Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

еми ще видим какво ще стане ;)

Eхеееееееееее,като видях ингличанката чак спрях да си разтъркам очите да не ми се превижда нещо! Ама не ,ти беше дошъл. . . . . Урааааааааааааааааа;)!:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми ще видим какво ще стане ;)

Eхеееееееееее,като видях ингличанката чак спрях да си разтъркам очите да не ми се превижда нещо! Ама не ,ти беше дошъл. . . . . Урааааааааааааааааа;)!:worthy:
Викаш гледам и невярван на ушите си ;):lol: Съжалявам момчета имах важна неотложна работа и неможах да мина! До следващия път. Поздрави на всички :lol: и умната по пътищата към морето:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше дано да имам късме някой ден да видя паркинга на пощата пълен както преди е било .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам брат,в тая криза и безпаричие,може и да не го видиш:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко с времето момчета :cool: Не се отчайвайте. Важното е да се подкрепяме ! Поздрави на всички :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам брат,в тая криза и безпаричие,може и да не го видиш:D

Еми ще се надявам само и дано да стане някой ден. :P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може би трябва да мине август та да свършат отпуските и тогава ще има повече участие на срещите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Момчетаа :) Дали ще се съберат хонди утре ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Момчетаа :) Дали ще се съберат хонди утре ?

Еми да нали е сряда .Ако ще камъни да падат ХОНДАДЖЙТЕ са там на линия все някой ще има. :P Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би да,а може би не,кои знае? Сезона е отпускарски и не се знае дали ще има някои ентусиасти за среща!А бе двама-трима да са си е хонда среща кво? Важното е да ви е гот! Аз сигурно ще отсъствам поради неотложни ангажименти,но ви пожелавам приятно прекарване. . . . . . . .на всички там;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше приятен риболов ииииииииии повече пъстърви в торбата. :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит за хондо-рибарска среща само кажете кога и къде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок ама като гледам колко хора посещават темата май ще е по-добре да си мине отпускарския месец и тогава ще има повече ШАРАНИ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе те шараните ги има ама много е водата. . .ха ха ха ;) Аз тази година още не съм топнал сериозно въдицата никъде. Даите предложения и ще ги обсъдим.Може да сме двама-трима но ще отидем кво;)???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе те шараните ги има ама много е водата. . .ха ха ха :) Аз тази година още не съм топнал сериозно въдицата никъде. Даите предложения и ще ги обсъдим.Може да сме двама-трима но ще отидем кво:D???

Ооо добре дошъл нали беше на сефалък не топна ли плувката поне веднъж. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбееееееее,топнах я ,но не беше сериозно! Ще ми се нещо по-така:)Пък и пъстървата е по-специална риба може да минеш и 500 метра по реката и пак да не хванеш,много криене,клечене. . .абееее,кво да разправям:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оставете ги тази въдици, елате в асеновград на наща река да ловим риба с харпуна, ще изкараме повече риба отколкото с въдица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оставете ги тази въдици, елате в асеновград на наща река да ловим риба с харпуна, ще изкараме повече риба отколкото с въдица

То по тая логика аз да зема 2-3 ръба по 20 метра или 3-4 пръчки динамит.Знаеш ли колко риба ша изкараме ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай рибата и някой гмурец с динамит ще извадим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой ти говори за динамит, харпуна е законен и е пригоден за риба......... ;) а с динамита можеш да сабаряш сгради. малее ако наистина метнеш няколко шашки динамит в реката колко много едри кефали ще изплуват............. взимай динамита и идвай щом си навитак ;)

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм,на вас само щутотии ли ви минават през главите бре???Вие маи не разбирате от риболов,то си е кеф да си повисиш на сефакък,да ти пеят птичките,да дишаш чист въздух,никои да не те занимава с глупости,да се откъснеш от ежедневието,пък ако вземеш и да хванеш нещо си е направо голям кеф:cool: Е ,аз го казвам от рибарска гледна точка а не от бракониерска. . . .харпуни,динамити,бомби. . . .тая жега нещо ви е повредила! Жеката знае за какво говоря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм,на вас само щутотии ли ви минават през главите бре???Вие маи не разбирате от риболов,то си е кеф да си повисиш на сефакък,да ти пеят птичките,да дишаш чист въздух,никои да не те занимава с глупости,да се откъснеш от ежедневието,пък ако вземеш и да хванеш нещо си е направо голям кеф:D Е ,аз го казвам от рибарска гледна точка а не от бракониерска. . . .харпуни,динамити,бомби. . . .тая жега нещо ви е повредила! Жеката знае за какво говоря!

