Jump to content
No Limit Performance

Някой да има БГ субтитри за Fast And Furious 4

Recommended Posts

в киното има... без майтап - филма е уникален и си заслужава 8те лева...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то е ясно , че ще го гледаме и там , но все още не е дошъл към нашия регион :rolleyes:Тия дни ще ходя към Варна и май там ще навестя Арената !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма е страшен ей сега се връщам от киното. Препоръчвам го за всички фенове на марката, има бая хондички. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма наистина ми хареса от гледна точка на това, че колите не са изместени от екшъна. Проблема е, че филмът е направен, така че да даде на феновете това, което желаят, а именно железен ( muscle ) Вин и import Пол, също така лафовете са точно това, от което имахме нужда.Но някак си е загубил насоката си към тунерския свят и неговата култура и така губи идентичността си, липсва ми уникалността на филма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде го има филма да го дръпна?Освен в киното !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В замунда.нет. Аз от там си го свалих с приятно качество. Но както споменах няма субтитри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен филма ми хареса повече от 3-тата част, но както всички продължения неможе да се сравни с първата. аз лично очаквах малко повече Japan(а не American) muscle, но пак добре беше. другото, което малко изнервя са фантасмагориите, ама то има ли нов филм без тях :D като цяло последната сцена с една голяма червена емблема най-много ме изкефи :P за тези, които не са го гледали - Enjoy !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора в никакъв случай не се задоволявайте с рилиизите в торент тракерите, а ходете на кино, филма ме накефи максимално и съм сигурен че всеки фен на първият филм ще се изкефи и на достойното му продължение :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма е страшен ей сега се връщам от киното. Препоръчвам го за всички фенове на марката, има бая хондички. :D

Вчера докато го гледах от задния ред са чу " Аве в тоз филм само хонди ли има е :P;) "Филма си заслужава 8те лева :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи субтитри сигорно ще има в края на седмицата , а за филмчето просто е уникат и най-доброто от предните 3 части .

Не издавай сюжета!

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрата от 4те части . Просто екшъна рядко спира , че да си поемеш дъх.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да. Хубаво си говорите тука, но никой не каза нищо по същество за субтитрите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре и аз съм на кино ;) дано остана доволен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да. Хубаво си говорите тука, но никой не каза нищо по същество за субтитрите

Нали знаеш какво се прави по нашите тракери с мненията "Има ли субтитри?" или "Къде са субтитрите?". Ясно е, че все още няма. Гледаш на http://subs.unacs.bg/ или http://subs.sab.bz/ и чекаш. Тук е последното място, където трябва да търсиш субтитри. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е само на мен ли не ми хареса тоя филм, и къде са многото хонди? Имаше 3-4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така сте вие с бегачките, все нещо не ви харесва. :D Темата не беше ли за субтитри?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така сте вие с бегачките, все нещо не ви харесва. :D Темата не беше ли за субтитри?

Хахаха добре го каза! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е само на мен ли не ми хареса тоя филм, и къде са многото хонди? Имаше 3-4

Двама сме,ебати бозата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е само на мен ли не ми хареса тоя филм, и къде са многото хонди? Имаше 3-4

Двама сме,ебати бозата
Ставаме трима,току що го изгледах,наистина е фантасмагорична боза!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четирима сме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама аз случайно видях едно хачироку,май възкресяват култовите бегачки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ми хареса сестрата на Дом с черния Н С Х :huh::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слабичко е филмчето но и безкрайно маниашко...където всъщност му е чара...NSX :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм спокоен - мислех си, че само на мен не ми харесва :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чесно казано...слабичък...но за едно гледане,бива,в сравнение с първата серия...охо..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен не ме грабна нещо.Най-яка май е 1-та част особенно в началото с 3-те купета :( :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия сапунки винаги на най-интересното свършват :( Очаквах много повече :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами колега очаквай 5та част ;) Е нема толкова тъпа част като излезе 2рата си мислих малей много тъпа и със всяка следваща става все по тъпа !;) ,незнам защо трябва да развалят хубавите филми с продължения и да се омазват ;) ПП: Един съвет към всеки който все още не го е гледал :НЕ ГО ГЛЕДАЙЕ ПЪЛНА ЗАГУБА НА ВРЕМЕ :rolleyes: Знам че няма никой да ме послуша но като го гледате си спомнете думите на мен и другите колеги ;) Съжалявам много ме разочарова фима сега ще си пусна пак 1вата че ад се понадъхам малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е пък вий и смисъл ли търсите в филма,то сюжета му не е такъв :rolleyes:Аааа и темата беше за субтитри,а не анкета на кой му харесва и на кой не,ама кой да чете

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то вече е пълно със субтитри дори и в замундата си ги има :rolleyes: защо да не обсъдим филма така и така се почна още от самото начало ;) ПП: Едва ли някой ще иска субтитри при наличието им навсякъде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз очаквах да е тъп и единственото интересно да са колите , както беше в 3тата. Но надмина всичките ми очаквания . За мен е жесток филмът.Не знам тези , които не им харесва какво очакват ... може би да е по-реалистичен . Ами филмите в днешно време много рядко се доближават до реализма и точно затова са интересни ... защото ни отвличат от ежедневието.Все пак всеки си има вкус , така че няма начин нещо да се харесва на всички.

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така сте вие с бегачките, все нещо не ви харесва. ;) Темата не беше ли за субтитри?

Ще излезеш прав да знаеш :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кефи :lol: е не колкото първата но е доста ритмичен и качва адреналина :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм сигласен сас JeepersCreepers.Тоя филм изобщо не стува баси поварнята.Колкото повече серий правят толкова по зле стават.Никакаф смисъл в филма.Само дето актьорите са маняци.Наистина филма е пална загуба на време не го гледаите. :huh: Само дето седях до 2 часа да изтегля 3 филма че да се случа на такъв сас субтитри,и за кво някаф тъп филм.е на някой може да им харесва амаа :lol: за мен тва е мноо скучен филм :lol: :lol: ПЪЛНО РАЗСТРОЙСТВО :rolleyes::P Кви са тея американски мускули американски буклуци пффф....Най яките серий са 1-ва и 2-ра.То изобщо нямаше яки състезания.Ае напраооо егати филма пълен ДРОП. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само накрая като видях NSX-а се изкефих иначе си беше скука и честно казано ми писна да показват тези американски дранголници. Всеки си има вкус за мен са грозни катафалки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....това е единствената серия която няма да гледам повторно... във целия филм нищо не ми хареса то даже и екшъна не беше на ниво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

филма е страхотен даже вече има и субтетри...На мен лично много ми хареса. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма е :) ако има 5-та серия очаквам да е още по фантастична и безмислена от останалите, само 1-та серия си е идеална, останалите са! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...