Jump to content
lomski

проблем бензинова помпа

Recommended Posts

Искам да попитам каде се намира бензиновата помпа на Хонда Акорд 95-96 година?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ти е нужно да знаеш? Дай малко повече инфо, преди да сме ти казали къде се намира помпата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

помпата не ти подкача ли какво прави....и моита е вътрешна в резорвара..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери всичко друго преди това.Много рядко е помпата.Ако трябва да се изразя в цифри....99,9% НЕ Е ОТ НЕЯ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Защо ти е нужно да знаеш? Дай малко повече инфо, преди да сме ти казали къде се намира помпата.

Ами стана така че колата остана без бензин заредих 20 литра и от тогава не пали а,помпата се чува че работи.Възможно ли е да има въздух някаде и ако да как да я обезвъздуша четох някъде че става от някаква клапа на бензиновия филтър но незнам къде точно се намира. Редактирано от lomski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а моята като не се чува че работи..значили че е сдала багажа,възможно ли е да е от нещо друго?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Беше паднал акумолатора възможно ли е от това да има проблем с оправлението на помпата след като му сложих друг акумолатор,помпата включва когато си иска.Ти от какво мислиш че може да бъде?

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някакъв измислен имобилайзер да не се е задействал след закачането на акумулатора?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
;) няма имобилайзер Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко струва оригинална бензинова помпа Bosch 0580453075

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. И мен ме интересува къде се намира бензиновата помпа, по- конкретно на civic 95г. d16y3 англичанка.Моля без излишни въпроси, за какво ми е и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В резервоара!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги незнам за акорда но на сивик англичанка помпата се сменя като се свали резервоара.Трябва канал или подемник,резервоара се подпира с крик,откача се от скобите и маркучите и се смъква надолу колкото да има достъп до помпата.Голяма врътня сие особенно ако имаш повечко бензин в резервоара.Дано на акорда да нее така,но ако е английски има голяма вероятност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недеи да бараш помпата както ти каза Омбре и аз съм почти сигурен че не е от нея.Казваш че се чува да работи,ако е така отпада главното реле.Провери си като начало бензиновия филтър дали стига бензин до него и дали минава през него,много вероятно от седенето на сухо да е затлачил,намира се точно зад жабката само че при двигателя.Лично при мен за 2 дена без бензин и колата ваобще не запали по късно запали но глъхнеше а и не винаги палеше,като свалих филтъра беше тоталка от мръсотии-въобще не мойеше да се духне през него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А каква е причината при която ту тръгва ту спира както си върви колата,сякаш и свършва горивото а гориво има,филтъра е сменен?

Редактирано от MIYAMOTO
ЦИТАТИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...