Jump to content
xzibi7

Кои стопове са по-красиви?

Recommended Posts

и така от както ми счупиха стопчето преди повече от половин година си мисля да ги сменя с кристални, но се чудя какви, защото аз като ги гледам те са едни "красиви" ... :) и все пак съм се спрял на този модел Публикувано изображение ,

 

 

а мой приятел твърди, че били цигански и по-добре било с такива

 

Публикувано изображение

 

 

... колата в сивик купе 94г и немога да намеря снимки съответно с 1те и с другите стопове как й стоят и как святят, та вие да предложите нещо и да изкажете мнение? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определено 1-вите ще стоя повече от грозно. С това синьото вътре (ако е синьо , аз съм далтонист) ще е направо отврат на червеното ти купе. 2-рите според мен са по добрия избор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз бих си сложил вторите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай вторите :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

русата или чернокоската? Това е личен избор и сам си прецени кое повече ще те кефи. има доста снимки в и-бей с едните и с другите. а и в форума има много купета с кристални

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо не се справям с намирането, ако може да ме насочите към снимки със 2та модела (както светнати така и не) на червена сивик купе :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първите са по яки светят много добре,аз съм с такива но хромирани,не чернието тези са просто невероятни и много жалко че ги няма в вариант за хеч а само за купе http://cgi.ebay.com/ebaymotors/92-93-94-95...bayphotohosting

Редактирано от NOS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първите са по яки , а пък и нощем могат да те сбъркат за skyline :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нема червена:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо не се справям с намирането, ако може да ме насочите към снимки със 2та модела (както светнати така и не) на червена сивик купе :rolleyes:

на колко километра да е ? сменен ремък и ролка? И най важното с какво масло да е ;) ;) ;) Тея 1-вите много китайски ми изглеждат.... Не че 2-рите са от друго направени ама изглеждат по "истински" Каквито си харесаш ! Няма аз да ти карам купето .... мммм като се замисля може да дадеш някое кръгче :P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

:rolleyes: ето ти и другите как са на колата

Редактирано от go6i11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ли снимка някъде как седят тези дето ги показа NOS :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо не ми допада хромирано ;) а и ми изглеждат няколко пъти по-скъпи от предишното ти предложение :D все пак дали може да се види това твое предишно предложение как седи на колата :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо не ми допада хромирано ;) а и ми изглеждат няколко пъти по-скъпи от предишното ти предложение :D все пак дали може да се види това твое предишно предложение как седи на колата :rolleyes:

дадох ти линк само да видиш какво представляват а за цената ги има и по евтини порови се из ибея а за снимки напиши наименованието на стоповете и on board honda civic cupe и най вероятни ще ти излезне нещо в гуглето като снимка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се чуди колега, слагай като моите(само да си намериш, че в БГ др. такива не съм виждал :rolleyes: ) пасват повече от перфектно на купето !!

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

стават и за седан - Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти си ги боядисвал иначе са били хром нали ;) но на мен ще ми ходи да са боядисани в червено, а незнам кой може да го направи и става дълга и широка :rolleyes:

Редактирано от xzibi7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как дълга и широка бе братче..? взимаш един спрей(черен,червен,зелен), пръскаш ги, сипваш си едно питие и си свиркаш с уста :rolleyes:

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от honda_stz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези последните са уникални да :rolleyes:иначе 2рите ми допадат повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой ли неможе да намери една снимчица как стоят тези на колата :rolleyes:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

които и да са все са цигански

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично 2-рите много ми допадат и ще слагам такива на моето купе.Ето едно как изглежда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата модела са цигански та цигански. Хора защо си разваляте хубавите коли и давате излишни пари за неща които нито са по качествени, нито светят по-добре, нито ще издържът повече от оригиналните, а да не говорим че и няма да паснат толкова добре колкото оригиналните, и не на последно място изглеждат като лайно на зелена ливада. Доверете се на производитела, така няма да пречите на другите водачи в движението, пък и няма да подражавате на пернишкия тунинг. Избора е ваш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1вите мога да се съглася, но за 2рите не.Всички нови коли след 2005г ли нз коя точно, са със заводски кристални стопчета като 2-рите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На своята кола бих сложил единствено 2-те.....и да не забравиш да постнеш някоя снимка като си избереш нещо и го монтираш :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стара Загора да защо ли ме учудва: dj freak ... добре ме разсмя .Всички модели след 2005. да но за наште не. Вторите са американското изпълнение типично, но не мога да се съглася че тези от е-бей са на висота. ПРОБВАНО!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък мога да кажа че диодните сонарки светят 150 пъти по яко от сток стопове. поне на 6та хетч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А оригиналните какво ще ги правиш :) ? Пиши ако искаш едно лично. Долните повече ми харесват, но още не съм видял стопове, с които бих заменил оригиналните :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен едно време това бяха опциите:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо но 2-те по ми харесват :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност втория вариант стои по-добре на сток автомобил, друг ще е въпроса, ако е с някакви извънземни "тюнинзи", та моя съвет е 2-рите :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледайки мненията ви сякаш се разубедих да дам 200лв да нищо особено :thumbs1: наааай-много да ги затъмя и нищо повече :) сега започвам да търся лява част на ляв стоп за сивик купе 94г.Ето как съм му лепнал малко тиксо тунинг да не се пълни с вода :D

 

Публикувано изображение

Редактирано от xzibi7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааааа ако те срещна някъде из града ще те обеся ти казвам .... :rolleyes: По скапано не успя ли да го направиш ?????????????? :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе така е модерно ся :blush: тя така си презимува направо са се срастнали :) ще ме познаеш по леко кристализирания ляв стоп :>

Редактирано от xzibi7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...