , защото въпреки правилата , от модераторския екип си правят труда изобщо да пазят тази тема и всичко останало ;) Евала наистина ! Айде сега всички да си лягаме и да сънуваме хубави Хонда , бира , пържоли и мирис на гуми и бензин !!! Лека нощ :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Така е, нали сме гадни комунисти, диктатори и подтисници на свободното слово!И сме мъже които може и си понасяме критиката! Стига да е обоснована и градивна, на просто критика защото днес ни било крив ден.Лека нощ от мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще разгледам утре кой си е получил наказанита /ако има такива де /

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще разгледам утре кой си е получил наказанита /ако има такива де /

Колега ако не се лъжа можеш да виждаш само и единствено твоя си уорн, а на другите остава невидим за теб :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами може пък и да се изнамери начин все пак :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:D ИнжИнер? :) Като зная какъв съм инжИнер, затова ме е страх да ида на лекар :censored:;) ;) ;) Бирата и салатата са си бира и салата. Уважението към другите се изразява освен чрез добри маниери (извинявам се, ако понякога съм малко надут, саркастичен или рязък), и чрез прегледно написан текст. По тази причина маймуницата не трябва да се толерира. Заедно с нея трябва да върви и грамотното писане, защото две пропуснати запетайки могат тотално да променят смисъла на изречението. И се започва едно писане и питане. В крайна сметка тук повечето са поне току що завършили училище. Редно е да имат някакъв минимум от знания по български език. Разберете, че това поражда смях у хората. И в това отношение Ал Капоне си върши добре работата.P.S. Ако ще пишеш дълги мнения, няма да е лошо тук-там да слагаш по един празен ред. Чете се по-лесно и по-приятно. ;) Редактирано от Oto Kluge

