Jump to content
chavdu

Има ли сивик 5-та ген. 1,5 с АБС ?

Recommended Posts

Здравейте колеги.

Има ли някой с 5-та ген civic hatch D15B2 за европейския пазар с АБС ?

Мисля, че някой от американските 1,6 имат АБС ... но досега не съм виждал 1,5 или 1,3 с АБС.

Ясно, че не е серийно оборудване, но имало ли го изобщо, като опция за Европа?

Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен го има. Преди седмица видях една Д15Б2 5 генерация, с бушон за ABS...но вътре по таблото няма лампичка за ABS...дали точно тази имаше или е свален незнам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз съм виждал 1.6 хеч с АBS моята американка няма,но пък други имат явно може би тогава допълнително се е поръчвало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

Има ли някой с 5-та ген civic hatch D15B2 за европейския пазар с АБС ?

няма такова животно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Civic D15Z1 5g. с ABS и SRS

... имаш, виждал си или четеш в някакви каталози?Както и да е ... благодаря.Дори и да има ... явно е голяма рядкост и няма да ме огрее.Как да позная дали автомобила има АБС без да опитвам рязко спиране от голяма скорост?Със сигурност трябва да има и лампа на таблото? Редактирано от chavdu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лесно е освен е дали има инсталация на дясното бомбе, през акумулатора - ако там има няколко оранжеви букси с много кабели - значи има ABS, ако ги няма (както съм 1000% убеден на EG4/EG8 за Европа) - значи няма !!!

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лесно е освен е дали има инсталация на дясното бомбе, през акумулатора - ако там има няколко оранжеви букси с много кабели - значи има ABS, ако ги няма (както съм 1000% убеден на EG4/EG8 за Европа) - значи няма !!!

... и аз така смятах, но в една обява за ЕГ4 пишеше ИЗРИЧНО с големи букви, че имала АБС - затова реших да попитам... явно от Хонда са смятали ... че с такава бегачка смъртта трудно може да те застигне... за какво са ти системи за сигурност :)Благодаря за информациите, мисля, че всичко е ясно вече. Редактирано от chavdu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в обявите наричат D13B2-ките 1.4 и че са с "борд компютър" в графата на екстрите така, че - на мобиле.бг (и други сайтове за обяви на коли) не варвай толкова на това какво е написано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно от Хонда са смятали ... че с такава бегачка смъртта трудно може да те застигне... за какво са ти системи за сигурност :rolleyes:

...по скоро си умираш веднага без много да се мъчиш :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но в една обява за ЕГ4 пишеше ИЗРИЧНО с големи букви, че имала АБС - затова реших да попитам...

Не вярвай на обяви, та даже и на "автоджамбази", защото те гледат в очите и те лъжат. Преди време, карах един мошеник (продавач на коли 2-ра ръка), да търси ABS-а на един ровер 620, за да ми го покаже, защото не му повярвах, че го има - голям цирк падна :) Естествено че нямаше! То бяха телефонни разговори с разни майстори, да кажат кое е ABS-a, консултаций с негови колеги, а накрая ме открехна, че не можело да няма, защото колата била с 4 дискови спирачки :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...