Jump to content
Mitaka_stz

Откраднаха ми Cd-то!

Recommended Posts

Сега и прозорец да сменям. Ако на някой му предлагат CD JVC Chameleon втора употреба в Стара Загора, кажете ми моля ви се, аз да си го "откупя". :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите съболезнования, колега. Сигурно от бяс си буден по това време. Май ще почваме като едно време. Касетофона на шейна и го сваляш целия, а не само панела. За 2 седмици се случи на 3-ма мои познати. Разбирам как се чувстваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръжте си колите в гаражи или на платен паркинг.Така ще си спестите куп нерви и евентуални разправии със застрахователи и полиции.Иначе много съжалявам за загубата. Но все пак не е човек, когото да погребваш като мен днес.Късмет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко.Случвало ми се е....стъклото струваше повече от музиката.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно кризата подгони и тукашните келеши .. мама им мръсна ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mitaka_stz, неприятно колега...Димитър Коев, замислям това да направя. Колкото и да е комично на този етап е най разумното решение - да си на шейна. Така ще може да се спи спокойно, но за през деня...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как ще спиш спокойно... Нали ще ти разбият стъклото и евентуално след това ще "тапаците" ще видят,че няма CD...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но все пак не е човек, когото да погребваш като мен днес.

:lol: Ото - съболезнования... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Апашите се активизираха яко в кризата, гепят без да подбират.Най-новият хит е обири по току-що завършени нови строежи, точно като се нанасят хората.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти си нашия окръг ,търси на Димитровградския пазар или по заложни къщи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам и аз преживях същото миналата година,място не можах да си намеря!Вандалите са навсякъде,докога? :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам колега за станалото на мен също ми се е случвало само че аз се разминах само с цд и ключалката на шоферската врата ... а кво ми се случи неска напрао паднаххх няма такъв филм еися си отварям гаража за да си прибера колата и кво да видя чисто ново ауди а 3 ее викам браво на татко :dry::):D ама не харесвам аудита звъня му тои незнае нищо :D филм а то моля ти са да земат тия прости строители на гаражите да си оставят едно ключе от гаража ми след като го закупих преди 3 месеца от тях и да забравят че са го продали и жената на шефа на тая фирма да си вкара колатаа в моя гараж ;););) дори след като е видяла тунинг брони вътре гърнетата разни стопове чудесии и вдигнах им аз един хубав скандал и утре ще сменям патрон на гаражааа :unsure::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...