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам и не вярвам на ушите си, както каза един любим професор. Каква олигархия, каква демокрация, какви "директори" са ви патили бре?!?!?Това да не ви е общинска фирма? Този форум да не се издържа от вашите данъци? Някой от вас оплакващите се членски внос ли е платил? Или има дялово участие? Какво - избори ли искате?На всички ни е даден достъп до нещо, чиято издръжка струва пари и адски много отделено време от шепа ентусиасти. Ако чоплите семки в музея и ви изгонят, пак ли ще бучите? Горе долу е същото.Имайте малко уважение към труда на тези хора и към всички останали потребители. Покажете и малко самоуважение. И като казвам самоуважение нямам предвид да демонстрирате засегнатата си гордост и его.Ще ви кажа нещата от моя гледна точка. Преди 3 години, когато се регистрирах тук, форума имаше много по-малко потребители, но беше пълен с полезни и интересни неща. Когато някой имаше проблем получаваше адекватен отговор, защото му отговаряха сериозни хора. Омбре пишеше почти всеки ден и помагаше в почти всяка тема в технически раздел. Сега всяко запитване за проблем и помощ се пълни за минути с 20 безсмислени поста от сорта на "аз не знам и не разбирам, ама може да е от оная джаджа дето не я знам как се казва и къде по колата се намира, щото така съм чувал".Сега, ако търся нещо по-специфично се налага да преровя 50 страници с резултати и накрая намирам отговора в теми от преди 2-3 години. Преди като кажех, че имам проблем получавах 2-3 съвета. Сега ако питам нещо получавам 1-2 смислени отговора, 20 безсмислени + 5 лични съобщения, че някой може да ми ПРОДАДЕ решение на всички проблеми. Дори и в оф-топик преди всяка тема беше интересна. Сега всеки пише неща несвързани стемата. Пример - тема "Арт снимки на Хонда" -> Мнение: Абе не е арт, ама това е моята. Сам си я снимах. Ми майната ти - има си теми за обикновени снимки, за представяне и т.н. В темата за клипове - има клипове, които се срещат по повече от 10 пъти. Щото някой го мързи да поразгледа, но бърза да се покаже. Има случаи на два еднакви клипа на една страница.Имало е случаи една под друга да стоят по две теми за разликите между Прелюд 4г и 5г. И на двамата ли трябва да бъде обяснено поотделно. И да - правописа е важен! Не говоря за случаите на издребняване, но тук има такива екземпляри, че е нормално на някой модератор в даден момент да му накипи и да реагира малко пресилено. Както се казва - навойна падат и невинни жертви. Аз си стоях година и половина с 30% уорн, но пък от тогава не съм имал предупреждения. Сигурно съм внимавал повече, знам ли.И още нещо - не знам колко от вас познават хората, които плюят лично. Специално Ал_Капоне го познавам и не мога дакажа, че сме първи приятели, но винаги се е държал мъжкарски и като пич. Никога не ме е пратил да вървя на майната си и винаги е помагал с каквото може.Айде стига толкова, че ме заболяха пръстите. Ползвайте форума като алкохола - разумно и с мярка. :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абееее шшшшшшшшшшшшшшшшш алооооооооооо , намерете си некви хобита беее ;) Парадоксе , нещо си спал на течение или пак те е препарирал некой с ВТИ-то ;) Само глупости из форума , който не му харесва тука да не влиза изобщо :censored: И тва от човек , дето е един от 1-вите тука :D Другите да не ги изреждам , че чак сте смешни. 90% от темите само хранилка и нерви. Като селска кръчма стана тука ;) Хората дето си комуникират приятелски и с цел да си помогат , сигорно са най-много 4-5 :) В който и раздел да се влезе , в която и да е тема ...... се вижда само тва - заяждане и излишни коментари а след това мрънкане , че некой модератор си е сваршил работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първите една-две страници сигурно щях да ви отговоря, че темата е абсолютно безсмислена, но почетох доста и разнообразни мнения, в които успяваш да претеглиш кой до колко му стига потенциала. Мога да кажа само, че съм очарован колко много интелегентни и разумни хора има в този форум, което ме прави щастлив. От друга страна ми е непонятно, как може даже на някой да му дойде на акъла да пусне тая тема (без да се засягате, лично мое мнение)... и какво ти стана като ти сложиха уорн, все едно имате примка на вратлетата и с всеки уорн тя се затяга и вече едвам поемате въздух. Я вземете се стегнете малко и вместо да хленчете, се позамислете малко. И аз имам 20% уорн, ама да сте ме чули да се оплаквам. Но какво се чудя, Българина е свикнал на самотек и като му се прилижи малко власт и веднага почват оплакванията. Мога да ви кажа, като човек много добре запознат с правилата за писане и пунктоация и като човек пишещ книга, че много малко от вас се справят с пунктоацията, с правописа е малко по-добре положението, но пак има хора, които са си доста зле. Признавам си, че и аз правя грешки, които често си намирам в постовете, но съм тук да разтоварвам и когато ми трябва информация да я намеря, за което моля модераторите да не са толкова строги към правописните грешки, защото всички ги правим. Проявявайте повече разбиране едни към други и ще видите, колко по-приятно място за всички ще стане форума. Айде със здраве на всички. :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първите една-две страници сигурно щях да ви отговоря, че темата е абсолютно безсмислена, но почетох доста и разнообразни мнения, в които успяваш да претеглиш кой до колко му стига потенциала. Мога да кажа само, че съм очарован колко много интелегентни и разумни хора има в този форум, което ме прави щастлив. От друга страна ми е непонятно, как може даже на някой да му дойде на акъла да пусне тая тема (без да се засягате, лично мое мнение)... и какво ти стана като ти сложиха уорн, все едно имате примка на вратлетата и с всеки уорн тя се затяга и вече едвам поемате въздух. Я вземете се стегнете малко и вместо да хленчете, се позамислете малко. И аз имам 20% уорн, ама да сте ме чули да се оплаквам. Но какво се чудя, Българина е свикнал на самотек и като му се прилижи малко власт и веднага почват оплакванията. Мога да ви кажа, като човек много добре запознат с правилата за писане и пунктоация и като човек пишещ книга, че много малко от вас се справят с пунктоацията, с правописа е малко по-добре положението, но пак има хора, които са си доста зле. Признавам си, че и аз правя грешки, които често си намирам в постовете, но съм тук да разтоварвам и когато ми трябва информация да я намеря, за което моля модераторите да не са толкова строги към правописните грешки, защото всички ги правим. Проявявайте повече разбиране едни към други и ще видите, колко по-приятно място за всички ще стане форума. Айде със здраве на всички. :lol:

евала колега,до този извод исках да се стигне и аз. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

малко смяна на модераторския екип няма да е излишна.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

