Jump to content
F20A4

Прецакаха ли се от Honda?

Recommended Posts

Днес като гледах как Браун GP мачкаха останалите и си мислех , че това щеше да е хонда все пак? Явно Рос Браун е бил съвсем сериозен миналата година, че ще имма фурор, но.... изглежда е заменил само двигателите- като се оттеглиха хонда, човека си е доставил от Мерцедес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен рекламата щеше да е убийствена ако бяха останали! Съвсем друго щеше да е на болидите да си е емблемата на HONDA!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с хонда двигатели нямаше да има такъв фурор :angry: бяха си много зле ,поне така мисля аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Хонда за това и се отказаха ! защото трябваше да разработват напълно нов двигател за този сезон ! и трябваше да го направят поне 40 коня по-мощен от стария. Колкото и добър аеродинамичен пакет да имаха и шаси , при положение , че двигателя ти куца си остава голям риска . Това ме радва мен страшно много при Браун , че до сега не е изпушил и един двигател или излезнал някакъв дефект от перифериата , а когато беше Хонда за съжаление всеки си спомня черната поредица на Сато когато гърмеше двигател след двигател :) Колкото и да ми е тежко да го призная , във Формула една Хонда не успяха да се докажат , но тъй като това е и психологиата на Хонда ( " Успеха е 99% неуспехи и един процент успех " или нещо такова беше ) , така , че наистина вярвам , че след години Хонда ще се завърне и няма да пропусне да направи фурор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз доколкото четах в сегашния болид нито шасито е на хонда нито двигателя.Така че невиждам как хонда щеше да направи фурор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

beast, всичко освен двигателя и трнасмисията е Хонда. Като казвам всичко имам предвид наистина всичко - базата, шасито, аеродинамиката, екипа и ПРАИТЕ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда и завода оставиха на Браун.Просто не му повярваха!Според личното ми мнение, Браун ще продаде отбора на Мерседес и то за много пари.Макларън може и да поканят Хонда като през '90!Иска ми се! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ако отбора стане собственост на Мерцедес то едвали Макларън биха поканили Хонда за доставяне на двигатели както през 90-те, когато са мачкали наред. А сега през сезон 2009 двигателите на Мерцедес се считат за най-добрите. Както всички знаем през 90-те до 2004г. Хонда като доставчик само на двигатели се представяха изключително добре в отборите не Макларън, Лотус, Бар и Джордан ( мисля, че са това ако не ме лъже паметта ) и когато през 2004 изкупиха акциите на Бар и Хонда като самостоятелен отбор потъна изцяло незнайно защо?Аз лично се надявам през следващия сезон Хонда да доставят двигатели на Браун така ще е най-добре пък и колите са направени за такъв двигател. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би ако си е Brawn Honda ще е по-добре отколкото Honda с Рос Браун в отбора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен разликата е в това че рос браун е на кормилото на отбора, ако беше и когато моторите бяха на хонда ще ше да има доста успехи, но определено хонда се прецакаха от това че оставиха цял отбор еи така. трабва да се завърнат !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен разликата е в това че рос браун е на кормилото на отбора, ако беше и когато моторите бяха на хонда ще ше да има доста успехи, но определено хонда се прецакаха от това че оставиха цял отбор еи така. трабва да се завърнат !

Колега, че Рос Браун пак си беше на кормилото на отбора когато моторите и всичко останало беше на Хонда просто не можаха да създадът добър автомобил с добра аеродинамика затова и нямаха успехи. Сега имат страхотна кола но финансовата криза ги събори и нямаха друг изход освен този да дадат всичко на Рос Браун, а той плаща само за двигателите Мерцедес иначе всичко останало идва от Хонда, което не е малко и благодарение на него резултатите са на лице ако всичко завърши така както е почнало може да видим много скоро нашата марка отново във Ф1. :ebanjeee::D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://topsport.ibox.bg/news/id_713762611След тази информация все повече се затвърждават подозренията ми, че Хонда имат с Рос Браун споразумение, за което не знаем и надеждите ми, че скоро може да се завърнат във Формула 1. Въпреки, че ако догодина Ферари, Рено, БМВ, Тойота, Ред Бул се откажат, F1 вече няма да е особено привлекателна...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен комбинацията - Рос Браун и надеждноста на двигателите Мерцедес е в основата на успехите на отбора, а ида не забравяме, че ХОНДА миналата година рано загърбиха амбициите си за успешно представяне и започнаха да разработват болида за следващия сезон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

победата във Монако доказа силата на двигателя Мерцедес - там еластичния двигател е най-важния, по-важен от двойни дифузори и добра аеродинамиканаистина шасито и аеродинамиката са разработвани под шапката на Хонда миналия сезон, но са разработвани по идеи на Рос БраунЗа това Ферари му наложиха една година пауза, за да не отнесе със себе си добрите идеи на червените кончета - но въпреки това колата му силно прилича на печалившите ферарита от преди маса - нисък и широк нос, специфично окачванеочевидно е и как ферари изгубиха посоката без рос браун, че защо не и жан тод и шумахерколкото и да ми е неприятно да го призная, отбора нямаше да спечели монако ако беше с хонда двигател :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

`сичко иде да покаже, че Рос Браун е изключителен, макар да си мисля, че не може и без късмет, компания като Хонда не се справи, а Рос Браун без спонсори, много пари, нагоди двигател към аеродинамика, съобрази се с нови условия..и ги тресна :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

директно по темата - и да, и не :rolleyes:това решение дойде продиктувано от оценката на риска ... няколко стотин милиона набутани в губещ отбор, са няколко стотин за антиреклама - това може да срути хонда в световен мащаб .. от друга страна ако по някакво стечение на обстоятелствата хонда беше спечелила сама - т.е. не бяха подарили отбора и печелеха както браун сега, това щеше д е умерена реклама, но надали щеше да има някакъв велик положителен резултат - щеше да се самоизплати и толкова ...в краткосрочен план вероятно се набутаха , но в дългосрочен не мисля .. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кисело им гроздетосигурно много ги е яд, че с техните пари кола печели наред - а те една измъчена победа взеха, когато отпаднаха 21 коли :) шегата настрана, наистина не виждам какво може да даде Ф1 на един производител на масови коли и мотори ... говорейки за мотори, как може с малки промени да пускат състезателни мотори по пътищата - а от Ф1 да не могат едно болтче да използват в серийна кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен парите прецакаха Хонда :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След оттеглянето на гиганта хонда отборът във F1 хонда загубва главния си спонсор и така нямат пари за започването на сезон 2009 и конструиране на новата кола и продават отбора на господин Brawn и се ражда отбора BrawnGP жалко само че използват двигателите на мерцедес а не на хонда. И наистина са си прецакани но остава да се надяваме отново да се завърнат в най-бързия автомобилен спорт :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...