Jump to content
Lakomnik

Писта Сливен

Recommended Posts

Ще има ли много хонди там :ebanjeee: И кой каквото знае да дава информация да се саберем както трябва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Шумен ще има доста голяма агитка, поне до толкова-колкото разбрах. Аз лично съм там!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от София тръгваме с една Хонда купе 5 ген .и един турбиниран Голф Неделя 6 сутрринта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от бургас сме 3-ри хонди :lol: засега :lol::):ebanjeee::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сливналии сме там разбира се, Варна ще имат сериозна агитка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да даде повече инфо за Сливен , кога кой какво защо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре са квалификациите, в другиден самото състезание.Който иска да си замерва колата утре е денят :) Ако е добро времето вечерта ще се запива директно на пистата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сливналии сме там разбира се, Варна ще имат сериозна агитка!

Пази места около тебе за 7-8 семкаджии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Бургас явно ставане 4 и аз сам в играта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да знае утре кога организаторите ще инсталират техниката на пистата и кога ще започнат тренировките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братлета ще се видим там още утре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще идвам с едни приятелчета с една за сега някой друг от стз да се саберем. И ще има ли отделено място да ги наредим там буквите H

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми дайте да си организираме нещо да сппрем 1 000 000 хонди :) и да стане мания:ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами които ще са парви там сливенчани най вероятно ако могат да напраят нещо по въпроса :ebanjeee: на мен място и полвина че не съм много по паркингите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре до 4 съм зает след това ако има нещо , колегата Крелион ако има някакав номер да остави да се чуем и да се разберем кога къде как :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И от Враца ще има доста сериозна агитка, плюс един-двама състезатели. :)Приготвяйте тентите и масите, че утре сме там! :)п.п. Дай боже да не ни завали, че в момента тука го лиска като из ведро... :)

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой успее да пази места за хондите ще е супер яко от стз поне 5-6 хонди ще има които аз знам.Представете си картинката мин 50 хонди на едно място.Ще им съберем очите.Само незнам как ще се организира.В колко часа почва в неделя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой успее да пази места за хондите ще е супер яко от стз поне 5-6 хонди ще има които аз знам.Представете си картинката мин 50 хонди на едно място.Ще им съберем очите.Само незнам как ще се организира.В колко часа почва в неделя?

До колкото съм запознат в неделя състезанието ще започне от 10:00 сутринта :) но нищо не пречи Хондите да са и от по-рано там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако някой успее да пази места за хондите ще е супер яко от стз поне 5-6 хонди ще има които аз знам.Представете си картинката мин 50 хонди на едно място.Ще им съберем очите.Само незнам как ще се организира.В колко часа почва в неделя?

Ако искате да се съберем от СТЗ да се саберем направо на куп да тръгнем ще се разберем един час примерно 8 и ластик Редактирано от Lakomnik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

И защо ластик? А не културно както всички останали!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи аз след малко пътувам за Сливен, утре към 9 цъфвам и аз на пистата да зяпам и наистина ще е хубаво да се организираме Хондите да сме на едно място, а не пръснати навсякъде, че да се чудя къде да ви издирвам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купона тука си тече, всичко дава времена като невидяло. :) Аз както винаги се изложих (е на мога да тръгвам и тва е да го е*а ;) ) 14:99. Дайте едни хубави гуми ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде сега, гумите ти виновни. Ти сам си го каза, че не можеш да тръгнеш :)

Редактирано от skylinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оглеждайте се за хондата от аватарат ми и ако някой има снимков материал от дните на състезанието моля да сподели :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да се саберем сичките хонди на едно място и аз кам 9 ще престигна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С хората от СТЗ ще се организираме ли нещо да бръмчим наведнаж ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги всички се събираме в 8 на Петрол, който е след мола, точно където е старта на писта стз.8.10-8.15 излитаме.3 хонди до тук, 1 хюндай, 1 корадо и др.Колкото повече по добре.Ще направим една колона от стз фенове и хонда отбора.Чакам ви:) Аз съм с златистата хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам да дойда на време ако не ще ви гоня :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре 7:00-7:10 ще пия едно кафе на Вектата (посока Труд) ако има някой към Сливен да се чакаме там и да тръгваме заедно . Аз съм с Лилаво купе от аватара ;) +359893/651 580 - Mитко .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги сливналийй утре колко къде са чакаме или напрао долу мисла кам 9 да съм на летището , зеленото купе и черния седан - новобранците от отбора ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегите които минават през Стара Загора в частност Пловдив ако стигнете до 8:10.Спрете на гл. път до метро изчакаите там стз отбора 8:15 ще минем оттам и да пътуваме заедно.Ще е яко да сме колона.Ако сте там ще ви свирна за да не ни пропуснете.Там има огр. 50 такаче ще ни видите като идваме.Или пък 0883515587 ако сте много навити да сме екип.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега, гумите ти виновни. Ти сам си го каза, че не можеш да тръгнеш ;)

Мацко, не мога да тръгна защото гумите не стават ;) Ама на тебе ти е простено айде.... купона си тече, утре снимков материал.Пък аз мога да се похваля с 14.7 вече. Стискайте палци на нашите утре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен ми било простено, аз нали те снимах и те гледах къде грешеше.Ама щом толкова си мислиш, че не разбирам продължавай да се заблуждаваш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правило номер едно на нинджите никога не подценявай противника !!! Много яко беше на връщане яко задръстване който неможа да се изниже доста е чакал но беше много хубаво кой квото има да качва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.motorsport.bg/drag/news/Page-2.html ето ги резултатите на наще момчета браво само където малко ми се искаше црхиксчето да е победител, но нека тада има тръпка за следващия кръг браво момчета евала просто цял ден тръпнех зада видя резултатите, и кат видях двете хонди на стълбичката просто нямама думи толкова съжалявам че нямаше с кого да отида много ви се кефя пичове много !!! :lol::D:lol::D:lol::worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да кажа само едно браво Марто Браво Жоре ,малко по малко почваме да отсрамвате хондите !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...