Jump to content
пламен1

Бояджийски цени

Recommended Posts

Колко според вас трябва да ми вземе един бояджия за боядисването на цял преден калник и предна броня?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

повечето бояджии взимат на детаил около 200 кинта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

150-200 на детайл

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз боядисвах цял капак и с боята ми легна 130 лв. Боя - 30 кинта и майсторлък 100 кинта, като беше наложително и да премахнат старата боя от капака ми, понеже се люпеше, защото капакът ми е чисто нов и предишният майстор си беше оставир ръцете при бояджилъка и ми беше подготвил капака предварително за боядисване.Фактически цените в Пловдив варират между 100 и 150 лв на елемент с материалите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много зависи кой ще ти я боядисва колега,иначе взимат средно около 150 лева на елемент.В Балчик има един много добър,но взима по 250 на детайл :plane: иначе не можеш да намериш едно косурче на работата му,нито разлики,нито боклучета работи наистина перфектно,но и цената е много висока ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...толкова колкото си прецени ако няма фиксиран ценоразпис :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

капака е наи скъп според мен тои да е 200 лв. (Защото има бая площ) другите елемнти 120-60 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди година и половина като си купувах колата трябваше да боядисвам преден капак и десен калник, като капака и калника ми бяха бая смачкани, защото колата ми беше ударена като я купих. Та за изправянето, китосването и боядисването, че и задните вежди ми пооправиха ми взеха общо 300-350лв (там някъде) и отделно 50-60лв за боята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Точно преди седмица ми боядисаха предния капак на акорда ими взе 150 левчета поне в Пловдив е толкова. А пича, не е от най ефтините майстори, но е много добър майстор и работи много професионално и кара хонда :D :D и без майтап е голям фен на марката пича си има две камери професионални, като в едната я подготвя а в другата, я боядисва и изпича за това се и реших да я боядисам през този периот на годината защото, не е много подходящ особено ако не се работи при нужните условия. 150 за такъв голям детайл са добри пари, особено, ако знаеш, че ти я прави майстор, който уважава марката :(

Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ме насочи към човек от Варна който да работи добре и да не взема прекалено скъпо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с примерно 250лв на детайл много го мразя... Направил си лъскавата бояджийница и почвай да стрижеш яко овците... няма значение дали е преден капак, преден панел или врата - цената е една и съща? Няма такава простотия...Аз лично за преден капак съм давал 120лв за боядисване, но това беше Рено Клио и капака беше по-малък (пък беше и преди време). В същото време за преден панел на Клиото дадох 60лв...За предния панел на Хондата и задния калник + още няколко драскотини дадох съвсем прилични пари оня ден (в подобен порядък) и смея да твърдя, че съм доволен от качеството. Все пак боята ми е на 10г и не върви да плащам по 200-300лв на някой, който цели бързо забогатяване или спешно избиване на кредити...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз боядисвах преден калник,предна броня и капака на 5-а хеч,бояджията ми каза по 150 на детайл а за капака 200 щото бил по голям като площ.това е в нашия регион

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените варират от 80-200лв. за страничен детаил и от 150-250лв. за брони капаци и тавани.Цената зависи от майсторлъка и градът.В София е сравнително най-скъпо,а по-добрите маистори използват по-скъпи материалии съответно по-качествени,също така са в течение с новите технологии за това искат повече пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко off topic, но да не пускам нова тема - как пък са цените, ако има ръжда за оправяне? Демек - на единия калник при гумата около 10 см, около капачето за резервоара 3 пъти по 2 см ръждиво и т.н.? Да ликвидира оранжево-кафявите участъци. Аз се опитвах, но 100% неуспешно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! От доста време насам се чудя, колко горе-долу излиза пребоядисването на ЦЯЛАТА кола - качествено и със хубава боя (черен металик) :) ? ? ? ? ? Колата ще е 5-та хеч! :) Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се включа и аз защото мисля че мога да бъда отново полезен на кякого, аз и колегата ми имаме малък гараж в който боядисваме колите на приятели и нашите, а понякога и на други хора след препоръка, вече сме правили една черна хонда от този форум и колегата остана много доволен, имам доста снимки на повечето коли минали през ръцете ни, но ще ми трябва помощ за да ги кача тук, гаража ни се намира във Варна , а относно цените: за ремонт "1-ва категория" около 150лв. излиза на детайл, но след оглед може да се каже конкретна цена. А качеството на работа може да се види от направените до сега от нас коли. това е GSM-а ми 0896 673708 Поздрави:Ивайло

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...