Jump to content
zlatin807

избор между хонда и ниссан

Recommended Posts

здравеите.имам хонда сивик 1.4 75 1996г коня англииска сглобка без никакви екстри.има само 2 ербега.предлагат ми за бартер нисан алмера 1.4 16в 87 коня с 3 врати.има си абс,ел.стакла,4 дискови спир.,газова уредба,ербег.колкото и да не ми се иска да си призная колата се кара много по лесно от хондата ми.и двете са в перфектно састояние.нисана е 1997.какво ме саветвате да правя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скачай в боя,това е се едно да ти се отдаде да се метнеш на някоя друга мадама-различна от твоята-УСПЕХ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от състоянието на колите , но както е казал колегата по-горе карай това което ти се кара :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

грозничка ми седи една такава тая алмера, но иначе ниссаните са си здрави машини, лично според мен е безсмислена тая трампа...от 5 на 3 врати заради едни ел-стъкла, от голям багажник, на почти никакъв...от сравнително комфортна кола, на не чак толкова и само една година разлика.....абе на мен ми намирисват такива трампи да ми предлагат, я се опитва да се отърве от колата понеже нещо не и е наред и ти ще остановиш проблема твърде късно, а после той няма да си отговаря на ГСМ-а... Абе да не звуча като типичен булгаристан, ама дори и двигателя на нисана не е нещо повече че да си заслужава да рискуваш....ами твоя си работа, решението си е твое, аз само казвам мнение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе на мен ми намирисват такива трампи да ми предлагат, я се опитва да се отърве от колата понеже нещо не и е наред и ти ще остановиш проблема твърде късно, а после той няма да си отговаря на ГСМ-а...

...а не може ли човека с Нисана просто да иска да покара по готина кола от неговата макар и с по малко екстри :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и да иска да покара по хубава кола наистина :D още една причина да не сменям хонда за точно това ниссанче !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пусни същата тема в нисан форума и ще ти кажат да вземаш нисана. Тук не очаквай много хора да те посъветват да го вземеш. все пак това е ХОНДА фенклуба.... Каквото и да решиш имай предвид че колата ще си е твоя !!! Ако пича ти дава кола с екстри за кола без екстри или е балък има нещо съмнително :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе Алмерата по нищо не отстъпва на Англичанката,та даже за дизайн може да се поспори.Тука идва голямото НО,японската сглобка си е водеща причина да карам дадена кола при мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята Англичанка (1996г) за Алмера (1997г, двуврата) никога няма да я сменя!!! Поне дизаина и да беше нещо повече от на Англичанката, пък то напротив!Моето мнение е да си караш Англичанката!Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гризвай алмерата,не ги слушай тези сектанти :) В момента карам Микрата на приятелката си-супер безпроблемна и икономична кола.Първата ми кола беше нисан,славят се като много здрави,така че щом ти допада зависи изцяло от теб,недей да търсиш чуждо мнение.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен Нисаните от тия години са ми твърде грозни (много по-грозни от англичанката), но това е лично мое мнение. Дори като избирах кола имах предвид нея (англичанката), алмерата, мицубиши каризма и сузуки балено :):):) За щастите грозотията на последните изброени наклони везните в полза на хондата и до ден днешен продължавам да се радвам на външния й вид. Единственото, с което още не мога да свикна са габаритите и безумно вдигнатата задница и полегатото задно стъкло. Определено имам нужда от парктроник - с това няма свикване :) Доста време карах хечбек двувратка и трябва да ти кажа, че се измъчих - особено с бебето на задната седалка и всичките му боклуци и колички, които трябва да мъкна навсякъде. Това обаче може да не те касае ни най-малко и двувратката да е твоя избор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега аз имах нисан съни 1.6 преди да се кача на хонда сивик. Скачай в нисана и не му мисли... колата ще те слуша

Редактирано от bitex100

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в крайна сметка мнения много, все разнообразни, мой човек прави каквото си решил в крайна сметка, каквото душа ти сака, чуждите мнения май само объркват човек :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Външния вид е въпрос на вкус. Иначе Алмерата си е здрава кола, безпроблемен двигател с верига, носещ на доста изтезания, опростена и здрава ходова част. Качи се, покарай я и ако почувстваш, че това е твоята кола, няма да сгрешиш ако я вземеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата се кара много по лесно от хондата ми

Колега, какво си имал впредвид с това "по-лесно каране", че нещо съм изпуснал?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може би това че е по-малки габарити и е по маневрена,а ако англичанката му няма и серво на волана се подразбира...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като бивш собственик на два Нисана със сигурност мога да ти кажа, че Нисан е много по непретенциозна марка и не по-малко надеждна от Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако бях на твое място НИКОГа ама НИКОГА не бих правил бартери освен с много добър приятел или ако не си мазохист и обичаш да правиш коли досега при напрвен бартер тоя дето приеме бартера все е пр..бан така че прави си сметката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама пича така и не направи един коментар след първия си пост да каже взел ли е Ниссана.Май го сресирахме :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

риск си е бартера отвсякъдеза мен нисан са немските голфове - масивни отвсякъде, материал слаган да има, изглеждат много по-яки от хондитедокато хондите са много по-нежни, много повече смятани (според мен) от къде може да се махне материал, без да се изгуби много от свойствата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите.имам хонда сивик 1.4 75 1996г коня англииска сглобка без никакви екстри.има само 2 ербега.предлагат ми за бартер нисан алмера 1.4 16в 87 коня с 3 врати.има си абс,ел.стакла,4 дискови спир.,газова уредба,ербег.колкото и да не ми се иска да си призная колата се кара много по лесно от хондата ми.и двете са в перфектно састояние.нисана е 1997.какво ме саветвате да правя.

Взимай нисана, само питай защо ще се набутват с твойта Хонда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавото, колега е ,че пак се насочваш към японски автомобил.Аз карах Хонда ,сега карам Нисан .Мисля ,че пак ще карам Хонда ,но мога да кажа ,че идвата ми харесват.И от двта автомобила съм доволен.Така ,че яхай смело ,особено ако алмерката ти е допаднала. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след далго мислене реших че хондата си е хонда.все пак това си ми беше мечтата да карам хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взел си правилното решение...за нисан..само за GTR,я сменям аз... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...