И кой предлагаш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форума се превръща в един голям СПОР..напоследък темите определено нямат общо с ХОНДА което е жалко..сигорно има 10 в които само това се разисква,на който не му харесва просто да не влиза и това е!!!Строги или не,трябва да има правила който да се спазват в противен случаи ще стане едно голямо МАЗАЛО!!!Дайте да си говориме за нещо смислено..например ХОНДА,правилата вече са факт и не мисля че ще се променят... Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен всичко ще утихне след парламентарните избори ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А според мен това си е едно допълнително натоварване, което си създават с тея спорове и теми в и без това натовареното ежедневие. Я си дайте по-лабаво и оставете форума, като място за любимата марка, за инфо и за разпускане. Ако на някой му се дигат патардии и му се вика и кара, да отиде на пазара и да се надвиква колкото иска с продавачите на домати...Ай сектир, ние тука да си помагаме ли сме или да се дърлим.Айде със здраве ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако бях модератор и някой ми пишеше на латиница също щях да му дам уорн. Един от основните проблеми, с които се борят модераторите това е латиницата и ми се вижда малко странно на такъв човек да му се пише на латиница. Гледам в темата има мнения на кирилица, които с мъка се четат ;) и си мисля, че контрола все пак е твърде занижен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) ...абе още ли я разтягате тая тема преди време май пак имаше една такава голяма работа като сте получили някое наказание нали не е БАН кво ви притеснява ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз предлагам :D за въпросния АДМИН :D:):D К'во ще кажеш Paradox? :D

Редактирано от FROSTY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

на мен worn-a ми стои почти година не се оплаквам(и не съм се) ама да ви кажа честно не ми и пука ,този ФОРУМ западна. не е както преди. :D :D :):D :D :D

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги, то нищо не е както преди... Светът се променя постоянно и трябва да се нагаждаме спрямо промените.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги, то нищо не е както преди... Светът се променя постоянно и трябва да се нагаждаме спрямо промените.

Не е задължително колега, особено ако нещата вървят към сговнясване...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо тази тема стана прекалено голяма и едва ли има нещо което не е написано. На мен лично ми се струва че това недоволство е повлияно от новите правила във форума. Аз съм сравнително нов тук. Нямама страшното наказания WORN и не знам как точно би ме се отразило то. В конкретния случай мисля че колегата е прав PARADOX_sf – Al_Capone можеше да направи компромис и само да го предупреди все пак това е форум и от него не зависи живота на никой. Но горе долу е същото като да лепнеш шамар на полицай в извън работното му време – трябва да очакваш че последици ще има и закона няма да е на твоя страна. Лично аз смиятам че Al_Capone е малко краен и прекалено стриктен особено с новите хора във форума – това са ми впечатленията от няколко теми който е затворил не че не са биле за затваряне но може малко повечко обяснения на колегите все пак са нови и не знаят бързат да пишат без да четат. За хората който се знимават с безмислени анкети: на дали аз ще съм съм вложил толкова труд във форума някой ще дойде да ми каже, „ти за нищо не ставаш” и аз ще си напаве сепуко. Не си мислете че поддръжката на форума е само раздаване на WORN, затваряне на теми и триене на ненужните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега LUZIFER да те успокоя няма никой наказан с WORN !!! И аз имам 10% процента предупреждение за нарушаване на точка 8, но на мен ми стои като напомняне, инъче сигурно още няколко пъти щях да я наруша. Единственото в случая ми направи лошо впечателние, че на мен ми беше изтрит постта, а по-късно видях колега със същото провинение да бъде предупреден с червени букви без да му се трие мнението, но това си го обяснявам на различното тълкуване от различните админи и модератори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М да прав си. Няма да е зле да се координират малко админите, но това на всякъде го има - все пак не са машини да отсъждат всичко по един и същи начин. Но както казах никой не е умрял нито от латиница нито от уорн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно новите във форума (и аз съм такъв): при регистриране, задължително се минава през правилата, ако се не лъжа. А това, че не ги четем, а започваме веднага да пускаме коментари и теми е типична черта за българската народопсихология. И аз като си купя нов електроуред, направо ръгам щепсела в контакта, без да чета указанията за експлоатация. Ама ако гръмне, ще си платя ремонта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А правиалта чел ли си?

Saved warn logs: stanchevvv

До pitbuls : Аз поне пиша четливо! Не твърдя че съм литературовед, напротив аз съм инжинер!

До predatov : Явно съм пропуснал да отбележа обикновенно на 6-тия месец ако нямаш други провинения междувременно

Това имам предви под четливо!

П.С. Пише се литературовед.

 

Смислените мнения се редактират. Защо си мислите че тук само колим, бесим, режем, транжираме и обезкостяваме? Но безмислени мнения на маймуница - извинте НИ че сме ги изтрили. Никой не е безгрешен! Аз много пъти съм си признавал грешките, направете го и вие!

