Jump to content
xzibi7

Кои стопове са по-красиви?

Recommended Posts

тези ги сложи 1 мой приятел на седан ,стават и за купе и на живо са много яки, на тъмно да не говора :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе те тези са диодни и са по 300лв, ако ги е вземал от ибеи на колко му излязоха?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето влез тука, има повечето варианти за стопове за сивик. Избери седана,шот задницата всъщност е на купе. http://www.hmodder.com/app/hmodder.php

Редактирано от Brutalism

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добро сайтче !!! сега спретнах една тунингована сивичка !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега 300 лв не от ибей а от тук от българия , ама гъзарията струва пара :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи на колегата от Стара Загора така затъмнени са много красиви, а аз ще ти дам още 2 предложения.

 

Това са старите ми стопове.Светеха уникално, но бяха счупени , а и бяха никелирани и не ми ходеха на цвета на колата и се наложи да ги сменя:

Публикувано изображение

 

Това са новите, които ги няма в БГ и са от един колега от форума който ги е зимал от и-бея

 

Публикувано изображение

 

на живо седят още по-добре, понеже стопа на калника е леко в дълбочина и седи уникално, за жалост ги нямам снимани светещи.

 

А иначе от твоите предложения вторите са много по хубави, първите ми седят малко цигански.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай да видим и затъмените как седят на кармаза цвят :ebanjeee: м/у другото очаквам оферти за счупената лява част на стопа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз сам с 2-риа вид стопове и да ти кайа доста ми харесват това е моито мнение .незнам как се ка4ват снимки ина4е схтчх да ти ги покайа:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми допадат пече 2-рите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми харесват повече 2-рите стипове :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е следното: 1. За първите стопове трябва да имаш задължително добър оптичен тунинг инче ще стоят много кофти 2. За вторите не трябва оптичен тунинг,само с тях колата ще стои различно и задницата ще хваща око..Аз лично бих избрал вторите!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти предлагам следното, не знам дали ще стане обаче /не знам дали хеч и купе им съвпадат стоповете/Но ти предлагам... вземи вторите, сложи ги на колата. Аз имам първите, ако вторите не ти харесат, ще сложим моите... ако моите ти харесват повече ги взимаш, стискаме си ръцете и забравяш за ситуацията :hondarulez:Не се ебавам, но това би трябвало ясно да покаже, че ми харесват повече вторите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D баси темата за два стопа :D гепи квот ти е гот и рязкай смело първите са добре за стокова вторите за тунинг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ареве още ли ни си ги купил тия стопове 3 месеца ги избераш или целта на темата не е анкета а трупане на постове а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, слагай тези, които ти харесват на тебе. ако така питаш тези ли да са или онези, няма да си сложиш никога.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти покажа една снимка да видим дали ще ти помогна и аз да си решиш :lol:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега,да ти кажа честно които и да сложиш,ще има коментари-че се грозни,че е трябвало да сложиш други и т.н. За това те съветвам-вземи си нещо,което ти харесва на теб-а не на хората!Успех и ще чакам снимки на ТВОЯ избор!

Редактирано от АНДРО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен донякъде и зависи от цвета на колата-за вторите на червена кола по мое мнение не биха стояли добре(моята е такава), а на черна наистина и отиват доста добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вторите са супер..само да збера лев ще си слажа такива..набелязъл съм ги отдавна.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички са грозни карай си с стоковите :D :D ,първо събери пари пък тогава тръгвай пускай анкети и купувай :D колко месеца ги избераш тц тц тц това са всички същесвуващи тунинг стопове който са ти показали на снимки колегите ако чакаш нови....нема баче тва е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вторите ще седят дооооста дооста по-добре :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста варианти за стопове. Поне тук в САЩ. А иначе от тези вторите ми по допадат. По принцип за Хонда се намират доста неща тъй като са много популярни да не кажа #1 поне тук в Америка. И частите са на приемливи цени а и тунинга не е скъп . Може би защото много се харчат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вторите определено са по-добре, по-изчистени и по-класически. За мен кристалните стопове са си изгъзица и не отиват на всички коли... двуцветните са моят избор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още ли ги дъфкате тия стопове бре :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм се насочил към 2те надявам се скоро ще грейнат и на моята :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...