Jump to content
PHOTOCH

Хонда фен клуб

Recommended Posts

Ще ми се да си сложа тия вълшебни думи на Хонда-та.От къде мога да се сдобия с този надпис?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега принципно на месечните срещи винаги има някои който да носи само трябва да отидеш и да разпиташ. Ще ти бъде дадено :( Ползвай търсачката коментирано е вече :( Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

В София на месечните нося аз (Al_Capone), Johnyboy и Ombre. На седмичи обикновенно също може да се сдобиеш пак от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А във Варна някой има ли такива.Трябват ми 2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

би било добре ако някой има самия файл, че аз съм го замислил от малко по-специално фолио да си го лепна :lol:п.п. намерих това, но не ми се отваря : click

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой иска бих могъл да му пратя на мейла логото на клубът във векторизиран вариант(готово за печат) - правих го за един колега, но не му влезе в употреба на този етап. Не знам как да кача снимка - ако някой иска да го качи, ще му го пратя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравей,dido.dimitrovКолега ако искаш прати го на мен а аз ще се погрижа да го кача в тази тема :huh:П.П. ето това е мейла ми ----> ge6a.com@abv.bg :)

Редактирано от Георги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ви предлагам малко да попрочетете из форума.Не си разменяйте файлове и не печатайте нищо.Има кой да печата материалите с логото на клуба.Със събраните средства от тези материали се подпомагат домове за деца и се обезпечават подобни мероприятия.Помислете дали ще помогнете на някого в нужда или ще задоволите само вашето желание да се закичите с някаква глезотийка.Подобна инициатива не се радва на подкрепа.Стикери на клуба има:София-Ал Капоне,Омбре,Джонибой(на всяка месечна и седмична среща или на място при мен)Пловдив-МайнатаЯмбол-БенджиВарна-МиямотоПлевен-ПолисменВ.Търново-МС аутоНалични към момента около 1400 броя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:angry: моя грешка че подхванах тематаколеги, взимайте си от посочените лица, за да бъдем полезни !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...