Jump to content
ma4o

айде пак на море

Recommended Posts

да си кажем кога каде да се видим на море :whistle: аз изчезвам от довечера до неделя на Шабла :bounce: Да открия сезона :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има още време не съм мислил каде да ходя най вероятно на Поморие :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ma4o, пингвините ли ще гониш по това време на Шабла :lol: аз съм 4-5 дни юли и 10-15 август - Варна :thumbs1: за другаде не знам още :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ма4о вземи си вълнените бански :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ше ти дам едни шушони хоум мейд, криейтед бай май грандмадър :blink:Бахти, имало и в нашия клуб тюлени :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно за Шабла си е раничко още,ама ако искаш да рибариш е идеално сега,а иначе е супер спокойно лятото там,няма навалица като по курортите и плажа е огромен.... :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шабла е мн яко градче, не съм ходил там от ранен тинейджър :lol: бащата си водеше едно време ротата там на учение ПВО(противо въздушна отбрана). Плажа не беше лош.Последните 2 години пропускам мн готини компанийки за морето заради Ши..аната работа, но тая година жив-умрял съм на море. :D:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шабла е мн яко градче, не съм ходил там от ранен тинейджър :bash: бащата си водеше едно време ротата там на учение ПВО(противо въздушна отбрана). Плажа не беше лош.Последните 2 години пропускам мн готини компанийки за морето заради Ши..аната работа, но тая година жив-умрял съм на море. :P:lol: :lol:

И кво - баща ти ПВО, а ти - танкист? :lol: А иначе аз мисля да се разходя с колата до Испания, иска каране тва, че съвсем ще клеяса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееееее беше си много готино времето ;) но за сметка на това имаше много :lol: тази седмица пак ожеби съм там :(;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година май ще мина само с националната :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво - баща ти ПВО, а ти - танкист? :lol:

ами аз като служех ги бяха разформировали вече ПВО-то а бащата таман се беше пенсионирал и ако си по-якичак и имаш книжка отиваш механик водач на танк :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде казвайте си кой, кога и къде ще ходи на море това лято. Може да се засечем някъде :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз цяло лято съм на Егейско море, някой ако има пътуване към Кушадасъ, Бодрум, Мармарис, Анталия да се обажда, аз ги обикалям всеки уикенд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 16,17,18,19 юлимясто: КитенКакво ще има там ли?- Купон до зори! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера паля гуми към Свети Влас :) някой ако е в околията да свирка :lol: 0878 35 25 77 Иво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 07.08. тръгвам за бургас, там съм 2 дни в къщата на жената и оттам палим за 1 седмица към созопол надолу или към несебър нагоре :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък паля сликовете за 4-5 дни до Варна от 4 Август :lol:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 19 до 23.08 на Златните

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 18 до 1 септември Поморие :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

All day, every day! Къде?В Бургас естествено!

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Тази събота съм в Слънчев Бряг за 5-6 дена :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

др седмица 6те дойде и моя ред в приморско :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Балчик - Кранево до към понеделник, вторник :) Днес се засякохме с един колега по пътя, но не реагирах бързо със светлините :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 10ти август на Варна за една седмица.С колежката Rossy най-вероятно ще се засечем. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От утре до следващия петък се прибирам във Варна. Не съм си ходил от година и половина, ако не броим 1 час като купувах колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оо семейство ;) дано успеем да се видим.. :cool: ако има и други колеги в периода до 17-ти около Варна и Златните, може да изпием по някое кафе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооооо как добре ми се отрази Какао бич днес :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега си идвам от Созопол :) имаше 1 засечка с някой колега със матов сивик със лепенки от националната самоче аз бях спрян за проверка (дали не съм откраднал колата) той мина поогледахме се докато се сетя да му махна тои ми беше махнал и замина ако се сети да свирне :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от вчера съм се опнал на терасата с барбекюто, каса бира и пълен леген със солена вода да си кисна мазолите. ако някой се чуди какво да прави да заповяда за компания. :)май това ще е морато тая година.приятно изкарване на всички който ще имат удоволствието да се опнат на някой плаж.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега си идвам от Созопол :) имаше 1 засечка с някой колега със матов сивик със лепенки от националната самоче аз бях спрян за проверка (дали не съм откраднал колата) той мина поогледахме се докато се сетя да му махна тои ми беше махнал и замина ако се сети да свирне :)

Това е на Ачо Founder колата и най-вероятно точно си е тръгнал от нас :DАз сега съм в Бургас но от понеделник до събота съм на Китен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От понеделник в Примоеско докато не ми свършат парите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 3 до 7 август съм на Равда :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 3 до 7 август съм на Равда :lol:

миналата седмица бях на Равда-много е тъпо,най-залухавото кътче на Черноморието

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега си идвам от Созопол :lol: имаше 1 засечка с някой колега със матов сивик със лепенки от националната самоче аз бях спрян за проверка (дали не съм откраднал колата) той мина поогледахме се докато се сетя да му махна тои ми беше махнал и замина ако се сети да свирне :lol:

Хахаха, тва верно съм си аз :lol: Цяло лято съм в Созопол и региона ... и ако някой има проблеми с полисмените да свирка. Всичките вече са фенове на Хонда :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази както миналата година,от 15 до 22 Август на Шкорпиловци,Варненско!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега си идвам от Созопол :lol: имаше 1 засечка с някой колега със матов сивик със лепенки от националната самоче аз бях спрян за проверка (дали не съм откраднал колата) той мина поогледахме се докато се сетя да му махна тои ми беше махнал и замина ако се сети да свирне :o

Хахаха, тва верно съм си аз :P Цяло лято съм в Созопол и региона ... и ако някой има проблеми с полисмените да свирка. Всичките вече са фенове на Хонда :lol:
Колега сажелявам, че не ти махнах веднага ама нали видя аз после обиколих да те потърся ама ... :lol: чакай :huh: другия път може да спреш да полафим ;) и пак сорри че не махнах веднага :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че е това море да дойдете насам :lol: Ако на някои му доскучае (което невярвам да се случи)или иска да се разходи с колеги из южното черноморие да свирка насам...И без това се чудя кво да правя след работа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че е това море да дойдете насам :lol: Ако на някои му доскучае (което невярвам да се случи)или иска да се разходи с колеги из южното черноморие да свирка насам...И без това се чудя кво да правя след работа :lol:

Защо не ми казахте по рано бе хора аз се чудих какво да правя въртях по цяла вечер с колата .... само полицаите ми правеха компания ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...