Jump to content
Impreza94

Японска среща 26.04.09 Русе

Recommended Posts

Колеги, получава се нещо много парадоксално. Темите в другите братски форуми гласят, че вие съвместно с Мазда клубарите сте инициатори на японска среща в Русе, а във самия Хонда форум липсва такава тема...или поне не я виждам.Не знам защо така се получава, но аз няма да седя със скръстени ръце :huh: В Русе има доста Хонди и то доста добри екземпляри, няма да си позволя лукса някой колега да остане неосведомен за мероприятието ;) Та....

Мазда клуб Русе и Хонда клуб имат честта да поканят Нисан клуб на една малка срещичка в град Русе на 26.04.09 Срещата ще се проведе от 12 часа на полигона на ДЗС-тоАко има желаещи от други градове да пишат да се разберем да ви посрещнем.ЗАПОВЯДАЙТЕ

Това е съобщението, което сме разпространили и в другите форуми. Видях в четвъртък на една бензиностанция (не помня коя) няколко Хонди...Civic и CRX мярнах 100% ... имате си явно организация :) Oчертава се да има доста коли, ЗАПОВЯДАЙТЕ и ВИЕ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от Шумен но съм студент в Русе и със сигурнощ ще доида, дано да станат някви гонки че да се вдигне малко атмосферата !!!п.с: само да попитам ДЗЦ-то е до ханчето нали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доведете си БМВ-та и Опели за гоненици, между японци на среща не е добра идея ;}PS. Много ти е изрудска машината !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...интересно ще е ама да видим как ще се комбинира с Хижата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако приключа със суап-а съм там... иначе съм пеша, ако някой се навие да ме вземе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хижата ви за тази дата ли е ? Ако не сте резервирали оставете за следаща седмица, друга такава среща божа работа е кога ще има....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ако има такава срещя там сьм :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от Габрово..но ще направя всичко възможно да дойда,живот и здраве.. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има сборен пункт във Велико Търново за хора от нашия регион. За сега обсъждаме бензиностанция ЕКО - няколко стотин метра след южния пътен възел посока София ;}

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,ще е хубаво да се оточни сборен пункт.. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...гледам излезе 4-та серия на Бързите и Яростните трябва да внимаваме ще има доста ентусиасти на пътя :P

 

някой ако познава собственика на тоя японец да му кажат да дойде да направи малко емоции :D

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сборна точка за гостите на срещата от региона на Велико Търново, Габрово, Севлиево, Горна Оряховица...,

паркинга на Практикер, Търново, 10.00 часа - 26 април :lol:

 

Координати на мястото: http://wikimapia.org/#lat=43.0729672&l...amp;m=a&v=2

 

Снимка:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, хижа ще има и плана за сега е от хижата да се вдигнем всички присъстващи и да се появим в колона на въпросната среща, така че пишете още няколко бройки парко места :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Места ще има, заповядайте....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

после да не забравите да постните снимки и клипчета... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично обещавам много снимки и не чак толкова много клипове :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...еми русенци май ще се съберем на ТВ Кула и отам на Японската само трябва да определим час и знаменосеца да ни поведе тоя път с изправно знаме(въдица :P )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 19 от 12 часа предварителна среща на тв кулата за да уговорим окончателната организация .

Който иска да вземе участие и да се види с някои колеги предварително да заповяда. Основно за русенци е поканата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на полигона в колко часа ще е срещата някой има ли представа,и горе-долу колко човека ще отидат :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 12 часа на 26 април, колега, пише го в първия пост :hondarulez: Хора ще има повече от предвиденото, няма да се прекараш :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 12 часа на 26 април, колега, пише го в първия пост :whistle: Хора ще има повече от предвиденото, няма да се прекараш :lol:

О аз със сигурност съм там ако трябва и с колелото ще дойда :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам едно въпросче?????Ами Honda от София прие :):lol: мате ли??????И карана от жена???HAhhahahaha моля Ви се свържете се с мен....... :lol::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам едно въпросче?????Ами Honda от София прие :):) мате ли??????И карана от жена???HAhhahahaha моля Ви се свържете се с мен....... ;):)