:cool::lol: Абсолютно правилно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Птички да чурликат,вие каде отлетяхте бе ,няма да идеш на 1 язовир с 1каса водка,може и2,да си пусниш MEGADETH ,,SIMPHONY OF DESTRUCTION,, и да хвърляш динамит ,бомби и...,е тогава става кеф :) .Пичове това е в кръга на майтапа,да не вземе някой да направи тази издънка :lol: .Между другото обаче-истина някаде там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Птички да чурликат,вие каде отлетяхте бе ,няма да идеш на 1 язовир с 1каса водка,може и2,да си пусниш MEGADETH ,,SIMPHONY OF DESTRUCTION,, и да хвърляш динамит ,бомби и...,е тогава става кеф ;) .Пичове това е в кръга на майтапа,да не вземе някой да направи тази издънка ;) .Между другото обаче-истина някаде там ;)

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. . .пияницооооооооооооооооооо. . . .:lol: Тука говорим за почивка бре,не за наливане. . .ха ха ха ха ха ха:lol: Между другото не ти разбрах последното изречение. . . .ако искаш поясни малко:) Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше,последното изречение, че има и такива неща за които съм написал и това са го правили някой хора, че и това е истина. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на наща река е имало всякакъв вид риболов, с мрежи, чукове, хлорна вар, бомби,харпуни, и най стария метод за риболов с въдици !!! , май някой хора нищо не знаят за риболова на река Асеница :D . спомням си едно лято преди доста години, когато отидохме да се къпим на реката , цялата беше с омряла риба, някъде по нагоре са били хвърлили хлорна вар.............. виждал съм как ловат риба с мрежи........имаше идей да се пуснат кабели във водата и с ток да се изтреби рибата :).............п.п. що не си отворим една тема за рибарството и там да пишем, ще я наречем, "Особеностите на българския риболов" :)

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз да попитам дали имаше среща днес ако да то е била доста кратка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз да попитам дали имаше среща днес ако да то е била доста кратка.

[/quot Не нееееееееееее,не беше кратка ,даже беше готина но за закъснелите не беше. . . .ха ха ха :)Просто отидохме на бира другаде а не на онези заведения до пощата. Да се беше обадил да ти кажа къде сме:)Ти там висиш по цял ден ама не се сети къде сме:D ха ха ха :DИма телефони,ползваи ги!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше ако говориш зза Металиката минах като отивах да тичам нооооооо !!! нямаше нито една Хонда отпред пред входа.А за телефона да сетих се чак сега другия път ше гледам да го използвам по- навреме. :)

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да срещата беше доста добра,говорехме за рибки,хонда пътешестивие,трябва да се организираменещо и да хващаме на някъде някой ако знае хубави местенца за риболов и йедене и пиена да казва че да на насрочим дата за купона !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте предложенйя и да тръггваме эа риба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте предложенйя и да тръггваме эа риба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абееееееее,нии сме едни пишман рибари . . . .ама друго си е да топнеш червея и да ти се клати плувката докато си пиеш бирата:) Пък и да се поизкъпиш малко като ти стане жега. Аиде по-сериозно даите предложения. Аз не мога да дам защото не съм ходил от много време никъде и не знам как стоят нещата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой ти говори за динамит, харпуна е законен и е пригоден за риба......... :P а с динамита можеш да сабаряш сгради. малее ако наистина метнеш няколко шашки динамит в реката колко много едри кефали ще изплуват............. взимай динамита и идвай щом си навитак ;)

господа нека направим Сълзага отново дълбока!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искате на яэовир да одим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм че на широка поляна е било хубаво но не съм ходил,ако някой е да пише или давайте и др преложения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...