не искам да се заяждам с никого ама и на мене ми стана интересна темата във връзка с правописа, грешки винаги ще се допускат от бързина както по-горе се вижда аз имам worn от доста време "за заяждане с колега от форума" и така си стои не се е махнал " а по-горе пише 6 месеца ако нямаш други провинения- аз нямам" а относно Al_Capone нямам нищо против не съм имал честа да го познавам и не мога да го съдя за нищо

п.п. няма смисъл да се караме нека бъдем задружен форум !!! :o

Редактирано от nastezatelq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! Всеки прави грешки, когато пише. Затова те се делят на технически (по невнимание) и правописни (от незнание).И ми е чудно как един човек може да твърди, че е инженер, щом упорито във всяко мнение пише, че е инжИнер. Имам такъв познат, който кандидатстваше на работа във фирмата на моята приятелка. Тя е HR и понякога ми дава разни биографии на кандидати за работа. Пръскал съм се по шевовете от смях, четейки словестните изпразвания на кандидатите. И то не за позиция "Хигиенист", а за нещо наистина престижно. Та, същия тоя шемет наред с всички правописни грешки се беше писал инжИнер. И като заключение - "Владея английски и български език до сАваршенство" :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ото, направих забележка за сгрешено е и после след пет поста бе забелязано че и аз съм сбъркал е. Случайност?

 

 

П.С. И миналата година на 24-ти май бях пуснал тема със правописна грешка :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AЛ , просто не се престаравай , никой няма да те уволни ако си по пасивен и широко скроен ... Нека да си помагаме и да се забавляваме тук . И в такъв форум не е място да се избиват комплекси , нали все пак нямаш представа кой е насреща...рр: Дано не съм допуснал правописна грешка :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ото, направих забележка за сгрешено е и после след пет поста бе забелязано че и аз съм сбъркал е. Случайност?

 

 

П.С. И миналата година на 24-ти май бях пуснал тема със правописна грешка :dry:

Пише се С правописна грешка, а не СЪС :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ако знаеш още колко такива закачки съм оставял за наблюдателни потрбители ще останеш силно изненадан.Досега само ти, Shefa, sebulba и Oto Kluge сте намерили по една. Това е за период от една година.П.С. Като ти и sebulba сте открили една и съща моя правописна грешка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахахахахахахахаха :rolleyes: Сорри, ама не се сдържах...Май наистина има нещо вярно в това, че мъжете са бройкаджии...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако знаеш още колко такива закачки съм оставял за наблюдателни потрбители ще останеш силно изненадан.Досега само ти, Shefa, sebulba и Oto Kluge сте намерили по една. Това е за период от една година.П.С. Като ти и sebulba сте открили една и съща моя правописна грешка.

Това се дължи само на един факт - много рядко влизам вече във форума, поради разни прични :):dry::):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Значи е време да се поправиш :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига сте издребнявали и аз имах някав си бан и голяма работа , нова регистрация и всичко е ок .. тва е някав си форум , животът ни не зависи от това... от интернет не можем да променим никой и да искаме.. аз лично влизам във форума просто защото е нещо съвсем различно от това с което се занимавам и ме разтоварва един вид. не се впрягайте . сега че някой е прекалено стриктен и отчита дейност жив и здрав да е.. всичко има своите плюсове и минуси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път разбирам,колко оборотни са интригантските теми :rolleyes: но все пак българина това си и обича - да гледа "хондабрадър" и да чопли семки :dry: Според мен с такива теми форума прилича повече на бойно поле отколкото на нещо друго и както е тръгнало скоро и полиция ще трябва да се намесва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо момчетата обичат да си кичат колите? Защо не ги устройват оригиналните фарове и джанти? Нито път оригиналното аудио? Явно това е някакъв стремеж към съвършенството по-скоро, отколкото нещо друго.Така е и с правописа. Не виждам нищо лошо в това, да посочваме грешките на другите, особено когато виждаме, че те пишат значително по-правилно от общата маса. Просто дребна корекция. Нищо повече.Няма нищо по-красиво от един прегледно и грамотно написан текст в един български форум!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момчета, стига издребняване за глупости. Да не ви споменавам, че ви липсват по 10-20 запетайки в постовете. :tease::P:lol::tease: Там да не почваме, слято, полуслято, пълен, непълен член. Гледайте да е прилежно и да няма груби грешки, пък другото са подробности. Важното е някой, като почне да чете на другия поста да разбира какво е писал, а не да се вживява като екстрасенс, понеже поста е пълна каша. Както казваше един приятел: - Искам само да не се притеснявате и да се забавлявате. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...