Даже Датсуни от Съботковци приемаме ;) ... заповядайте колкото искате Хонди от София, ама вашата е специално поканена :) Как да се свържем с вас и къде ще ви посрещаме....Търново, Русе...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже все още не съм се сдобил с така мечтаната Хонда поради финансови проблеми, да си питам аз на полигона приемате ли фенове на японските машини, но без личен автомобил :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже все още не съм се сдобил с така мечтаната Хонда поради финансови проблеми, да си питам аз на полигона приемате ли фенове на японските машини, но без личен автомобил :blush:

Всеки фен е добре дошъл.Поне досега незнам някой да е варнат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички фенове са добре дошли...злобари, голфаджии, сеирджии не сА добре дошли :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм от горепосочените :guns: Може да съм нов в този форум, но съм огромен фен на японските марки,особено Хонда и не мога да си позволя да пропусна тази среща :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички фенове са добре дошли...злобари, голфаджии, сеирджии не сА добре дошли :cool:

Ok щом приемате сякви фенове ще има ли драг или нещо подобно .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доведете си БМВ-та и Опели за гоненици, между японци на среща не е добра идея ;}

...е тук го е написал човека :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доведете си БМВ-та и Опели за гоненици, между японци на среща не е добра идея ;}

...е тук го е написал човека ;)

 

;););)

 

Тази вечер на полигона един Голф 3 изпреварва друг такъв, кара срещу движението, чупи рязко волани, дърпат се ръчни, вкарва се лош поглед на семкаджиите и с мръсна газ и съскане от гърнето зае място на тревата в очакване дрифта на сектата......

 

Те ако имат какво да си доказват и показват един на друг ние нямаме, затова и не е препоръчително да се правят разни състезания...на мен дори няма да ми е интересно да гледам Мазда с Хонда примерно.

 

PS. @Еди, постарайте се да доведете възможно най-много момчета, имате доста последователи тук в Русе :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

постарайте се да доведете възможно най-много момчета, имате доста последователи тук в Русе :P:D

Колега, на този ден, имаме месечна среща и планът засега е, да се съберем на мястото на което винаги се събираме (тв. кула) и от там да дойдем всички в колона но с леко закъснение поради ред причини (надявам се да ни изчакате:P ).Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми да се съберем малко по рано за да не закъсняваме :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, няма проблем, там сме...направете хубава колона за да я заснемем :huh::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВАРНА, 26 април, неделя, 9.30 часа, паркинг МЕТРО !! Това е точката на събиране за Варна и региона, всички японци са добре дошли.Вероятно и да направите колона за Русе...

Редактирано от Impreza94

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сравнително нов от 1 седмица карам ХОНДА, но със сигурност ме броите и мен за ДЗС-то, а и за други срещи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сравнително нов от 1 седмица карам ХОНДА, но със сигурност ме броите и мен за ДЗС-то, а и за други срещи

Добре е че има нови лица.Дано да има още много.Добре си дошъл и се надявам да присастваш на срещата а ако имаш желание можеш да дойдеш с нас и на хижата ;):D:D:zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сравнително нов от 1 седмица карам ХОНДА, но със сигурност ме броите и мен за ДЗС-то, а и за други срещи

Добре си дошъл, заповядай да се запознаеш с братята... Редактирано от Impreza94

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм :D Пари за винетка,пари за бензинец,и пари за 'глобата',4е се изгубих в мъглата напоследък :lol: ама кво да се прави криза е .. :yes: Бройте ме и мен,и не ме бийте много ако не ме познаете :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм :) Пари за винетка,пари за бензинец,и пари за 'глобата',4е се изгубих в мъглата напоследък :P ама кво да се прави криза е .. :) Бройте ме и мен,и не ме бийте много ако не ме познаете :)

Ти жив ли си бе братоооооооооооооооооооооооооооооооооооо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...