Jump to content
yajo

Има ли колеги от Монтана!

Recommended Posts

Здравейте колеги по принцип съм от Враца но по цял ден съм В Монтана понеже работя там ;) Та ако има в нашия форум хора от Монтана, нека пишат можем да си направим една северозападна среща или веднъж месечно да се събираме във Враца или Монтана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти аз съм от София,но събота и неделя съм в Монтана.Който иска може да се срещнем някой път!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми сега да не стане като в оня лаф за четата (понеже се обаждам трети :) ) но ако решите нещо , драснете. По принцип съм си тук - денонощно и рядкоотлъчно. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер идея , колкото повече толкова по-добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако искате към 17:00 ч. в неделя 19.04.09г. ще съм на OMV-то (срещу Кауфланд) и може да се видиме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги на 19-ти нее одачно ще го отложим за по натам, ако искате вие елате една вечер до Враца ние се събираме всеки вторник от 20 часа на лукоил. а със ваз може да се видим в монтана и през седмицата аз работя там и по цял ден пъркам с една кока кола, червена корса, може да се засечем и да пием кафе :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, я се издавайте. Днес една позната от Mitsubishi клуба каза, че във Враца мярнала 4-та генерация, червена, с лепенка на клуба, и надпис VTEC. :DДа се издава тоя, който е с т'ва VT да не ходим да го търсиме. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Монтана има много Хонди и то добре направени.Ще е хубаво ако си направим някоя среща. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше ме известно време, но вече съм на линия. Пече се и "северозападна" среща та ако ??? пишете та да се броим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше ме известно време, но вече съм на линия. Пече се и "северозападна" среща та ако ??? пишете та да се броим.

Знае ли се къде и кога ще е срещата,та да се готвиме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше ме известно време, но вече съм на линия. Пече се и "северозападна" среща та ако ??? пишете та да се броим.

Знае ли се къде и кога ще е срещата,та да се готвиме.
гр. Вършец, къща за гости Свети Георги, 16 17 18 октомври. За подробности и въпроси виж в темата за "северозападната среща" - направо на последната и страница или звънни на Плевелчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...колеги, какво се оказва? Няма нито един хондаджия в Монтана?Така ли?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...колеги, какво се оказва? Няма нито един хондаджия в Монтана?

Така ли?

Извинявай ceco_accord, май имам нужда от очила ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе има ли верно от тоя ЩАТ ХОНДАДЖИИ или си нема и ако има некой случайно да каже че ми писна да обикалям самичак и да гледам некфи патарляци каде въобще не ценат марката и така ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...колеги, какво се оказва? Няма нито един хондаджия в Монтана?Така ли?

оп... има има... къде без мен :blink:)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си тук, мяркам разни Хонди но...? Бени - адмирации за оранжевобялата петичка :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си тук, мяркам разни Хонди но...? Бени - адмирации за оранжевобялата петичка :lol:

Благодаря :) та... няма ли да има някоя сбирчица...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми измислете вие двамцата нещо и викнете който познавате с хондела и напраиме некаква тънка сбирчица и така :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая тема май е ТОТАЛ ЩЕТА, хайде поне някой вече доооста хонди се навъдиха в градчето, време е и ние някакви срещи да си направим! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си ходя от време на време към Монтана, и с кеф ще дойда на някоя среща. Например следващата седмица, четвъртък и петък най-вероятно ще съм там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано се събереме някой път :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да се съберем де :P .... Но като гледам как се пише в темата, май ще е трудно. Ама и 2 - три хонди да паркираме една до друга - и да счупиме приказка на 2-3 :angry: пак ще е начало.... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е кога кажете, кой кога е свободен и се разбереме нещо и да се тръгне от некаде пък по-натам ще преиждат и повече може би :D:wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано се събереме някой път :P

Честит Ти празник :) Снощи замалко да се "срещнем" , тъй като неволно Те изненадах тръгвайки от паркинга на Кауфланд без фарове. Сори ако съм те стреснал, но поне се огледах и Те изчаках - както си му е редът. А по темата - събота и неделя съм си тук и ако и който - може да се видим примерно 12 оо на ОМВ-то или ??? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нема проблеми кои кога е свободен да каже 12 часа става, само че аз ще см пеша ако се състои срещата, щото джедайте ми прибраха тефтера и чааак май месец см на линия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано се събереме някой път :dry:

Честит Ти празник :D Снощи замалко да се "срещнем" , тъй като неволно Те изненадах тръгвайки от паркинга на Кауфланд без фарове. Сори ако съм те стреснал, но поне се огледах и Те изчаках - както си му е редът. А по темата - събота и неделя съм си тук и ако и който - може да се видим примерно 12 оо на ОМВ-то или ??? !!!
Благодаря, с малко закъснение :) Не си ме стреснал, щом не съм запомнила :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано се събереме някой път :D

Честит Ти празник :) Снощи замалко да се "срещнем" , тъй като неволно Те изненадах тръгвайки от паркинга на Кауфланд без фарове. Сори ако съм те стреснал, но поне се огледах и Те изчаках - както си му е редът. А по темата - събота и неделя съм си тук и ако и който - може да се видим примерно 12 оо на ОМВ-то или ??? !!!
Благодаря, с малко закъснение :) Не си ме стреснал, щом не съм запомнила :D
Оок, някой път може да се случи да сполучи тая северозападнала среща. Знаеш ми колата, и твойта е забележима така че все някой ден ... Градът е малък :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре е неделя... има ли хонди ? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нема такива екстри в тоя ЩАТ, просто си няма сериозни хора да се саберем най-накрая и така, из тоя град има вече дооста хондички ама явно повечето въобще марката не означава нищо за тях :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заповядаите във Враца във вторник едни колеги от Монтана идват често:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори но през уикенда ходих да се видя с двама съфорумци от Козлодуй. Бях им обещал отдавна и тръгнахме събота по обед, та чак в неделя вечер видях "поканата". Нямам нищо против да се видим с когото и да било стига да участва поне още някой освен мен :shy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги... Дайте който иска да направиме едно записване за 16.04.2011г. Аз и още един приятел сме сигурни за тогава?ако се съберем поне 10 човека ще уговорим и час и място.. но стига да има желаещи..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако несе лъжа на 16.04.2011 нее ли протест против високите цени на горивата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, и там може се срещнем с хонделите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде са хондитееее :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то има, ама половината половината в монтана не знаят за какво ги карат, а др. на пръсти се броиме аз поне знам още 3-ма където сме съгласни да се саберем и ти колежке и те така да сформираме най-накрая една среща в великия ЩАТ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от Монтана заповядаите с наща скромна група на национална среща 2011 ако искате ще се съберем и ще пътуваме заедно натам:)специална покана към дамата в групата. Бени заповядай с нас ще е чест да си имаме хондаджиика от северозапада;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит да тръгнеме заедно само кажете от къде !!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от Враца щото ви е по път така или иначе;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от Монтана заповядаите с наща скромна група на национална среща 2011 ако искате ще се съберем и ще пътуваме заедно натам:)специална покана към дамата в групата. Бени заповядай с нас ще е чест да си имаме хондаджиика от северозапада;)

Аууу изчервих се :):):) Благодаря колега, но до последно незная кога и на къде ще съм, затова немога да кажа , че ще дойда. Ако съм си тук ще се постарая или поне до Враца на някоя сбирка да стигна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...